Jump to content


Photo
- - - - -

Napustam Forum


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
59 replies to this topic

#16 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 20 November 2009 - 14:48

Pa? Jesu verski rituali navike u koje ne sme da se dirne? Da zabranimo onda, poput majcice Rusije, i emitovanje South Parka?

Ajde, ne izvrci. Znas sta sam hteo da kazem. A o crkvi i veri bilo je posebnih tema.

#17 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 20 November 2009 - 16:33

Ajde, ne izvrci. Znas sta sam hteo da kazem. A o crkvi i veri bilo je posebnih tema.

Rekao si to sto si rek'o, te je i moje pitanje sasvim na mestu.
Fakat da na tom topiku vecina nije ridala od tuge za covekom koji se upokojio posle 95 leta zivota, ali fakat nije bilo ni likovanja. Smrt patrijarha, a narocito cirkus koji su drzava i crkva napravili oko iste, kao i njegove sahrane, jeste povod za temu o crkvi i veri.

#18 Timoshenko

Timoshenko
  • Members
  • 125 posts

Posted 21 November 2009 - 00:04

Budale se uvek vrate. :)

Vala ovaj što si ga kvotovao je živ primer toga... :ph34r:

Kako su počeli sa banovima i napuštanjem foruma, ostaće filozof i dva lekara (ne "doktora", pošto ič doktorirali nisu). Valjda to i jeste cilj, budalaštine koje oni pišu jedino na taj način mogu da dobiju smisao.

Razmišljam se i ja da se gasim polako... Samo, zaseban topik mi nije potreban, mali sam ja...

#19 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 21 November 2009 - 00:59

Interesantna je borba za slobodnu kritiku vernika, horska i cinicna, upravo onih koji su,pre par meseci ,kad neki mucenik stidljivo promuca da mozda ne treba odrzati g paradu, jednoumno riportovali i banovali.. Tad se nije moglo ni reci nista suprotno a kamoli kritiku necije slobode.
Sustinski, forum se prazni, al takva je selekcija, niko se ne drzi pravila koja je sam postavio

#20 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 21 November 2009 - 11:06

Interesantna je borba za slobodnu kritiku vernika, horska i cinicna, upravo onih koji su,pre par meseci ,kad neki mucenik stidljivo promuca da mozda ne treba odrzati g paradu, jednoumno riportovali i banovali.. Tad se nije moglo ni reci nista suprotno a kamoli kritiku necije slobode.
Sustinski, forum se prazni, al takva je selekcija, niko se ne drzi pravila koja je sam postavio


po stoti put da i kapetan razume:

homoseksualcima je u to vreme preceno ne samo batinama nego i smrcu!
vernicima niko ne preti tako da ne spadaju u ugrozenu grupu ljudi.

kritika upucena nekome ko je iovako ugrozen i nekome ko ima sva prava kao i ostali se ne moze porediti.

#21 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 21 November 2009 - 11:30

Interesantna je borba za slobodnu kritiku vernika, horska i cinicna, upravo onih koji su,pre par meseci ,kad neki mucenik stidljivo promuca da mozda ne treba odrzati g paradu, jednoumno riportovali i banovali.. Tad se nije moglo ni reci nista suprotno a kamoli kritiku necije slobode.
Sustinski, forum se prazni, al takva je selekcija, niko se ne drzi pravila koja je sam postavio


Da li je iko, i jedan jedini nick, osporio pravo vernicima da žale i sahranjuju patrijarha do mile volje, svaki dan ako treba (što ne podrazumeva nametanje i ostalima da ga žale, zaustavljanje cele države pet dana i mega rizično ponašanje u proglašenoj epidemiji i planetarnoj histeriji)?

Glavna rasprava i pljuvačina se vodila oko toga što država nameće žaljenje i onima koje baš briga što je patrijarh umro, što se otvoreno krši ustav po pitanju sekularnosti države, plus "Carevo novo odelo" na nivou države gde nije dozvoljeno ni pomisliti da patrijarh nije bio svetac koji hoda - jer, bože moj, umro je u cvetu starosti prirodnom smrću pa se to mora poštovati.

Zapravo, sve vas jako žulja što je ostao gde po koji džep po Internetu (i ovo je jedan od njih) gde se drznici usuđuju da suprotno mišljenju velikog dela puka primete da je "car go". Zato se Kurta odjavio (a i razvalilo ga previše i ni na šta nije odgovorio), jer otvoreno sučeljavanje mišljenja bez tabu pitanja je ono u čemu poklonici neodrživih dogmi koji se zblažnjavaju i mole Boga da oprosti nevernicima nemaju šanse.

Edited by CTPAX, 21 November 2009 - 11:34.


#22 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 21 November 2009 - 12:57

covek napustio sahranu, kad na kraju ostali nisu hteli, on je...

Youtube Video ->Original Video

Edited by st.maurice, 21 November 2009 - 12:59.


#23 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 21 November 2009 - 13:30

... pao na glavu od silnog truda.

Youtube Video ->Original Video


#24 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 21 November 2009 - 14:36

po stoti put da i kapetan razume:

homoseksualcima je u to vreme preceno ne samo batinama nego i smrcu!
vernicima niko ne preti tako da ne spadaju u ugrozenu grupu ljudi.

kritika upucena nekome ko je iovako ugrozen i nekome ko ima sva prava kao i ostali se ne moze porediti.

