Jump to content


Photo
- - - - -

AC Milan


  • Please log in to reply
2404 replies to this topic

#1891 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 24 June 2017 - 19:53

U 11 mečeva za seniorsku reprezentaciju Portugala, André Silva postigao je 8 golova.

Navijači Milana itekako treba da budu nestrpljivi pred početak nove kampanje Serie A.

 

 

19243366_1226471247481966_46675936073844

 

0:)


  • 0

#1892 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 24 June 2017 - 22:21

Danas je postigao lep gol, i imao asistenciju za Portugal. Na kraju izgleda nista od Biglje, Lacio nije hteo da spusta cenu, Milan da je dize preko 15 miliona... kao alternative pominju se Krihovijak i Badelj. Takodje pominje se mogucnost da ce Donaruma otpustiti Raiolu i produziti sa Milanom, mada ovo drugo svakako izgleda sve izvesnije
  • 0

#1893 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 24 June 2017 - 23:02

Krihovijak je pravi ubod, bolji je on igrač od Bilje. Ne znam koliko je igrao i kako u PSG-u...


  • 0

#1894 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 25 June 2017 - 10:29

Slabo i retko, iz nekog razloga se nije uklopio u PSŽ-u. Ali odličan je igrač, otprilike kao poljska verzija Matića. Ja sam čak svojevremeno priželjkivao da će ga Venger pojuriti dok je bio u Sevilji, ali avaj.


  • 0

#1895 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 25 June 2017 - 11:07

Danas je postigao lep gol, i imao asistenciju za Portugal. Na kraju izgleda nista od Biglje, Lacio nije hteo da spusta cenu, Milan da je dize preko 15 miliona... kao alternative pominju se Krihovijak i Badelj. Takodje pominje se mogucnost da ce Donaruma otpustiti Raiolu i produziti sa Milanom, mada ovo drugo svakako izgleda sve izvesnije

 

najbolji moguci scenario. Rajola je znacio smrt u ovom slucaju i za igraca i za klub. takvi treba sto dalje od igraca jer im ne zele dobro. samo traze sto vise novca da zarade. Donaruma moze da postane Milanov Bufon, bice simbol kluba. 
bicu prezadovoljan ako pobede Rajolu.
 

Slabo i retko, iz nekog razloga se nije uklopio u PSŽ-u. Ali odličan je igrač, otprilike kao poljska verzija Matića. Ja sam čak svojevremeno priželjkivao da će ga Venger pojuriti dok je bio u Sevilji, ali avaj.

nije ni dobio neku priliku da pokaze sta zna. PSZ se raspao i daleko je od funkcionisanja velikog kluba. bas se ponasaju kao bahati milioneri. kupuju igrace bez ikakvog plana. doveli su na primer Guedesa a nije uopste igrao. velika steta... i ako je mlad, takvom igracu se mora naci minuta.


  • 0

#1896 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 25 June 2017 - 14:15

Mislim da je Krihovjak nesto slabiji sa loptom u nogama od Bilje, ali je u defanzivi zver, mladji je i igra sa puno energije. Obaska to sto je kao od stene odvaljen. Mislim da je on sansa koja se ne sme propustiti, PSG ce ovog leta gledati da proda "viskove" budzasto kako bi ponovo "punio magacin" na krilima.
  • 0

#1897 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 25 June 2017 - 21:33

Donaruma posle EP potpisuje novi ugovor sa Milanom?
  • 0

#1898 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 26 June 2017 - 09:10

Vise se nista ne zna, svakog dana neki novi cirkus

Juce se stvarno ili navodno prvi put oglasio Donaruma na tviteru pa na instagramu. Prvo je na tviteru pisalo: Donaruma, Raiola, juce, danas, sutra.

(ovo je izazvalo novo ogorcenje i prozivke navijaca)
A onda je Raiola, koji retko pise na tviteru, na svom napisao: DonaRaiola - Hejteri 1:0.

Nekoliko minuta Raiolinog tvita na Donaruminom instagramu je pisalo da se izvinjava onime sto je proizveo tvit, da to nije bila namera jer je bio samo odgovor na tvrdje da otpusta Raiolu. Izvinjava se navijacima, objavljuje svoju ljubav prema Milanu i obecava da ce po zavrsetku EP poceti pregovore oko prduzetka ugovora.

Slag na sve to je bio ubrzo tvit na Donaruminom profilu da mu je Instagram hakovan i da zatvara socijalne mreze, sto je i ucinjeno sa IG ali tviter idalje postoji...

