Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Chelsea FC


  • Please log in to reply
3383 replies to this topic

#2851 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 12 March 2015 - 18:48

 

Идиот Кејхил


Edited by ДијаметралноСупротан, 12 March 2015 - 18:50.

  • 0

#2852 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 15 March 2015 - 00:42

Bamfordinjo :)

 

 

U Viteseu Bertran Traore briljira!!! Od kako je sa krila prebacen na mesto napadaca na 10 utakmica ima 8 golova i 3 asistencije. :) Jedini od onih silnih igraca po pozajmicama koji ce cini mi se omirisati dres Celsija na pravi nacin, a doveden je za tacnu ribe (compensation fee).


  • 0

#2853 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 15 March 2015 - 18:51

Витесе филијала :)

Вероватно ће и Пантић прво у Витесе на позајмицу.


  • 0

#2854 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 15 March 2015 - 20:07

Kakav crni Pantic. :D Taj je kupljen (ako je kupljen) samo zato sto mu je zbog isteka ugovora  cena 300.000 eura i prvom prilikom ce biti prodat. Cista investicija na kojoj nema sta da se izgubi, vec moze samo da se zaradi pa makar to bio samo jedan milion.

 

Danas uzasno prvo poluvreme, verovatno samaranje na poluvremenu i partija dostojna sampiona u drugom poluvremenu. Kasno smo se probudili i ostadosmo bez dva boda.

 

Pricao sam ranije da glavnu osovinu tima cine Matic - Fabregas - Kosta, a to su trenutno uz Oskara nasi najgori igraci. Tacno se vidi da nema svezine kod njih, totalno su iscrpljeni.. Ono sto su danas prikazali Fabregas, Matic i Oskar je toliko pateticno da nije za komentarisanje.

 

<<< spori su, donose pogresne odluke, prave puno gresaka, prave glupe faulove i nemaju samopouzdanja >>>

 

Nacin na koji je Oskar danas resio onu situaciju kad je izasao sam na golmana je kriminalan. :ajme:

 

Sledece nedelje Hal mora da se dobije!


Edited by Baros, 15 March 2015 - 20:09.

  • 0

#2855 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 17 March 2015 - 01:51

Пантић суперстар :D 
 
Трећи пут ме обара на тикету један пар и трећи пут је то Челси :) Али нека,ја нисам могао да верујем када сам видео да је Мурињо извео идентичну поставу као против ПСЖ-а,утакмица од 120 минута,одиграну пре само 2 дана,мислим да су им ноге и даље тешке.Оскара сам ја коментарисао још прошле недеље,страшно прецењен играч.Фабрегас стандардно као и увек катастрофалан други део сезоне,а Кошта ко Кошта ,он ми је чак и најмањи проблем.Очекивао сам у стартној Рамиреза,Луиза,Ремиа и Квадрада.Гледам и не верујем шта човек ради.Али опет сада ће ипак имати једну утакмицу недељно а и утакмицу мање са слабашним Лестером коју сигурно добијају,као и Хал у следећем колу.Некако на мишиће освајамо Премијер :)
 
B_5AinNUwAAHOH_.png
 
Оф топик - Шурле не започиње трећу утакмицу за редом за Волсбург,једну је Квадрадо ако се не варам само започео,док Салах кида ли кида,заслужан скоро за све добро што се деси у нападу Виоле.


Edited by Baros, 17 March 2015 - 10:53.

  • 0

#2856 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 18 March 2015 - 13:14

Čelsi: Za Bejla i Varana 150 mil.

 

Čelsi je spremio 150 miliona funti za dolaske fudbalera madridskog Reala Gareta Bejla i Rafaela Varana, tvrdi Dejli Ekspres.

 
 
 
 
155120739155095eafc942d044660259_orig.jp
 
 
 

Kako se navodi, menadžer Žoze Murinjo je posle eliminacije u osmini finala Lige šampiona od Pari Sen Žermena rešio da sledeće sezone dodatno pojača tim dovođenjem tandema iz Madrida.

