Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Bivši Partizanovi igrači i treneri, u Evropi i u NBA


  • Please log in to reply
10132 replies to this topic

#8491 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 25 May 2017 - 08:54

Večeras Mačvan i Radulja igraju prvi meč polufinala plej ofa u Italiji protiv Trentina, u 20.45.


  • 0

#8492 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 25 May 2017 - 13:27

3gje3CD.png

AskJololo

 

 


Edited by Ne sam Safete, 25 May 2017 - 13:28.

  • 8

#8493 nemanjaol

nemanjaol
  • Members
  • 4,835 posts

Posted 26 May 2017 - 00:00

Jo je jedan od retkih likova za koje znas da ovakve izjave nisu samo iz kurtoazije


  • 0

#8494 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 26 May 2017 - 04:36

Glimi legenda   :lol+:

 

DAtJHivXgAMy31_.jpg


  • 9

#8495 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 26 May 2017 - 07:45

Sinoć je Milano izgubio kući. Radulja nije igrao a Mačvan je za 21 minut imao 5 poena (šut 2/7), 3 skoka, 1 asistenciju i 3 izgubljene lopte.

 

Gledao sam poslednjih 12-13 minuta, tada se Trentino odlepio, MIlano je bio kao neorganizovana banda. Stanje redovno.  :D

 

Galatasaraj je pobedio Efes u prvoj utakmici plej ofa, Micov 18 poena, po 3 asistencije i skoka.


  • 0

#8496 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 26 May 2017 - 09:46

Sinoć je Milano izgubio kući. Radulja nije igrao a Mačvan je za 21 minut imao 5 poena (šut 2/7), 3 skoka, 1 asistenciju i 3 izgubljene lopte.

 

Gledao sam poslednjih 12-13 minuta, tada se Trentino odlepio, MIlano je bio kao neorganizovana banda. Stanje redovno.  :D

 

Galatasaraj je pobedio Efes u prvoj utakmici plej ofa, Micov 18 poena, po 3 asistencije i skoka.

 

Mala ispravka, to je bio meč broj 2, rezultat u seriji je sada 1-1.


  • 1

#8497 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 26 May 2017 - 09:49

Jeste, da, u pravu si. Kad sam debil pa sam upro da to pronađem na sajtu lige, jedva sam se snašao i za ove brojke. :) Umesto da odem na neki drugi sajt.


  • 0

#8498 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 26 May 2017 - 10:02

Dugogodišnji trener košarkaša Partizana Duško Vujošević kritikovao je aktuelnu upravu kluba zbog priče o „stavljanju ključa u bravu“ i nesposobnosti da pronađe ljude koji bi na bolji i efikasniji način pomogli da se izađe iz silnih finansijkih problema.
“Neverovatno mi je što se gospodin Dragan Todorić oglašava i procenjuje da li je ova sezona uspešna, pošto je on sportski direktor KK Partizan. To je pitanje za nekog drugog, a taj može da proceni da li je i Todorićev rad uspešan. Ova procena stavljanja ključa u bravu Partizana ne potpadaju pod njegov posao, već u njegove odbrambene mehanizme. Todorić zna da Partizanu predstoji ’perestrojka’, prestrojavanje, i zna da će klub dobiti osnovna minimalna sponzorstva. Započinjući tu priču on želi da bude zaslužan za njihovo dobijanje i da kao takav u novim promenama preživi. Da su dinosaurusi imali njegovu sposobnost preživljavanja, najmanje bi dva, tri preživela, rekao je Vujošević za list Alo.

On je podsetio da je ranije Partizan i stvarao igrače i pravio rezultate iako je finansijska situacija bila loša. Stanje se ni sada nije promenilo, pa se i dalje duguje bivšim igračima i trenerima.

“Postoje ljudi koji moraju time da se bave, a ako nisu u stanju da rešavaju probleme, moraju da prepuste drugima, koji će da rade bolje, žrtvujući se za klub. I ne mislim da će Partizan staviti ključ u bravu. Sada Partizan funkcioniše onako kako mnogima odgovara, a klub će se u toj meri podržavati da će i narednih sezona ostati u istoj ulozi, ništa više od toga. Očigledno je da unutar kluba moraju da se nađu neka kadrovska rešenja koja će da omoguće da Partizan funkcioniše tako da se neće samo oslanjati na velike sponzore, već i na druge prilive sredstava“, dodao je trofejni stručnjak.

Priznao je i da je napravio grešku sa odabirom Limoža pre godinu i po dana jer se radi o klubu koji nema vrema za čekanje i rad sa mladim igračima.

Vujošević se dotakao i fudbalske sekcije crno-belih koja je osvojila šampionsku titulu.
“Pre svega, čestitam treneru Marku Nikoliću i igračima. Nisam imao priliku da gledam utakmice, ali sam video neke golove što su primali posle gol-auta. Nema dileme da su zaslužili pehar, ali je moguće da im nije do kraja otimano u prvenstvu, iz neke druge matematike.“

 


Edited by Ne sam Safete, 26 May 2017 - 10:03.

  • 6

#8499 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 26 May 2017 - 10:03

On!

 

:hail:


  • 2

#8500 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 26 May 2017 - 17:14

sta znaci ova poslednja recenica? ne pratim fucu
  • 1

#8501 Gb92

Gb92
  • Members
  • 7,451 posts

Posted 26 May 2017 - 17:16

Uini ma nista aludira na Drobnjakovu trojku :D


  • 0

#8502 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 26 May 2017 - 18:35

sta znaci ova poslednja recenica? ne pratim fucu

 

 

"Zvezdine navijače je primirio dobrim privatnim poslovima koje su dobili, a Partizanove vođe pokušava da kontroliše ponekom titulom. Time njegova negativnost nije smanjena, nego multiplikovana, jer on sad bukvalno odlučuje ko će koje godine da osvoji titulu, računajući šta mu više odgovara", optužio je Duško Vujošević novoizabranog predsednika Srbije.

 

 


  • 3

#8503 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 26 May 2017 - 18:42

 

 

 

 

Dule možda ima informacije da ćemo ove godine osvojiti titulu i time Vučuć kontrolisati vođe navijača. Lično ne verujem.

 

Zvezda je mnogo jača, Čović jeste dobar sa braćom, ali nikad se ne zna.


  • 2

#8504 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 26 May 2017 - 19:10

I ja licno ne verujem. Da je mislio na kosarku.


  • 1

#8505 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 8,298 posts

Posted 26 May 2017 - 23:55

Upravo na SOS-u ide odličan intervju gospodina Tegeltije sa Željkom Obradovićem.

 

Odlična emisija. Preporuka


  • 0