Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Chelsea FC


  • Please log in to reply
3383 replies to this topic

#3076 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 30 October 2015 - 12:09

Definitivno ce to ostati jedan od najtuznijih dana u istoriji fudbala... te veceri je fudbal bas mnogo izgubio.

 

 

Nije nista ni u istanbulskom finalu 2005. godine bilo puno sta drugacije... 

 

Jako i do samog kraja, nema sta.


  • 0

#3077 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 30 October 2015 - 13:57

Mislim da bi me svaki Junajtedovac spalio kad bi znao da sam to veče navijao za Liverpul.


  • 0

#3078 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 31 October 2015 - 13:32

Opet ti sa Loftus Cikom i tom utakmicom protiv Makabija koja nije reper ni za sta. Decko ce biti verovatno dobar igrac, i meni se svidja, ali trenutno je daleko od nivoa Matica koliko i neki nas menadzerski igrac, plus je mlad i neiskusan. Na stranu to sto zamena Matic - Cik ne bi donela apsolutno nista, Celsi ima mnogo vecih problema od Matica u ovom trenutku. Pa cak i od Ivanovica. Snimi na sta lici Fabregas, a vala se i Azar sve vise i vise raspada.

 
Kad imas Fabregasa i Matica koji se bukvalno raspadaju onda ta utakmica protiv Makabija i ucinak Loftus Cika na istoj itekako jesu reper. Najbolje bi bilo ostaviti ovu dvojicu u startnoj postavi i nista ne menjati. Od ostalih igraca u vezi (Ramires, Mikel i Loftus Cik) ovaj poslednji ima najvise onoga sto je potrebno ekipi. On je to pokazao bukvalno na svakoj utakmici koju je odigrao, a da sam je odgledao, i ovo nije samo moje misljenje vec i mnogih fudbalskih strucnjaka i novinara. Celsiju u ovakvom stanju je trenutno u sredini potreban tandem Ramires/Loftus Cik, a ona dvojica mogu nazad na teren kad se probude iz zimskog sna.
 

CSpLUQ2WsAAIQej.png

 

Today's subs: Amelia, Baba, Matic, Fabregas, Kenedy, Falcao, Remy.

 

Mikel i Zuma kao desni bek :ajme: Ruben ni na klupi...


Edited by Baros, 31 October 2015 - 13:33.

  • 0

#3079 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 09 December 2015 - 20:04

Team to face Porto: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry ©, Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.
 
Tonight's subs: Begovic, Cahill, Mikel, Kenedy, Fabregas, Pedro and Remy.

 
Fabregas konacno na klupi. :hail:  Ko zna mozda i bude nesto dobro veceras.


Edited by Baros, 09 December 2015 - 20:05.

  • 0

#3080 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 10 December 2015 - 01:07

Не да је било добро него усудио бих се да кажем да је било одлично.Коначно су личили на нашто.Матић их је појео на средини,Азар и Вилијан су их уништили по крилу.Најбоља партија Челсија ове сезоне.Не више од два додира са лоптом,брзо ,конкретно,лепо.

Ваљда ће да буде пракса ово са Фабрегасом на клупи.


  • 0

#3081 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 13 December 2015 - 21:37

Odlicna partija, samo je pitanje koliko je do nas, a koliko do ocajnog Porta. Meni se najvise svidela energija/agresivnost koju smo pokazali u momentima dok je protivnik drzao loptu. To je ono sto nam je mnogo falilo tokom sezone.

 

Matic kao iz najboljih dana, a udelu u tome sigurno ima i izostanak Fabregasa cije ladjenje jaja je teralo Matica da pokriva mnogo veci prostor sto je sigurno uticalo na njegovu losiju formu. Nadam se da je Murinjo konacno shvatio da je ovakav Fabregas najveca stetocina za ekipu.

 

Bilo bi lepo da sutra nekako dobijemo utakmicu jer posle toga docekujemo Sanderlend i Wotford, pa bi mogli da sa cetiri eventualne pobede u nizu izadjemo iz krize bar na psiholoskom planu. Jos ako bi nam sutra zreb za LS podario Genk ili PSV bio bi to veliki veliki podsterk za nastavak sezone.