Portugalski stručnjak želi da iskoristi Bejlovo nezadovoljsto u Realu jer se često nalazi na meti kritika, kao i to što Varan nije uvek u startnoj postavi.

Murinjo je i prošlog leta potrošio oko 110 miliona funti, ali nije uspeo napravi veći iskorak u Ligi šampiona. 

Ipak, u Premijer ligi na korak je od titule jer, uz utakmicu manje, ima šest bodova više od Mančester Sitija.


Edited by ДијаметралноСупротан, 18 March 2015 - 13:15.

  • 0

#2857 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 18 March 2015 - 14:01

Murinjova greška teška 60 miliona evra: Za De Brujna se sad otimaju Siti, PSŽ, i Bajern!

 

pre 3 sata / mozzartsport.com

 

Reprezentativac Belgije ove sezone postigao 15 golova i dodao 21 asistenciju

 

14266759784509.jpg

 

Da, i to je moguće- da trener Čelsija Žoze Murinjo napravi grešku tešku 60 miliona evra! Reprezentativac Belgije Kevin De Brujn bio je na Stamford Brižu puki epizodista, igrač koji na treningu sparinguje skupo plaćenim zvezdama Plavaca, ali se u dresu Volfsburga transformisao u zver, momka na pomen čijeg imena svakom fudbolofilu krene voda na usta.

 

Nekadašnja nada Genka, u čije kvalitete je imala priliku dva puta da se uveri beogradska publika, ove sezone igra kao u transu. Do sada je Kevin De Brujn postigao 15 golova i imao još 21 asistenciju... Jasno je da Volfsburg posle ovogodišnjeg sjaja De Brujna neće moći da odoli ponudama većih klubova. Otuda su čelnici Vukova istakli početnu cenu – 60 miliona evra.

 

Kao moguće destinacije reprezentativca Belgije pominju se Siti, PSŽ i minhenski Bajern. Kako bilo, Volfsburg je napravio odličan potez angažovanjem igrača koga Murinjo nije prepoznao. Za njegove usluge Vukovi su Čelsiju platili 19,5 miliona evra.  Zato će na leto da dobrano da omrse brkove.

 

(Foto Action Images)


  • 0

#2858 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 19 March 2015 - 01:05

Салах,Шурле,Де брујин има их колико хоћеш.


  • 0

#2859 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 04 April 2015 - 23:10

https://vine.co/v/Old6lX7LBqg



btw. toeto, čestitke Barosu i ostalim plavcima na tituli

 
Polako sa tim cestitkama. Imamo do kraja Junajted, Arsenal i Liverpul + povredjenog Kostu koji ce 90% propustiti ove prve dve utakmice i ekipu koja duze vreme ne lici na sebe. Nista ovde jos nije gotovo.


Edited by Baros, 05 April 2015 - 00:16.

  • 0

#2860 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 04 April 2015 - 23:13

Ma nema sile. I konkurenti nemaju lak raspored. City je u padu. Arsenal je samo Arsenal i ima da igra protiv Murinja i protiv Junajteda (a da nije kup), tako da ono... A mi ima da igramo protiv City-a koji uvek odigra utakmicu sezone protiv nas.

Al' sledeće godine će biti drugačija priča sa liderom lige :wicked:


  • 0

#2861 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 04 April 2015 - 23:17

Al' sledeće godine će biti drugačija priča sa liderom lige :wicked:

 

Pogotovu kad se Murinjo otarasi svog ljubimca Oskara i dovede Pogbu. :rolleyes:


  • 0

#2862 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 04 April 2015 - 23:25

Tu će opasno da se zajebe. Prvo će da ide da proda Oskara, a isti se zaputi north west-a UK-a ,u klub koji igrom slučaja Kanye West (dete mu se zove North West) želi da kupi.
I onda kao šlag na tortu, momenta nakon potpisivanja Oskara, north west zove Pogbicu i velimo mu "Onaj čikica što te onomad iznervirao nije više menadžer, znamo da voliš north west".



