Jump to content


Photo

FIFA World Cup South Africa, 2010


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2384 replies to this topic

#31 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 08 December 2009 - 00:51

Ja samo kazem, da se ovako ne ukrstaju grupe, pa da pricamo nesto, ovako, Spanci mogu eventualno Portugal da dobiju, ako ovi prodju grupu, protiv fizicki dominantne Obale Slonovace im ne bih dao prevelike sanse, a tek eventualno protiv Brazila pfff :D A to je osmina finala, tako se ukrsta :) Taman, tradicionalno, oni treba da zavrse u 16, a posto su kako vi kazete jaci ovaj put, onda se zreb pobrinuo za to :ph34r:

#32 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 08 December 2009 - 00:59

U jbt, ne bude me 4 sata i vratim se a ono McL i dalje tupi istu pricu :ph34r: :) tako da mislim da je najpametnije je reci mu da je u pravu i po zavrsetku prvenstva quote-ovati mu postove.

#33 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 08 December 2009 - 01:03

Vidim da sam nekako izmedju vas dvojice sto se tice, i oboje ste malo u pravu i malo ne :) kao i svako ustvari :ph34r:

ali ko sam ja da to kazem :D

#34 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 08 December 2009 - 01:25

McL je odmah posle prve utakmice baraža GRE-UKR rekao da će u revanšu da bude dvojka. :ph34r:

Tako da, iako se ne slažem sa njim oko Španije, moram da poštujem njegovu prognozu.

A kad sam se već javio, pročitah postove, i ispada da je Ćiro u pravu. Srbija će biti svetski šampion. Jer: Špance je urekao McL, Brazilci nisu više tako jaki, Englezi previše prepotentni, Holanđani - e oni su ukleti, Italijani ne mogu dvaput zaredom, Nemci prosečni, Argentina/Francuska/Portugal - ma to se sve raspada, i tako. Ostadosmo samo mi.

Reče Contractor u uvodnom postu da damo želje i očekivanja.
Pa eto, moja želja je da Srbija bude prvak sveta. E da, želja mi je i da umrem u 105. godini od ruke ljubomornog muža. Nek se ispuni makar jedna. :)

#35 Poaro

Poaro
  • Members
  • 2,772 posts

Posted 08 December 2009 - 01:30

^

Rece Cira: "Ma proci cemo grupu, bicemo prvi u grupi :ph34r: .. Kakav lik

#36 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 08 December 2009 - 08:52

Kazati za Španiju, da ne može dalje od 16 je neodgovorno do bola. Pa oni su na EP u polufinalu pojeli, zgazili, učili..., fudbal jednu Rusiju, koja je do tada igrala fenomenalan fudbal i oduševljavala svet! Sa dužnim poštovanjem do malog, ali iskreno, po meni Messi ne bi bio zlatna lopta, da nema Xavija i Inieste, koji naprave 70% posla u vezi za Barcelonu.

Sledeće - McL, prošlo je crno doba Španije. Ja mislim, da im je sad, nakon EP, samo nebo granica. Daleko od toga, da su nepobedivi, ali daleko i od toga da je nepodediv Brazil. I ne treba zaboraviti, da afričke reprezentacije uvek imaju problema sa taktikom i disciplinom.

Rece Cira: "Ma proci cemo grupu, bicemo prvi u grupi :D .. Kakav lik


Ma, hebo Ćiri neko mater. :ph34r: Glumac, bolji i od Brad Pitta. Čoveku bi trebala zabrana pristupa medijima. Do juće sere, kako mu je srpska nameštaljka odnela SP a sad su kao 'njegovi'. :) Goni ga u tri materine.

#37 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 08 December 2009 - 08:53

McL je odmah posle prve utakmice baraža GRE-UKR rekao da će u revanšu da bude dvojka. :ph34r:

Tako da, iako se ne slažem sa njim oko Španije, moram da poštujem njegovu prognozu.

A kad sam se već javio, pročitah postove, i ispada da je Ćiro u pravu. Srbija će biti svetski šampion. Jer: Špance je urekao McL, Brazilci nisu više tako jaki, Englezi previše prepotentni, Holanđani - e oni su ukleti, Italijani ne mogu dvaput zaredom, Nemci prosečni, Argentina/Francuska/Portugal - ma to se sve raspada, i tako. Ostadosmo samo mi.

Reče Contractor u uvodnom postu da damo želje i očekivanja.
Pa eto, moja želja je da Srbija bude prvak sveta. E da, želja mi je i da umrem u 105. godini od ruke ljubomornog muža. Nek se ispuni makar jedna. :D


:)

#38 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 08 December 2009 - 11:13

Slovenci dupe pomeraju :ph34r:

#39 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 08 December 2009 - 11:26

Za Ganu :ph34r:

Da prodjemo mi i oni. Od nasih mnogo ne ocekujem. Uvek kad sam se ponadao, sledio je fijasko.

#40 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 08 December 2009 - 11:55

Da prodjemo mi i oni. Od nasih mnogo ne ocekujem. Uvek kad sam se ponadao, sledio je fijasko.

Nije to loša taktika, ništa ne očekuješ i na kraju možeš samo prijatno da budeš iznenadjen....
Ja se iskreno više plašim Australije nego Gane. Sećam se Hrvata i njihove grupe od pre 3 godine kada su im upravo oni na kraju došli glave, a isto niko ozbiljno nije računao na njih...
Mada, ima još puno do SP, može tu još svašta da se promeni.

Edited by DonJuan, 08 December 2009 - 11:56.


#41 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 08 December 2009 - 13:12

ako bude OVO onda cemo da igramo sa ircima.....

#42 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 08 December 2009 - 13:46

ako bude OVO onda cemo da igramo sa ircima.....

Kojom logikom si došao do tog zaključka?

#43 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 08 December 2009 - 13:47

Ma ajte molim vas :ph34r: Nema sanse da se tako nesto desi.

#44 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 08 December 2009 - 13:50

Ali nece doci do toga, i pre cemo igrati sa ekipom iz grupe u kojoj je bila Gana..

#45 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 08 December 2009 - 13:51

Ali nece doci do toga, i pre cemo igrati sa ekipom iz grupe u kojoj je bila Gana..

Naravno, to je potpuno logično, zato sam se i pitao odakle ideja za Ircima.