Jump to content


Photo
- - - - -

ukidanje moderatorskih ovlašćenja


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 šarloakrobata

šarloakrobata
  • Banned
  • 1,617 posts

Posted 06 November 2009 - 18:28

Postoji li mogućnost da se vrlo emotivnim učesnicima na pojedinim temama ukinu moderatorska ovlašćenja? Nije korektno da neko ko je učesnik u diskusiji, vedri i oblači po pojedinim temama i da bez traga i glasa briše komentare iz samo jednog razloga - neslaganja sa nečijim iznesenim stavovima.

Da je sreće, dobrovoljno bi se odrekli svojih moderatorskih ovlašćenja i nastavili diskusiju kao ravnopravni članovi foruma.

Njihov moderatorski angažman guši dijalog. Sa druge strane odlično doprinose samoj diskusiji.

Konkretno mislim na Vesnu i njeno učestvovanje na temi o BiH, danas i sutra.

#2 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 06 November 2009 - 18:30

...

Bolje bi bilo tebe jednostavno ukinuti sa ovog 4uma - pa naprdjuj tamo po vukojebini i na SC.

...

#3 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 06 November 2009 - 18:32

...

Bolje bi bilo tebe jednostavno ukinuti sa ovog 4uma - pa naprdjuj tamo po vukojebini i na SC.

...

:ph34r: :) :D

#4 šarloakrobata

šarloakrobata
  • Banned
  • 1,617 posts

Posted 06 November 2009 - 18:41

...

Bolje bi bilo tebe jednostavno ukinuti sa ovog 4uma - pa naprdjuj tamo po vukojebini i na SC.

...


Tebe bi baš ogrijalo sunce da me pronađeš tamo u pržunu sa informacijom o trajnom banu. Bil zalio sa ladnom pivom? Il bi otvorio novu flašu prespremnog jegera?

#5 šarloakrobata

šarloakrobata
  • Banned
  • 1,617 posts

Posted 06 November 2009 - 18:49

Nemam ja ništa protiv oštre i bezkompromisne moderacije, ali mi smeta kada komentare briše onaj koji vrlo emotivno učestvuje u raspravi. Briše komentare koji su direktan odgovor na njegove/njene neistine i laži.

To nije pitanje moderacije i pravila foruma. Učesnik u raspravi, pogotovo onaj ko raspravi prilazi vrlo emotivno, ne može biti objektivan prilikom obavljanja posla moderacije. A objektivnost bi morala biti prva osobina svakog dobrog moderatora.