Jedini problem je tu šta će north west sa Anderom i Fellom polušpicom... greota da idu na klupu.


  • 0

#2863 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 04 April 2015 - 23:42

Ja sam to hteo jos ranije da napisem, ali sam u poslednje vreme kratkog fitilja za forum i piskaranje. :D Ja sam uveren da je Oskar izgubio sav kredit kod Murinja i da ce sigurno da leti na leto. Prosle sezone se isto ovako raspadao u drugom delu, ali mu je Murinjo nekako progledao kroz prste zbog SP u Brazilu i onoga sto ono znaci samim Brazilcima. Ove sezone posle odlicnog starta se opet raspada i to jos gore, a prosle nedelje za reprezentaciju Brazila briljira.

 

Malo si se preracunao odmah da ti kazem. :D Pogba = Oskar + novac, tako da kad Oskar potpise za Juve, Pogbica oblaci Celsijev dres.:P

 

Price su da u Juventusu mnogo cene Oskara (ovo je stara prica) i da su se spremali da ga dovedu i pre nego sto je ovaj presao u Celsi. Sto se mene tice moze odmah jer onda Murinjo  dobija svoj klasicni 4-3-3, sistem u kome najbolje pliva.

 

Edit: I da, sa Pogbom Celsi dobija veznjaka koji ume da zavuce sa 25 metara kao od sale. Strasno koliko fale takvi Lampardovi golovi ove sezone.


Edited by Baros, 04 April 2015 - 23:51.

  • 0

#2864 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 04 April 2015 - 23:52

Da, al možda Oskar ne ceni italijansku ligu.


Ubedjen sam da neće da prodaje Oskara jer ne može da uzme velike pare za njega (u tom deal-u sa Juveom ne bi bio mnogo vrednovan). A može da mu igra na više mesta u timu. Ja mislim da će da mu leti Ramires, što bi i imalo smisla.

Ja mislim da je problem sa Oscarom manjak rotacije, umora, i to što je igrao previše u prvom delu sezone a on je igrač koji trči mnogo, uporan je, stalno radi presing.

Murinjo voli presing, ono što mu je jedne godine Real igrao je za njega poezija. Tako da sam siguran da Willian-a i Oscar-a neće da se odriče u skorije vreme. I sigurno ima cilj da uradi u skorije vreme nešto na više fronta.

Mene zanima kako će da se uklopi Cuadrado, pošto ono što sam gledao do sad nije baš nešto briljirao. Mnogo je intezivnije liga PL od italijanske lige.


  • 0

#2865 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 05 April 2015 - 00:08

Ne znam, ja sam bas uveren da je decko odsvirao svoje u Londonu. Imao je tri godine, tri trenera, nije se najbolje snasao i to je to. Ako nece u Italiju uvek moze u PSZ koji se trudi da napravi reprezentaciju Brazila u malom, a tu ce sigurno da legnu dobre pare.

 

Ramires ce da leti sigurno... Sad kad Murinjo polako rastera sve kvazi Brazilce. Svi se trude da dovedu neke umetnike, samo mi dovodimo ove atipicne Brazilce, nije ni cudo sto smo tako jalovi u napadu. :-1:

 

Kavadrado i mene interesuje prvenstveno kao konkurencija impotentnom Vilijanu, a do sada ocena 2/10 za ucinak. :ajme:

 

Ajde sad ozbiljno. Ako dodje Pogba i predje se na 4 - (Matic-Fabregas-Pogba) - 3 onda je Vilijan visak jer u ovoj formaciji je potrebno potentno i konkretno krilo sto Vilijan svakako nije. Zato je Kvadrado jako bitan jer on jeste sve ono sto Vilijanu fali, ali samo to treba i da pokaze u Celsiju (sitnica)...


  • 0