Jump to content


Photo
- - - - -

Ko će da prenosi F1?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
224 replies to this topic

#106 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 26 March 2011 - 09:01

Fensi, nije ni meni divno na RTLu i RAI-u, vise bih voleo da mogu da gledam na BBC-u ili spanskoj la Sexti pa da onda razumem, ali zamisli kako je tek ljudima koji moraju da gledaju preko strima :(

More , hvala Bogu da mogu i tako da gledam...nemam zamerki. ;)

#107 Mean Machine

Mean Machine
  • Members
  • 203 posts

Posted 26 March 2011 - 12:17

пише Бојан Тркуља

Да ли нас у недељу чека најузбудљивија трка формуле 1 у 21. веку? Да ли можемо да се надамо да ће се ове сезоне међу победницима наћи возачи из бар четири различита тима? Можда чак и пет? Или шест? Да ли ћемо гледати трке у којима одлука о победнику пада у последњем кругу? Да ли ће возачима бити неважно да ли стартују из првог, трећег или шестог реда? Коначно, да ли је могуће да ће одговор на сва ова питања бити – да?

To piše na sajtu RTS-a - čovek nam cedi mast, prosto nas ismejava, jer čist cinizam je na Javnom ervisu tako pisati... kada znaju da NIKO u Srbiji ne prenosi trke Formule 1.
RTS umislio da su novine, skroz zaboravili da su televizija! :yucky:


Potpuno se slazem sa ovim! Kao u duhu nove sezone, kako on lepo to opise, tu neizvesnost koja nas moze cekati, da li ovo, da li ono... i sve to uz "GLEDACEMO"!!! Ma sta cemo gledati, streaming loviti, a da ne kazem ako provajderi ne budu pruzali najkvalitetniju uslugu u tom periodu, onda smo ga ugasili. Busa se RTS kako ima najkvalitetniji i vrhunski sport na svojim kanalima... dokle god nema neko F1 u svojoj programskoj semi, nista tu vrhunsko od sporta nema!

Mislim, vidi se moj gnev prema svemu ovome sto se desava sa prenosom meni najboljeg sporta ikada! Zato sto sam toliki zaljubljenik u F1, pa me pogodi kao licna tragedija! Zato ne zamerite i na nekoj teskoj reci upucenoj tv kucama, koje mozda i zapravo koliko god su hteli da nam to obezbede nisu bili u mogucnosti (mada sumnjam)!

Opet neka me neko demantuje, ali F1 pratim na nasim kanalima od '88, dobro se secam 3K ('90-e) kanala kada se ukljucivao u prenose F1 na RTL-u!! :D Pa kad su reklame, onda se ukljuce u studio i sumiraju do tog momenta sta se sve izdesavalo i sta ce mozda biti u nastavku trke! Meni je i to bilo ok! :) Ali se ne secam do ove godine da li smo bili uskraceni za prenos i jednu sezonu F1!?
Ova godina, jaako porazavajuca za fanove F1 u Srbiji i okruzenju.
I malo sale za kraj, sto je rekao jedan moj dobar prijatelj: "Nista, ostaje nam da idemo i gledamo F1 uzivo!" :)

#108 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 26 March 2011 - 15:34

http://www.vipstand.me/watch/21406/1/formula-1-australian-grand-prix-qualifying.html

Meni je ovaj link odradio posao extra, jeste da slika nije nikakva, ali je BBC, razumes sve i nema reklama, samo da ga ne ugase sutra.

Ja sam juce slusao zvuk sa strima, neprekinut reklamama, a gledao sliku na TV. Strim kasni jedno 2-3 sekunde ali nije strasno, mnogo je gore propustiti neki od komentara i intervjua koji idu za vreme reklama...

#109 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 26 March 2011 - 19:42

Da li da trku gledam u komšiluku (RTL) ili kod kuće (Internet). nisam pametan?
A ne mogu istovremeno i TV i Internet... :unsure:
Koliko "ubijaju" reklamama?
Opet, boim se ako ostanem na netu, da će suta "trokirati" zbog posete.
Pomozite narode.

#110 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 26 March 2011 - 19:47

Jutros su reklame na RTLu bile u pauzi izmedju Q1 i Q2 i izmedju Q2 i Q3. To je sve. Kako ce biti tokom trke ne znam, ali su danas bili bas ok.

Edited by 4_Webber, 26 March 2011 - 19:47.


#111 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 26 March 2011 - 22:26

Ja sam gledao direktno sa BBCa uz pomoć programa Expat Shield.
Tako planiram i trku sutra ujutro.