Edited by Baros, 13 December 2015 - 21:37.

  • 0

#3082 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 14 December 2015 - 14:05

Ух није морао баш PSG :(

Теже није могло реално.Једина позитивна ствар што се игра 'тек'у фебруару па ће до тада можда да се нешто скоцка колико толико.Евентуално неко појачање добро у јануару ,типа Тешеира и имали би неке шансе на неки хркљуш.Ужасан жреб.


  • 0

#3083 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 14 December 2015 - 20:59

Chelsea team tonight: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry ©, Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Oscar, Hazard; Diego Costa.

 

Chelsea subs v Leicester: Begovic, Cahill, Mikel, Fabregas, Kenedy, Pedro, Remy.

 

Nadam se da je Murinjo konacno shvatio da je ovakav Fabregas najveca stetocina za ekipu.

 

Isti tim kao i protiv Porta. Fabregas na klupi. :)


  • 1

#3084 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 14 December 2015 - 22:55

Ovo vise nije ni smesno... :ajme:


  • 1

#3085 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 14 December 2015 - 23:39

Свиђа ми се форсирање Зуме.

Он и Вилијан играју баш фино ове сезоне.


  • 0

#3086 GANGULA

GANGULA
  • Members
  • 19,370 posts

Posted 14 December 2015 - 23:47

Izjava posle tekme zvuci kao da mu je poslednja na klupi


  • 0

#3087 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 15 December 2015 - 11:45

Не верујем и мислим да то не би било паметно.

Боље покушати довести овај двојац из Лестера и проблем решен :D

Шалу на страну,не верујем да ће добити отказ,поготово што нема тренера на тржишту,Анћелотија су већ резервисали ови из Реала у то сам 100% сигуран.


  • 0

#3088 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 16 December 2015 - 14:10

Hitan sastanak sazvan, jedina tema otpustanje Murinja, to bi kostalo 40 miliona funti. Jedine moguce zamene u ovom trenutku - Brendan Rodzers, Dejvid Mojes i Huande Ramos :lol: Anceloti i Konte su vec rekli da nemaju nameru da dolaze.


  • 0

#3089 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 16 December 2015 - 19:08

Toliko novca bi kostalo samo u slucaju da Murinjo odluci da napravi pauzu od trenerskog posla do kraja tog ugovora sa Celsijem sto je ravno naucnoj fantastici. Cak i taj deo sa Ancelotijem i Konteom nije sasvim tacan jer su obojica izriciti da ih do kraja sezone ne zanima neki drugi posao, sto znaci da su za pregovore dostupni na kraju sezone.

 

Kao sto sam pisao i ranije, ovo bi bila najgluplja stvar koju Abramovic moze da uradi s tim sto u odnosu na vreme kad sam to napisao novi trener nema sanse da ovu sezonu ucini boljom. PL je gotova prica, kao i plasman u Evropu preko nje. U LS mozemo samo preko titule u istoj, a do LE preko FA kupa. Scenario iz 2012. godine sa novim trenerom nema sanse da se ponovi. Jednostavno, niti grom dva puta udara na isto mesto niti ovi igraci imaju toliko karaktera kao stara ekipa.

 

Da bi Celsi izgradio novi stadion Abramovic prvo mora da se dogovori sa vlasnicima zemljista na kome se nalazi Stamford Bridz, organizacijom Chelsea Pitch Owners. Ne znam kojom magijom bi Abramovic osigurao 75% glasova ako sada otpusti Murinja i dovede nekoga od tih sarlatana.


  • 1

#3090 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 16 December 2015 - 20:46

Слажем се.Ни ја не верујем да ће се растајати са Мурињом,бар не пре краја сезоне.Морају да доведу брже боље неке играче на зиму,осетљиве су неке позиције,али ово би била епска глупост.Чак и за прелазно решење.

 

 

Chelsea line up Spurs flop as shock replacement for struggling Jose Mourinho
Spoiler

Edited by ДијаметралноСупротан, 16 December 2015 - 20:49.

  • 0