Jump to content


Photo
- - - - -

Ko će da prenosi F1?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
224 replies to this topic

#31 BlackPoint

BlackPoint
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 19 February 2011 - 00:02

:ajme: :ajme: :ajme:
avaj....

#32 Supercuber

Supercuber
  • Members
  • 348 posts

Posted 19 February 2011 - 08:46

:ajme: :ajme: :ajme:
avaj....

Far Far away...

#33 marky

marky
  • Members
  • 32 posts

Posted 19 February 2011 - 11:25

Zdravo svim ljubiteljima formule, prvi put sam na ovom topicu i želim da mi potvrdi neko da li će Prva da prenosi i ove godine Formulu 1

Inače veliki sam fan Ferarija






#34 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 19 February 2011 - 11:34

Dobrodošao marky! :)

Nema još uvek potvrde o prenosu.

#35 "Doc" Holliday

"Doc" Holliday
  • Members
  • 2,430 posts

Posted 19 February 2011 - 15:18

Pa onda ako hocete mozemo da organizujemo gledanje Bahreina.


deal

#36 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 19 February 2011 - 15:26

Pa s obzirom na to da na zalost nece biti trke, pre Turske ne mozemo organizovati nista.

#37 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 22 February 2011 - 19:12

- Ne znam kako se vama čini, ali meni se čini da država normalno funkcioniše. I mislim da je najbolje da država funkcioniše, a da personalne promene ne budu od tako presudne važnosti. Tako da se meni čini da vlade ima, a vreme će pokazati da li sam ja bila u pravu ili neko ko misli drugačije - izjavila je Diana Dragutinović, ministarka finansija u Vladi Srbije.

Kako živimo u zemlji gde se ministru pričanjava da vlada postoji, meni se čini da od prenosa F1 u Stradiji neće biti ništa. Stoga bih vas zamolio za što više linkova da bih mogao da gledam trke preko neta, da na vreme sredim sve parametre, konekciju, probam koji paket ADS fercera bez kočenja...

Ej šta sam dočekao, da Formulu 1 niko ne prenosi, ali zato Farma, Brat, Dvor, Parovi, Kečeri, 48 sati svadba... izazivaju veliku pažnju širokih narodnih masa.
FUJ SRBIJA! Ali i FUJ HRVATSKA!

Edited by FjodorD, 22 February 2011 - 19:14.


#38 Louis Chiron

Louis Chiron
  • Members
  • 840 posts

Posted 22 February 2011 - 19:22

- Ne znam kako se vama čini, ali meni se čini da država normalno funkcioniše. I mislim da je najbolje da država funkcioniše, a da personalne promene ne budu od tako presudne važnosti. Tako da se meni čini da vlade ima, a vreme će pokazati da li sam ja bila u pravu ili neko ko misli drugačije - izjavila je Diana Dragutinović, ministarka finansija u Vladi Srbije.

Kako živimo u zemlji gde se ministru pričanjava da vlada postoji, meni se čini da od prenosa F1 u Stradiji neće biti ništa. Stoga bih vas zamolio za što više linkova da bih mogao da gledam trke preko neta, da na vreme sredim sve parametre, konekciju, probam koji paket ADS fercera bez kočenja...

Ej šta sam dočekao, da Formulu 1 niko ne prenosi, ali zato Farma, Brat, Dvor, Parovi, Kečeri, 48 sati svadba... izazivaju veliku pažnju širokih narodnih masa.
FUJ SRBIJA! Ali i FUJ HRVATSKA!


Samo hvali da jos snimaju i 48 sati SARANA i komplet ludnica.


A za linkove svakako treba objaviti ko zna.



#39 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 22 February 2011 - 19:24

Snaci cemo se za linkove, to ne brinite, samo sto kasne u odnosu na live timing. Verovatno ce neko na kraju otkupiti, npr 2007. je B92 dan pred pocetak sezone objavio da ce ici, godinu dana pre toga su tek od druge trke i prenosili, isto kao i 2008. FOX.

#40 Louis Chiron

Louis Chiron
  • Members
  • 840 posts

Posted 22 February 2011 - 19:29

Pa da,mozda spuste cenu tamo negde na pola sezoni.

#41 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 22 February 2011 - 19:34

Pa što onda i utakmice ne prenose samo drugo poluvreme - jeftinije je. Ili samo prvo - još jeftinije!
FUJ SRBIJA! FUJ JAVNI SERVIS! FUJ TELEVIZIJE S NACIONALNOM FREKVENCIJOM! FUJ HRT!

#42 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 23 February 2011 - 02:27

Samo hvali da jos snimaju i 48 sati SARANA i komplet ludnica.


Снимили ликови са једне Нишке телевизије скеч под именом "48 сати сахрана", наравно као пародију . Врхунски су одрадили.

Што се тиче преноса негде сам начуо да је Арена у игри, али како имам, само, Арену 1 знам колико суо ни безобразни тако да нам то дође исто као и да нико не преноси. Наравно за оне који имају IPTV ово би био "сјајан посао"

#43 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 23 February 2011 - 11:07

Hrvati su prosle godine za F1 dobili neki popust i kostalo ih je oko 700.000 evra otkup prava prenosa. Cisto sumnjam da bi ovi pukli milion+ evra a da moze da ih gleda 1000-2000 ljudi, tako da sam prilicno siguran da bi stavili na Arenu 1.

#44 DASUBO

DASUBO
  • Members
  • 3,855 posts

Posted 23 February 2011 - 12:11

Iskreno, meni bi odgovaralo da ni jedna TV stanica iz Srbije ne prenosi trke. Tako bih "morao" da naizmenično idem na trke i posećujem priku, jer od kanala koji prenose F1 imam samo RTL koji mi teško pada na stomak posle nedeljnog ručka. Jes' da bi bankrotirao i da bi mi se ionako načeta jetra pretvorila u čvarak, al' ko ga... :lol:

Šalu na stranu, bolje nikakav prenos, nego amatersko prenošenje svake druge trke ili skraćeni snimci. mene takve budalaštine ne zanimaju.

#45 stex

stex
  • Members
  • 995 posts

Posted 23 February 2011 - 12:38

Satelitske na krov i uživajmo uz RTL i Korombaha... :ajme: :yucky:
Možda je bolji kardšering ;)