#112 GoranBG

GoranBG
  • Members
  • 1,485 posts

Posted 26 March 2011 - 23:37

Ja sam gledao direktno sa BBCa uz pomoć programa Expat Shield.
Tako planiram i trku sutra ujutro.


Instalirao i pogledao danasnje kvalifikacije, malo je reci da sam odusevljen slika na 23ci savrsena, hvala za info :hail:

A komentatori za sutra

Commentator
David Coulthard
Commentator
Martin Brundle
Presenter
Jake Humphrey
Participant
Eddie Jordan
Producer
Richard Carr :s_w:

Edited by GoranBG, 26 March 2011 - 23:40.


#113 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 27 March 2011 - 00:15

Meni Expat Shield neće da se konektuje... sad možda je nešto privremenog karaktera, videćemo sutra.

#114 pampula

pampula
  • Members
  • 1 posts

Posted 27 March 2011 - 00:34

Uspeo sam da pokrenem expat shield i pokaže da je konektovan. da li mi neko može pomoći kako da gledam BBC on line....

#115 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 27 March 2011 - 01:57

Uspeo sam da pokrenem expat shield i pokaže da je konektovan. da li mi neko može pomoći kako da gledam BBC on line....

Pokrenes program. Ako si instalirao njihov toolbar, pisace ti na njemu "expat shield on". Ako nisi nema veze, samo ne znam kako ces znati da li je pokrenut :D

A trka ce biti na BBC 1 koliko sam razumeo, a to bi bilo ovo http://www.bbc.co.uk/bbcone/watchlive/ Meni radi, hvala EuroMan-u :)

#116 "Doc" Holliday

"Doc" Holliday
  • Members
  • 2,430 posts

Posted 27 March 2011 - 04:43

Radi savrseno. Hvala puno na ovom programu.

Ne znam kako da ubacim url u program. bbc gledam tako sto sam kliknuo na link iz prehodnog posta, ali gde mogu da nadjem linkove za ostale stanice koje bih gledao preko ovog prog. i kako da linkove ubacim u prog?

p.s. na rtl nema najave u satnici na sbb. Da li ima prenosa na tv i da li postoji, kao lane, prenos koji pocinje 1h pre trke kad su kamere u boksovima?
Ako neko zna neki drugi link sa engleskim jezikom koji isto pusta prenos poput onih sa RTL i Laudom pre trke, nek ubaci plzz

Edited by "Doc" Holliday, 27 March 2011 - 04:47.


#117 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 27 March 2011 - 05:13

http://www.vipstand....prix-race-.html

#118 "Doc" Holliday

"Doc" Holliday
  • Members
  • 2,430 posts

Posted 27 March 2011 - 05:17

Sta je ovo prika? Ne otavara mi nista kad kliknem na dugme play.

da li toga ima na ovom bbc one? Taj mi link radi i sad su vesti

Edited by "Doc" Holliday, 27 March 2011 - 05:18.


#119 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 27 March 2011 - 05:31

Sta je ovo prika? Ne otavara mi nista kad kliknem na dugme play.

da li toga ima na ovom bbc one? Taj mi link radi i sad su vesti

Treba sacekati malo da se zalaufa, nece odmah da krene ali radi.

Da, ovo je isto BBC1 strim, i da, tu ce poceti prenos sat vremena pre trke :)



EDIT: evo sta sve imaju od trkanja http://www.vipstand..../motosport.html

Edited by Rad-oh-yeah?, 27 March 2011 - 05:33.


#120 "Doc" Holliday

"Doc" Holliday
  • Members
  • 2,430 posts

Posted 27 March 2011 - 05:50

Hvala prika, vidim da ide sada. bila vremenska prognoza(kazu englezi nema kise),a posto sam ostavio tab, cujem dupli glas i prestravih se da nesto nije u redu sa BBC. Tvoj link kasni 1-2 sec u odnosu na onaj.

Na RTL pocinje i vidim da je bas lepo i suncano vreme!
Ocekujem da pocne i BBC.
hvala jos jednom.

Ko se nije snasao, nek prati upustva oko pokretanja onog programa jer za sada sve radi a slika je jako dobra.

edit:

Jedino je problem okopracenja LT i gledanja BBC preko kompa :( ali se i to resava sa jos jednim lapom i wifi modemom za sbb(to cu uraditi za Maleziju a sada ce biti malo cimanja)


edit2:

evo i ovog linka koji takodje ima prenose razne, pa kome sta odgovara, nek se posluzi ;)

http://www.livescore...o-other-sports/

Edited by "Doc" Holliday, 27 March 2011 - 05:57.