Jump to content

Photo
- - - - -

AC Milan

• Please log in to reply
2344 replies to this topic

#2341 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 35,752 posts

Posted 04 December 2017 - 10:45

Pratim idalje mucenike ali nemam snage da komentarisem, posebno posle onog juce. Dno dna... 
Nista, da u prvenstvu ostave samo cilj opstanak a da svu koncentraciju i prioritet okrenu na Ligu Evrope. To je jedini spas sezone. 

• 1

#2342 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 4,072 posts

Posted 05 December 2017 - 12:35

Mogu slobodno da napisem kako se u zivotu verovatno nikad nisam toliko zajebao u nekoj proceni koliko za predikciju Milanove sezone.
I uopste 'Kalca' ove sezone. 

Doduse,nisam samo ja. Pola foruma se ismevalo Interu i Romi.

• 0

#2343 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 4,072 posts

Posted 17 December 2017 - 14:19

Tako,tako...puni bre!!
Nakon istorijskog boda Beneventa,sada je na redu visestruka penetracija od strane hebene Verone.  :frust: I to sve sa trenerom koji je u karijeri bukvalno usrao i upropastio sve cega se dohvatio kao trener. Grande Rino  :frust: 

Kako samo Ludogorec trlja ruke.

• 0

#2344 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,713 posts

Posted 17 December 2017 - 15:04

Nisam vala bio ponesen nesto narocito za Montelom,cak sam i prizeljkivao njegov odlazak u poslednje vreme,ali mi nije jasno razmisljanje ovih mozgova u upravi,ottpusis trenera kakav god da je pred seriju tako reci lakih utakmica,da bi na njegovo mesto doceo Gatuza(svo postovanje kao igrqcu) coveka koji je u ovom poslu amater.Pri tom mu das da vozi masinu od 200 i kusur ulozenih miliona,i koji mora da vadi kestenje iz vatre.
Sve mi se cini na ozbiljno pucanje po svim savovima na kraju sezone(mada je vec puklo)
  • 2

#2345 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 35,752 posts

Posted 20 December 2017 - 09:19

Ima li jos neki bivsi igrac da mu damo da se poigra malo i uci sa ekipom. Ajde Sedorf i Pipo, oni imaju potencijala da budu ozbiljni treneri, ali Broki i Gatuzo  :ajme: 

Doduse sad verujem da nijedan ozbiljan trener, koji nije bar malo lud, ne bi ni prihvatio klupu Milana

• 0