Jump to content


Photo

Da li neko još čita Svet Kompjutera


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2 replies to this topic

#1 Pauly Ester

Pauly Ester
  • Members
  • 1,235 posts

Posted 05 February 2010 - 23:14

Ja ga obično kupim čisto iz navike ali im časopis propada sve više i više. Časopis sada ima samo 115 strana od čega su na 35 samo reklame. Ostatak se sastoji od "testova" jednih slušalica za uši, tri miša i jedne tastatura uz po koji test nekog iz samo njima poznatog razloga odabranog laptopa. Ako uopšte upoređuju različite uređaje onda samo modele od istog proizvođača. I ono što je interesantno je toliko sažeto da nije ni od kakve koristi. Ostatak su malo igrice za telefone, malo za kompjutere, malo za konzole i emulatore...od svega po nista. Neduhovita pisma čitalaca su u fazonu "neće da mi se upali kompjuter - šta da radim/hoću da kupim štampač - koji biste mi vi preporučili?". Smešno...

Edited by Topgun33, 05 February 2010 - 23:18.


#2 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 10 February 2010 - 00:59

valja kuzmanovicev editorijal, duhovit i prepoznatljiv, ostalo je sranje koje moze svako sa foruma da napise (uostalom ima autora na domacim forumima, pa moze da se vidi i kakvih)

Edited by st.maurice, 10 February 2010 - 01:06.


#3 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 10 February 2010 - 09:16

Čitam ga i ja redovno (srećom ne kupujem ga :ph34r: ), ali se slažem da je sve lošiji i lošiji. Nekad sam ga baš čitao, sad ga prelistam za 10-ak minuta, pročitam 2-3 članka.