Jump to content


Photo

FC BARCELONA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
293 replies to this topic

#16 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 16 January 2003 - 22:24

a jel im dolazi Vidic

#17 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 17 January 2003 - 02:04

Ne Vidic ce u Manchester UTD a Lazovic u Zvezdu :smile:


Citaj na onom YU fudbal sajtu...

#18 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 17 January 2003 - 11:43

Pa Van gal je rekao da mu je Vidic prvi na listi zelja,a za Lazovica je zesci trip da ce preci u Zvezdu.Tako se pricalo i za Kezmana posto ziveo je kod mene i svi cigani u kraju su ga cimali na interfon i pitali da li prelazi u Zvezdu a on svima ne,ne mrs odavde....

#19 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 17 January 2003 - 12:02

Pa koji ce nam on qu***

#20 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 17 January 2003 - 19:26

Sto se tice Vidica ne bih imao nista protiv da ga vidim u Barseloni, a sto se tice onog malog prcvoljka Lazovica mogu samo da kazem da on uopste i ne treba Zvezdi jer Zvezda i bez njega ima bolji tim od Partizana.

#21 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 17 January 2003 - 21:04

Da da da....sve je to lepo sto oce Vidic u FCB,i on je dobar....ali za nase prvenstvo i Zvezdu dobar,neverujem da bi on nesto specijalno uradio u B ali nek proba.
Ipak su vazniji Robihno,Hasselbaink i Rozicky

#22 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 18 January 2003 - 12:36

U poslednje vreme spominje se Ronaldinjo,Sicev,Fernando Tores,Djibril Sise

#23 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 18 January 2003 - 13:08

Od svih igraca koji se pominju u poslednje vreme najbolje za Barsu bi bilo da dodje Trezege ali sta ces kad covek nece iz Juventusa.

#24 Barsel

Barsel
  • Members
  • 1,002 posts

Posted 18 January 2003 - 17:26

Ma si normalan?!
Budale iz uprave su prvo tele da ga dovedu (nista se nebi protivio)ali juventus je na kraju teo da nam uvali trezegea za zamenu kluiverta ili riquelmea!Bezi tamo...ti igraci su mnogo bolji nego iz trezege.

A ko je pominjao da ce Ronaldinjo doci u B?Ja sam samo cuo za Inter...

#25 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 18 January 2003 - 18:19

Da je Tezege dosao u Barsu on i Klajvert bi bili sjajan par, ali sta da se radi.

#26 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 18 January 2003 - 22:43

Barselona - Valensija
Poluvreme je i rezultat je 1:2. Ovo sto Van Gal radi prevazilazi sve granica jer postava koju je izveo na teren nema veze sa vezom. Gabri koji je vezni igrac igra stopera, dok su dva glavna organizatora Mota i Rocembak(pogresio kod prvog gola). Daleko od toga da Rocembak nije dobar igrac ali samo kada igra na svojoj poziciji. Za to vreme Rikelme i Saviola grickaju suncokret na klupi. Tek posle 0:2, koncerta zvizduka i belih maramica Van Gal poziva Rikelmea, koji dobija velike ovacije. Znaci sada mu je Rikelme dobar kada treba da ga vadi iz govana. Nepun minut posto je usao Rikelme pogodite sta se desava - Barsa daje gol. Pred kraj poluvremena Valensija ostaje sa igracem manje, kada je Klajvert oboren od strane Kanjizaresa posle ociklednog ofsajda u kome se nalazio Klajvert. Da li ce jos jednom sudija spasiti Van Gala ili ne videcemo u nastavku. Ja se nadam , ako je to cena koju Barsa mora da plati da bi samenili Van Gala, da ce Barselona izgubiti.

[ Izmena poruke: Visca el Barca na dan 2003-01-18 22:46 ]

#27 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 18 January 2003 - 23:36

Pa mene bi stvarno bilo sramota, sa igracem manje 2 gola :lol:
Onom van Galu izgleda treba vise belih marama.

#28 djalminha

djalminha
  • Members
  • 342 posts

Posted 18 January 2003 - 23:43

Nije mi jasno kako neko moze da navija za Barsu.
Ekipa koja godinama prikazuje nemastovitu igru i trosi silne pare na lose Holandske igrace i ne zasluzuje nista bolje od vecerasnjeg rezultata......Srednji red Barce je smesan.... (izuzimajuci tu Riquelmea,koga donekle cenim), Motta, Rochemback, Xavi,Mendieta
A zna se ko ima najbolji napad u Primeri....
Makaay,Tristan,Luque sta recci vise.....


#29 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 18 January 2003 - 23:48

Ako nekome nije bilo dovoljno posle poraza 3:0 od Betisa, 2:1 od Valjadolida, 2:0 od Deportiva, 2:1 od Sosjedada, 1:0 od Raja i 0:3 od Sevilje da smeni Van Gala nadam se da ce ova bruka od 2:4 sa igracem vuse od Valensije biti.

#30 majstori

majstori
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 18 January 2003 - 23:52

mislim da ga Gaspar nece dirati dok im u LS ide dobro.