Jump to content

Photo
- - - - -

AC Milan

• Please log in to reply
2355 replies to this topic

#2341 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 36,182 posts

Posted 04 December 2017 - 10:45

Pratim idalje mucenike ali nemam snage da komentarisem, posebno posle onog juce. Dno dna... 
Nista, da u prvenstvu ostave samo cilj opstanak a da svu koncentraciju i prioritet okrenu na Ligu Evrope. To je jedini spas sezone. 

• 1

#2342 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 4,495 posts

Posted 05 December 2017 - 12:35

Mogu slobodno da napisem kako se u zivotu verovatno nikad nisam toliko zajebao u nekoj proceni koliko za predikciju Milanove sezone.
I uopste 'Kalca' ove sezone. 

Doduse,nisam samo ja. Pola foruma se ismevalo Interu i Romi.

• 0

#2343 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 4,495 posts

Posted 17 December 2017 - 14:19

Tako,tako...puni bre!!
Nakon istorijskog boda Beneventa,sada je na redu visestruka penetracija od strane hebene Verone.  :frust: I to sve sa trenerom koji je u karijeri bukvalno usrao i upropastio sve cega se dohvatio kao trener. Grande Rino  :frust: 

Kako samo Ludogorec trlja ruke.

• 0

#2344 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,719 posts

Posted 17 December 2017 - 15:04

Nisam vala bio ponesen nesto narocito za Montelom,cak sam i prizeljkivao njegov odlazak u poslednje vreme,ali mi nije jasno razmisljanje ovih mozgova u upravi,ottpusis trenera kakav god da je pred seriju tako reci lakih utakmica,da bi na njegovo mesto doceo Gatuza(svo postovanje kao igrqcu) coveka koji je u ovom poslu amater.Pri tom mu das da vozi masinu od 200 i kusur ulozenih miliona,i koji mora da vadi kestenje iz vatre.
Sve mi se cini na ozbiljno pucanje po svim savovima na kraju sezone(mada je vec puklo)
  • 2

#2345 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 36,182 posts

Posted 20 December 2017 - 09:19

Ima li jos neki bivsi igrac da mu damo da se poigra malo i uci sa ekipom. Ajde Sedorf i Pipo, oni imaju potencijala da budu ozbiljni treneri, ali Broki i Gatuzo  :ajme: 

Doduse sad verujem da nijedan ozbiljan trener, koji nije bar malo lud, ne bi ni prihvatio klupu Milana

• 0

#2346 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,719 posts

Posted 27 February 2018 - 12:32

Bez poraza u 2018, ako dobijemo Inter opet smo u igri za LS, veceras revans sa Laziom u kupu italije, izvukli Arsenal u LE, a na topicu od 2017 niko ni slovo da napise  :kece:

Gatuzo izgleda poslozio ekipu, podigao timski duh pa momci izgledaju kao ekipa,iako nisam uopste verovao u njega,ne verujem jos uvek,ali ovo sto radi za sada je za respekt

Edited by dzakala, 27 February 2018 - 12:34.

• 0

#2347 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 4,495 posts

Posted 27 February 2018 - 13:43

Ja se baš nameravao upisati u stilu "od kada ne pišem,krenulo nam" :D

Sa prognozama sa početka sezone sam se prešao neka bude tako i sa Rinom. Neka pokaže da može i ume da vodi tim.
Pratim,gledam utakmice. Gatuzo je pre svega prestao sa praksom eksperimentisanja sa formacijama i ulogama igrača.
Deluje da je našao sistem,postavku i pravu kombinaciju igrača za njih.

Da nije prosuo bodove protiv Beneventa i Verone koji su dno lestvice,već bi se našao u zoni za LŠ.

