Jump to content


Photo
- - - - -

Napustam Forum


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
59 replies to this topic

#1 Kurt Austin

Kurt Austin
  • Members
  • 381 posts

Posted 19 November 2009 - 19:00

Mislio sam da na ovom forumu moze normalno da se diskutuje o svemu i sa svakim, pa i neistomisljenicima. Na zalost, prevario sam se. Kolicina bestijalnosti i bezobrazluka prisutna na nekim temama, a posebno na temi o blazenopocivsem Patrijarhu Pavlu ne dozvoljava mi da nadalje napisem ista drugo, osim ovih poslednjih reci.

Ne zelim vise da budem deo toga.

#2 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 19 November 2009 - 19:06

Mislio sam da na ovom forumu moze normalno da se diskutuje o svemu i sa svakim, pa i neistomisljenicima. Na zalost, prevario sam se. Kolicina bestijalnosti i bezobrazluka prisutna na nekim temama, a posebno na temi o blazenopocivsem Patrijarhu Pavlu ne dozvoljava mi da nadalje napisem ista drugo, osim ovih poslednjih reci.

Ne zelim vise da budem deo toga.

Jel to onaj iz one crkve za koju vladika Grigorije kaze da je kontrolise UDBA?

#3 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 19 November 2009 - 19:32

Šteta.

Integralni klero-nacoši prokosovskometohijskog tipa s koštuničavim semenkama koji umeju da tipkaju ređi su na ovom forumu od pandi. :ph34r:

#4 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 19 November 2009 - 19:56

Thank you, and good riddance.

#5 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 19 November 2009 - 20:31

Mislio sam da na ovom forumu moze normalno da se diskutuje o svemu i sa svakim, pa i neistomisljenicima. Na zalost, prevario sam se. Kolicina bestijalnosti i bezobrazluka prisutna na nekim temama, a posebno na temi o blazenopocivsem Patrijarhu Pavlu ne dozvoljava mi da nadalje napisem ista drugo, osim ovih poslednjih reci.

Ne zelim vise da budem deo toga.


Ja sam mislio da je na snazi zabrana javnih okupljanja epidemioloskih razloga radi.Na zalost prevario sam se
Ne zelim ni ja da budem deo toga al ko me sta pita

#6 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 19 November 2009 - 20:47

Mislio sam da na ovom forumu moze normalno da se diskutuje o svemu i sa svakim, pa i neistomisljenicima. Na zalost, prevario sam se. Kolicina bestijalnosti i bezobrazluka prisutna na nekim temama, a posebno na temi o blazenopocivsem Patrijarhu Pavlu ne dozvoljava mi da nadalje napisem ista drugo, osim ovih poslednjih reci.

Ne zelim vise da budem deo toga.

Idiiii...
Bas me potrese.
A mogao si jos toliko budalastina da nam saopstis...

#7 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 20 November 2009 - 01:43

Idiiii...
Bas me potrese.
A mogao si jos toliko budalastina da nam saopstis...



Nishta ne brini. Dok si god ti na forumu, u tome se nece oskudevati.

I ne diraj choveka. On bar kad kazhe da ide sa foruma, ne vraca se kao prepelica posle par meseci.

#8 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 20 November 2009 - 01:47

I ne diraj choveka. On bar kad kazhe da ide sa foruma, ne vraca se kao prepelica posle par meseci.



A da sacekamo par meseci?

#9 Schmeling

Schmeling
  • Banned
  • 4,275 posts

Posted 20 November 2009 - 01:49

A da sacekamo par meseci?


I to shto kazhesh.

#10 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 20 November 2009 - 07:16

Idiiii...
Bas me potrese.
A mogao si jos toliko budalastina da nam saopstis...

Ne nadaj se previše. Budale se uvek vrate. :ph34r:

#11 zcurcic

zcurcic
  • Members
  • 617 posts

Posted 20 November 2009 - 08:19

Mislio sam da na ovom forumu moze normalno da se diskutuje o svemu i sa svakim, pa i neistomisljenicima. Na zalost, prevario sam se. Kolicina bestijalnosti i bezobrazluka prisutna na nekim temama, a posebno na temi o blazenopocivsem Patrijarhu Pavlu ne dozvoljava mi da nadalje napisem ista drugo, osim ovih poslednjih reci.

Ne zelim vise da budem deo toga.

svaka cast.

#12 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 20 November 2009 - 12:12

Razlozi su mu sasvim opravdani, verovatno nije imao kiseline da slusa pesmu na grobu, sa topica koji je odavno trebalo da bude zakljucan uz desetak banovanja. Mada, mogao je i da nastavi i iznosi svoje

#13 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 20 November 2009 - 12:23

Razlozi su mu sasvim opravdani, verovatno nije imao kiseline da slusa pesmu na grobu, sa topica koji je odavno trebalo da bude zakljucan uz desetak banovanja. Mada, mogao je i da nastavi i iznosi svoje


Kakvu "pesmu na grobu"? Ko je "pevao na grobu"? Ima neko ko je rekao da je super što je umro patrijarh, da je to srećan dan, ili se tako tumači sama činjenica da ima ljudi koji se usuđuju da ne žale za njim i ne tuku glavom o zemlju od tuge?

I zbog čega bi to topic bio zaključan? Usudio se poneko da napiše nešto što odudara od opštenarodne klero-žalopojke? Ima učesnika rasprave koji su se usudili da podsete na neke ne baš sjajne trenutke?

#14 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 20 November 2009 - 12:45

Kakvu "pesmu na grobu"? Ko je "pevao na grobu"? Ima neko ko je rekao da je super što je umro patrijarh, da je to srećan dan, ili se tako tumači sama činjenica da ima ljudi koji se usuđuju da ne žale za njim i ne tuku glavom o zemlju od tuge?

I zbog čega bi to topic bio zaključan? Usudio se poneko da napiše nešto što odudara od opštenarodne klero-žalopojke? Ima učesnika rasprave koji su se usudili da podsete na neke ne baš sjajne trenutke?

Pa procitaj malo pazljivije, beskrajno trolovanje, usiljene duhovitosti, a tema je politicki osvrt. Tamo imas i karikature, Cak Norisa, podsmevanje necijim navikama. Nikako ne mislim na one koji ne tuku glavom u zemlju, oni se nisu ni javljali u vecem broju, ili su bili korektni, npr. Sandman, ili Cro-boy. Ali to se ponese od kuce , valjda

#15 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 20 November 2009 - 13:06

Tamo imas i karikature, Cak Norisa, podsmevanje necijim navikama.

Pa? Jesu verski rituali navike u koje ne sme da se dirne? Da zabranimo onda, poput majcice Rusije, i emitovanje South Parka?