Na kraju, sinoc/nocas, se zavrsilo Raiolinim tvitom: da je njegov tvit bio samo potvrda prijateljstva Donaruma - Raiola a da ce posle EP da se pregovara o produzetku ugovora
Mnogo toga tu smrdi...


Je l i kod proslogodisnje sage sa Pogbom bilo raznih gluposti sa tviterom?


Edited by Ridjis, 26 June 2017 - 09:36.

  • 0

#1899 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 26 June 2017 - 09:53

Baš za twitter ne znam, ali da je bilo gluposti čini mi se da jeste  :D

 

On je očigledno malo priglup klinac ali je žalosno je šta radi ovaj menadžer sa tinejdžerom. Meni su više tu roditelji malo krivi što je ovo otišlo u ovakvom pravcu nego sam klinac. Ipak je klinac i ne može da razmišlja kao što će razmišljati za 6,7 godina recimo.


Edited by dzone87, 26 June 2017 - 12:44.

  • 0

#1900 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 26 June 2017 - 10:47

Nije se Raiola toliko glupirao, jer su Mkhitaryan i Ibrahimovic njegovi igraci
  • 0

#1901 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 26 June 2017 - 12:30

 

SKY - Milan are getting more confident in regards to Gigio's renewal, Milan have received important indications from the player and his family.

 

 

According to @DiMarzio Gigio and his family want the player to renew with Milan


Also states even Raiola is aware that this is his intention

 

 

Donnarumma's family are pushing for a renewal. There is optimism that with the family's support, it will come to a happy ending. [Milannews]


Edited by Ridjis, 26 June 2017 - 12:31.

  • 0

#1902 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 26 June 2017 - 16:18

The rossoneri's next target is Hakan Calhanoglu, they have made the initial inquiry for the Bayer Leverkusen midfielder. While sources in Germany already report the deal as done, from Milan's camp there are confirmations that directors Fassone and Mirabelli have made the first inquiry via email and the contacts have begun.
  • 0

#1903 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 27 June 2017 - 08:21

Kako javljaju neki mediji i izvori sa igracem vec imamo dogovor, treba da se ispregovara sa Leverkuzenom koji trazi 30 miliona. Da se spusti na 25m i odlican buy po meni.

 

 

 

#MILAN #MARKET
The company is working day and night to try and bring to Milan the right blocks, the reconstruction is started from #Musacchio, via #Kessie #RicardoRodriguez, up to #AndrèSilva.

While there are some delays for the Biglia (The Milan is the currency 15 at the max, the lazio 20m), Mirabelli does not stop a second: on a Friday night meet with Fassone - Ramadani at the Me Hotel and talk about Kalinic (and some players), deals with the agent of Cahlanoglu and speaks with Bayer Leverkusen (30 million the first request), in the expectation of closing Conti this week for approximately 23 million (plus a counterpart). In the meantime we are working to sell some players, including Bacca (Seville/Marseille), Lapadula and half the midfield. The first ready to leave the rossonera shirt is the Paletta, in the direction of Turin. Attention to new names, we are investigating. hoping to update you more soon!

 

 

@MilanEye 22 dec. 2012
Biglia : "If Milan wanted me I would cycle all the way to Milano" !!

:lol:

 

Sto se tice sage:

 

As reported by Sky Football, Donnarumma put continues to send positive, direct (not through social) to Milan. The Rossoneri's strategic optimistic, almost certain that after the European will sit at the table with Gigio to sign the renewal. Lock negotiations with possible replacements. That Milan is not only a hope but it is almost a certainty.

 

Di Marzio: "Milan are surprised with Donnarumma's response, considering the importance of the offer is expected an immediate approval"


  • 0

#1904 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 27 June 2017 - 15:42

Cahlanoglu je odlican igrac,on bi trebalo da bude taj kreativac u sredini,mada moze da igra i po krilu.ima odlican sut kao i slobodnjak.Pitanje je samo u kakvoj je formi s obzirom da nije igrao zbog neke.suspenzije oko nekog ranijeg transfera.ako sve bude ok zaista bi mogao da bude kapitalno pojacanje u ovom trenutku.
  • 1

#1905 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 28 June 2017 - 09:05

Najbolji izvodjac slobodnih, barem po statistici i golovima, poslednjih nekoliko godina u Evropi.
Za ove pare meni bi to bila odlicna kupovina.

 

@PianiMino
#Milan #calhanoglu today the rossoneri will make officially to @Bayer an offer of 23 + 2 bonus for the Turkish player


Edited by Ridjis, 28 June 2017 - 09:05.

  • 0