I dalje mislim da su šanse veće kroz LE.
  • 1

#2348 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 36,182 posts

Posted 02 March 2018 - 08:39

960.jpg

Bog :D

Nisam verovao u Gatuza ic, narocito posle tragikomicnog remija sa Beneventom. Ali izgleda sam debelo pogrfesio i neizmerno mi je drago zbog toga. Pratim sve vreme ali nisam hteo da pisem ovo, i da ne bi bilo prerano a i da ne ispadne neki jinx. Ono sto je imao kao igrac Gatuzo je to preneo na igrace, borbenost, veru u uspeh, nespustanje gaca unapred pred bilo kim i naravno pripadnost klubu. Tako imamo situaciju da su neki igraci prakticno vaskrsli, pre svih Cahanoglu i Bonuci. Naravno da su to mnogo dobri igraci ali nesto nije stimalo kod Montele, sto vise naravno i nema puno veze. 13 utakmica u svim takmicenjima bez poraza, u sredu je i u kupu izboren plasman u finale posle penala... Idemo dalje, posle Rome i Lacija u Rimu slede jos dva velika rivala, Inter i Arsenal. 

• 2

#2349 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,143 posts

Posted 08 March 2018 - 13:42

Idemo večeras samo jako protiv Arsenala, navijam svim srcem. Pratim i ja redovno sve, nego me nema na forumu. 

AC-Milan-Vs-Arsenal.jpg

Samo gazi Rino, da "pojedemo" drugare iz Londona, gori San Siro danas!

• 2

#2350 McLeod

McLeod
  • Members
  • 54,259 posts

Posted 08 March 2018 - 13:48

Bice danas udario slepac na sakatog :D

I pored kanala u kojem se nalazimo bas bih se iznenadio da ispadnemo od Milana, koji pitanje da li je ikad bio ovako los. Gatuzo vas je malo podigao, ali to je vise rezultatski nego igracki, italijanska liga van Juvea i Napolija je bukvalno nivo Turske.

Sa druge strane, bilo bi mi drago da nas izbacite, jer ako Venger uspe i od ovakvog Milana da ispadne, valjda mu nema spasa, tako da svim srcem uz Milan veceras :D

• 0

#2351 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,122 posts

Posted 08 March 2018 - 17:14

Napred Milanezi večeras!

Pomažite da isteramo Vengera :D

• 1

#2352 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 36,182 posts

Posted 12 March 2018 - 10:34

Protiv Arsenala neiskustvo, ma koliko mozde smesno i cudno zvucalo, igranja evropskih i velikih utakmica. Sem Bonucija niko prakticno nije ni igrao mnogo utakmica na tom nivou takmicenja, bez obzira sto tu ima reprezentativaca raznih zemalja i dobrih igraca. Tako da su nas rutinski odradili. 
Nesreca sto je bas sad morao u prvenstvu Arsenal da se raspadne i ostane bez ikakvih ozbiljnih sansi te su se preorijentisali na Ligu Evrope, inace ne bi ozbiljno toliko uzimali ovo takmicenje. 

No pobedom protiv Djenove sinoc u zaustavnom vremenu je nastavljena dobra serija u prvenstvu, sad je cetvrto mesto dohvatljivo. Posebno ako se dobije Inter u derbiju

• 1

#2353 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 36,182 posts

Posted 31 March 2018 - 20:07

“Ali moguće da je Milan oštećen za penal” (komentator Arene)...
Ništa novo i čudno kad igraš protiv ove kriminalne organizacije

Edited by Ridjis, 31 March 2018 - 20:17.

• 0

#2354 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 36,182 posts

Posted 31 March 2018 - 20:17

Hoho, Leo Bonuci :lol:
  • 0

#2355 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 36,182 posts

Posted 31 March 2018 - 21:32

Ne da 3-1 nismo zaslužili nego nismo zaslužili da izgubimo. Ali to je slučaj kad godinama nemaš mnogo velikih utakmica, pobeda i iskustva. Ali dobro, postoji neka pozitiva na kraju iz ove sezone, posebno ako se dobije derbi sa Interom
  • 0