Po stoti put - ali da ne idem u trol, kritika nekog sto je vernik ili sto je homoseksualac je besmislena, tamo je bilo reci o paradi i njenoj organizaciji . Govorio sam o onim koji su se izjasnjavali o potrebi za organizovanjem iste, i koji su svodjeni na nacose. Niko nije pretio, koliko se secam na forumu. Ni ja ne govorim o kritici organizacije sahrane, ni opravdanoj kritici drzavnog vrha koji se prislepovao. Medjutim, tad je bilo vrlo crno belo

#25 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 21 November 2009 - 16:06

Idete, a? Pa slobodno, poželeću vam opet dobrodošlicu, svi se jednog lepog dana opet vrate...

A zar ovaj forum ne bije glas po stormfrontovima, radikalskim i crkvenim forumima i sl. da je ustaško glasilo, leglo pedera, lezbejki, narkomana, kosovskih Albanaca, svega-što-nije-srpsko... Pa jel vam lepo rekoše, a vi se sad ljutite, ccc...

Malo boli saznanje da ipak postoje retka mesta gde se može dirnuti čak i u presvete crkve? Gde se može reći i nešto drugo sem komandovanog i uteranog lelekanja i osvećivanja? Booo fucking hooo!

#26 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 24 November 2009 - 10:12

Po stoti put - ali da ne idem u trol, kritika nekog sto je vernik ili sto je homoseksualac je besmislena, tamo je bilo reci o paradi i njenoj organizaciji .


ko je koga kritikovao zato sto je vernik? :ph34r:

#27 April

April
  • Members
  • 1,314 posts

Posted 24 November 2009 - 14:28

Interesantna je borba za slobodnu kritiku vernika, horska i cinicna, upravo onih koji su,pre par meseci ,kad neki mucenik stidljivo promuca da mozda ne treba odrzati g paradu, jednoumno riportovali i banovali.. Tad se nije moglo ni reci nista suprotno a kamoli kritiku necije slobode.
Sustinski, forum se prazni, al takva je selekcija, niko se ne drzi pravila koja je sam postavio


Forum se prazni vec dve godine od kada smo umesto moderatora dobili politicke komesare na partijskom zadatku. Polako su ga napustali oni kojima nije bilo potrebno uterivanje politicke korektnosti da bi u svojim postovima ostajali PRISTOJNI: Henrik, Teacher, Mrdja, Flegma, Filip, Larko, Tresko, Ikar, Teja, Redbus...etc, etc, etc...bas oni koji su forumu svojim postovima doneli posecenost i visok rejting, i bas svi od oktobra 2007., kada nas je potopio novi forumski diskurs, crven kao ruza. Od tada, na forumu vlada atmosfera socijalistickog saveza radnog naroda: mozes da pricas sta hoces i kako hoces; da vredjas, pretis i ponizavas, samo ako si NA LINIJI, t.j. politicki istomisljenik moderatora, (koji, uzgred, takodje vole da vredjaju i ponizavaju), a posebno vole da vezbaju duhovitost na forumasima iz Republike Srpske ('strani turisti na Kalemegdanu' - pokusaj duhovitosti mrziteljke Monti Pajtona), za koje procenjuju da su im, valjda, lakse mete nego mi sa Vracara...nama uglavnom brisu postove...

Samo, nisu nas oterali bas sve. Ima nas i zilavijih - na formatirane smo navikli, na karijeriste smo navikli, na kodirane smo navikli. Samo na nepristojnost nikako da steknemo imunitet...

#28 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 24 November 2009 - 15:31

Svako ko ne drzi crni flor u avataru sedam dana nakon sahrane patrijarha je "crven" :ph34r:

Viva la revolution!

Edited by st.maurice, 24 November 2009 - 15:39.


#29 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 24 November 2009 - 15:58

Forum se prazni vec dve godine od kada smo umesto moderatora dobili politicke komesare na partijskom zadatku. Polako su ga napustali oni kojima nije bilo potrebno uterivanje politicke korektnosti da bi u svojim postovima ostajali PRISTOJNI: Henrik, Teacher, Mrdja, Flegma, Filip, Larko, Tresko, Ikar, Teja, Redbus...etc, etc, etc...bas oni koji su forumu svojim postovima doneli posecenost i visok rejting, i bas svi od oktobra 2007., kada nas je potopio novi forumski diskurs, crven kao ruza. Od tada, na forumu vlada atmosfera socijalistickog saveza radnog naroda: mozes da pricas sta hoces i kako hoces; da vredjas, pretis i ponizavas, samo ako si NA LINIJI, t.j. politicki istomisljenik moderatora, (koji, uzgred, takodje vole da vredjaju i ponizavaju), a posebno vole da vezbaju duhovitost na forumasima iz Republike Srpske ('strani turisti na Kalemegdanu' - pokusaj duhovitosti mrziteljke Monti Pajtona), za koje procenjuju da su im, valjda, lakse mete nego mi sa Vracara...nama uglavnom brisu postove...

Samo, nisu nas oterali bas sve. Ima nas i zilavijih - na formatirane smo navikli, na karijeriste smo navikli, na kodirane smo navikli. Samo na nepristojnost nikako da steknemo imunitet...


nedovoljno srbujemo, jel to u pitanju?

tebe kao da neko/nešto sprečava da se pridružiš eliti umesto što obitavaš medju crvenima? misija razotkrivanja zlih forumskih moderatora, šta li je? ok, mora neko i to da radi.

pozdrav,
mrziteljka monti pajtona. :ph34r:

#30 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 24 November 2009 - 16:04

shvatam ja šta čoveka tišti- njemu je ideja vodilja stvaranje jednog i jedinog Serbian Forum United Kingdom- a (SFUK- a) na kojem će se pisati poezija i mlatiti lancima.
nemoguća misija.