Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Chelsea FC


  • Please log in to reply
3383 replies to this topic

#3376 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 25 September 2017 - 13:59

Da nije Keane-a, engleska liga ne bi bila popularnija od francuske, i PL nikad ne bi imala takava značaj.

Čovek je esencija svega onoga što odvaja PL od ostalih liga. Mr Tough.

ja sam odraso mrzeći ga, ali sve više i više shvatam da bi sve bilo drugačije bez Roy Keane-a, i da je fudbalu neophodan neki novi roy keane. Treba samo pogledati klip kad Ian Wright priča o Roy Keane-u i kako je to za njega The Captain i da mu je kriv što mu nikad Roy Keane nikad nije bio kapiten, uz svo poštovanje prema Vieiri..
Napravio je ogromno sranje sa onim likom kad mu je polomio nogu, ali i ta priča ima svoju pozadinu, taj lik je njega povredio na čitavu sezonu, prišao do njega, pljunuo ga i rekao mu da ne folira.

Čovek je ugradio u moderni PL taj hrabri i agresivni pristup fudbalu, ne samo ulazak u duel, nego cela dinamika igre. Rio Ferdiand je dobio svoju porciju Keane-izma kad je na nekom od svojih prvih treninga u Man Utd-u vratio loptu nazad golmanu kad je mogao da je gurne napred otvorenom igraču.
A i on je imao veliko poštovanje za Vieiru sa kojim je imao to rivalstvo.
 

Ekstremno je tracionalan, to je njemu veći problem, nego to što je bio agresivan...


I da, Rooney je najveće govno, jer je djavo, al ne onaj "crveni djavo" kakav bi trebalo da bude, nego djavo koji je ubedio ljude da nije djavo...


  • 0

#3377 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 25 September 2017 - 14:03

ljudi koji su grizli, namerno povredjivali igrace i koji su se reodvno potukli ti nisu gori od igraca koji je s vremena na vreme koskao i pravio scenu...ne znam.

 

radije bih igrao protiv igraca koji ce mi se unositi u lice i gurktai nego protiv nekoga koji ima sanse da me ugrize iz cista mira ili koji mi sa dve noge skoci na koleno. 


  • 0

#3378 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 27 September 2017 - 20:59


  • 0

#3379 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 05 November 2017 - 21:06

Does Luiz have a #Chelsea future? - Conte: "I don’t know. He has to work really hard otherwise he is on the bench or in the stand.“ [Sky]

 

U poslednje vreme nisam stizao da pratim ne samo Celsi, vec fudbal generalno, tako da su ovo za mene neki novi momenti. Ima veze sa porazom u Rimu ili je nesto sa treninga?


  • 0

#3380 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 05 November 2017 - 21:35

Čestitke, apsolutno zasluzena pobeda.

Hazard, ipak za mene najbolji igrač lige, dominirao i pokazao neke stvari.


  • 1

#3381 mozzer

mozzer
  • Members
  • 6,471 posts

Posted 06 November 2017 - 09:09

Fenomenalan gol Morate na centarsut Aspilkuete

 

Edit: Ovo bi bilo sjajno:

 

Pirlo stiže u Čelsi!

Autor: MONDO/Tanjug

06.11.2017. | 10:22  >  10:25

Andrea Pirlo odigrao je poslednji meč za Njujork i ispraćen je ovacijama...

 

Cela vest sa Monda

 

http://mondo.rs/a105...te-ga-ceka.html


Edited by mozzer, 06 November 2017 - 11:46.

  • 0

#3382 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 05 December 2017 - 23:06

Ako Liverpul ne usere protiv Spartaka, eventualni protivnici u osmini finala su PSZ, Barselona i Besiktas...


  • 0

#3383 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 13 December 2017 - 23:18

Vracajte pare!
  • 0

#3384 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 28 May 2018 - 17:40

Sarri se spominje kao next coach
  • 0