Jump to content


Photo

PREMIER league


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
77 replies to this topic

#16 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 13 February 2003 - 15:31

Red_White_Boy:
U Spaniji se igra najbolji fudbal.
Englezi su okupirani fudbalom jer sem njega svugde su nule za razliku od SPA,ITA,NEM,.. gde su i ostali sportovi popularni.  
I nisu vrane nego svrake.


Da losi su u tenisu, ragbiju, kriketu, veslanju, jdrenju, polu, ATLETICI (kraljici sportova) i drugim sportovima koji su tamo popularni. To sto ih recimo ne interesuje kosarka, kao nas hokej podrazumeva da budu losi kad to niko ni ne igra!

#17 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 13 February 2003 - 17:26

Nikola21:

Red_White_Boy:
U Spaniji se igra najbolji fudbal.
Englezi su okupirani fudbalom jer sem njega svugde su nule za razliku od SPA,ITA,NEM,.. gde su i ostali sportovi popularni.  
I nisu vrane nego svrake.




Da losi su u tenisu, ragbiju, kriketu, veslanju, jdrenju, polu, ATLETICI (kraljici sportova) i drugim sportovima koji su tamo popularni. To sto ih recimo ne interesuje kosarka, kao nas hokej podrazumeva da budu losi kad to niko ni ne igra!

Sportovi kao veslanje, kriket,jedrenje,pol su zanimljivi za coveka koji se time bavi ali za gledanje se ne bih bas slozio.

#18 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 13 February 2003 - 17:44

Red_White_Boy:
U Spaniji se igra najbolji fudbal.
Englezi su okupirani fudbalom jer sem njega svugde su nule za razliku od SPA,ITA,NEM,.. gde su i ostali sportovi popularni.  

Tu si upravu. :smile:

#19 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 13 February 2003 - 23:19

Da i atletika sa svojom 1001 disciplinom je isto "dosadna" :wink:

#20 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 13 February 2003 - 23:24

Nikola21:
Da i atletika sa svojom 1001 disciplinom je isto "dosadna" :wink:

U sportovima sa loptom su nula(sem fudbala), a ostali sportovi u kojima su uspesni eto sem atletike su truli.

#21 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 14 February 2003 - 00:29

Znaci ragbi, tenis, kriket, polo i slicni sportovi se igraju bez lopte :lol: :lol: :lol: :lol:

[ Izmena poruke: nikola21 na dan 2003-02-14 04:30 ]

#22 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 14 February 2003 - 00:45

Samo mu je nebo granica...
Posted Image

#23 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 14 February 2003 - 12:09

Jel gledao neko kako je odigrao protiv kengura :???:

#24 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 14 February 2003 - 13:45

Visca el Barca:

Nikola21:
Znaci ragbi, tenis, kriket, polo i slicni sportovi se igraju bez lopte :lol: :lol: :lol: :lol:

<!--message edited --><font size=-1>[ Izmena poruke: nikola21 na dan 2003-02-14 04:30 ]</font>

Mislio sam na najvaznije kolektivne sportove tj. fudbal, kosarku, odbojku, rukomet i vaterpolo.



#25 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 14 February 2003 - 13:51

Ovde se prica o sportovima koji okupljaju masu ljudi i koji su izuzetno popularni.
To sto je Kasparov prvak sveta ne znaci da cela Rusija igra sah,ili KInezi stoni tenis pa tako deca u engleskoj ne igraju kriket po parkovima ili polo vec fudbal.

#26 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 14 February 2003 - 18:58

Sta je u jednom delu sveta popularno u drugom nije! Pogotovo ovo sto si rekao za vaterpolo koji je nepopularan i u zemljama koje uzimaju medalje. Odbojka i rukomet isto nisu nesto super popularni sportovi ni u Evropi.
Nemojte mi reci da je tenis nepopularan sport?
Tamo dodje velika masa ljudi na kriket, a da ne govorimo na ragbi gde dodje vise nego na fudbal.
To je isto kao porediti kosarku u americi i americki fudbal. Tosko porediti jer je am. fudbal mnoogo popularniji, mnogo vise ljudi ga gleda i mnogo vise ljudi ga igra!
Ili recimo regate jedrilica koje su uzasno popularne u Evropi ( u zemljama koje izlaze na more), u obe Amerike, Juznoj Africi, Australiji i Okeaniji...

Nego da se vratimo na temu koja je PREMIERSHIP.

Ja kazem da ove godine LS uzima ManU ili Arsenal!

#27 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 15 February 2003 - 01:42

Nikola21:


 
Ja kazem da ove godine LS uzima ManU ili Arsenal!

:lol::lol::lol:

#28 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 15 February 2003 - 02:39

A sta da nece mozda Barca da ga uzme :lol::lol::lol: Pa Barca je nizerazredni klub u odnosu na Ajax, a da ne pricam o ManU!

Pazi finale se igra na Old Trafordu, a do finala mogu ladno da stignu. U finalu da Ser Alex Ferguson izgubi na svom terenu, to malo teze.

P.S. Podseti me koliko je to Barca osvojila LS/KS? :grin:

#29 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 15 February 2003 - 15:49

Nikola21:

U finalu da Ser Alex Ferguson izgubi na svom terenu, to malo teze.

Da malo teze kao i ono 0:2 danas od Arsenala. :lol::lol::lol:

#30 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 15 February 2003 - 15:56

Kakve to ima veze! Kako mozes porediti finale najelitnijeg takmicenja i sesnaestinu finala FC KUPA?! Po meni je Arsenal klub koji trenutno igra najbolji i najlepsi fudbal na svetu! Ali mislim da Man U ima taj pobednicki mentalitet, tog treneta i to iskustvo koje je najpotrebnije u Ligi Sampiona. Meni je drago da je Arsenal pobedio zato sto su bolji! Malo mi je zao sto se Giggs onako izblamirao jer je pomeni on ako ne najbolji onda medju najboljim levim krilima u fudbalu.

Stvarno je bila maestralna utakmica, Arsenal je cudo od ekipe!

_________________
Posted ImagePosted Image

[ Izmena poruke: Nikola21 na dan 2003-02-15 15:59 ]