Jump to content


Photo

Znacenje vaseg nadimka


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#31 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 17 September 2010 - 17:43

"Nego, ajde otvori se....zasto nick ibiza ?" Kad bas insistiras :)
U vreme mog registrovanja ovde isla je agresivna kampanja spanskog Seata. Hteli i oni parce ovdasnjeg auto trzista. Koji god auto magazin otvorio, koju god emisiju o automobilima, na tv, gledao svugde samo Ibiza,Ibiza... nisam imao originalnu ideju koji nick da uzmem (hteo sam svoje ime ali je bilo uzeto vec -_- ) pa tako,prvo na sta sam pomislio. Priznajem, nista originalno,sta cu!?

#32 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 17 September 2010 - 21:45

Attached File  vhm_start_09_1_1_5251.jpg   43.03KB   28 downloads

Edit: Zivela u Vilhelmini dve godine :)

Edited by vilhelmina, 17 September 2010 - 21:49.


#33 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 17 September 2010 - 22:10

Imam brzinu i figuru kao Alberto Ascari.

Posted Image

#34 Black Dog

Black Dog
  • Members
  • 1,255 posts

Posted 17 September 2010 - 22:30

smislen a slobodan....

#35 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 17 September 2010 - 23:20

Edit: Zivela u Vilhelmini dve godine :)


Bas sam bacio pogled na Google Earth gde se nalazi to mesto. Simpaticno,interesantno za turisticku posetu.

Ali kad sam procitao da je najniza izmerena temperatura bila -53 C :twak: ...pa ne bih ziveo tamo da mi neko plati. Mnogo bre 'ladno.
Do duse, to je izmereno davne 1941 godine,ali cenim da se onda -30 desava kao od sale.
Ma i u ovoj NL mi je 'ladno....hocu u Australiju ! -_-

Edited by Amsterdamer, 17 September 2010 - 23:20.


#36 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 18 September 2010 - 00:02

neko mi ukrao Angie valjda nije htelo da radi ... a to je neka srednjoskolska prica koje se rado secam

#37 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 18 September 2010 - 00:44

Bas sam bacio pogled na Google Earth gde se nalazi to mesto. Simpaticno,interesantno za turisticku posetu.

Ali kad sam procitao da je najniza izmerena temperatura bila -53 C -_- ...pa ne bih ziveo tamo da mi neko plati. Mnogo bre 'ladno.
Do duse, to je izmereno davne 1941 godine,ali cenim da se onda -30 desava kao od sale.
Ma i u ovoj NL mi je 'ladno....hocu u Australiju ! :)


Jeste, to je izmereno u Malgoviku (18 km od Vilhelmine) "vucje zime" 41/42 i to je najniza temperatura izmerena u nekom naseljenom mestu u Evropi ikad. Ja sam dozivela -35 i bogami nije moglo da se dise. Ipak, nije bas cesto prelazilo 30.
Ali nije hladnoca, pa cak ni zimski mrak bio toliki problem, koliko to sto je puuuusto. Za turizam dusu dalo, ali za zivot ipak ne.

#38 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 18 September 2010 - 18:55

smislen a slobodan....

:)

Edited by Lift Going Up.., 18 September 2010 - 18:56.


#39 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 18 September 2010 - 19:54

Pa moramo se pod nekim nickom registrovati,a kako ja ne volim pretenciozne...nadjoh nesto nepretenciozno,tj banalno.Osim toga, rimuje se sa bijou, a to vec volim. :)

Attached Files



#40 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 18 September 2010 - 20:07

eto, ja mislio da ce moj ostanak u alžiru značiti "ukop" potpisnika ovih redova a onda se osvrnem malo oko sebe i ukapiram da je ta zemlja ok za život a ljudi ko ljudi, galama jedna...., i dodje mi da se registrujem kao neko ko nije baš umro. odatle Undead. :)

p.s. mislili ljudi da pičim warcraft i slične igre s prisustvom vampira, zombija&moštura al jok. -_-

#41 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 19 September 2010 - 01:39

Pa moramo se pod nekim nickom registrovati,a kako ja ne volim pretenciozne...nadjoh nesto nepretenciozno,tj banalno.Osim toga, rimuje se sa bijou, a to vec volim. :)

Ali nisi sve objasnila... npr.da je to ... -_- :twak:

#42 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 19 September 2010 - 03:09

Nešto slično kao Amsterdamer,živim u Pragu, a 011 je pozivni broj grada u kome sam živeo 32 godine.A avatar je zvanični logo od grada u turističkim prezentacijama.

Za jednog mentola sa foruma:011 je pozivni za Beograd,grad u kojem sam rodjen i živeo preko 32 godine. -_-

:) Nije pozivni za Prag? :twak:


Imam brzinu i figuru kao Alberto Ascari.


nemoj zajebavati, on je cak i od tebe ruzniji. :twak:

smislen a slobodan....



#43 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 19 September 2010 - 03:26

Youtube Video ->Original Video


#44 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 19 September 2010 - 13:18

eto, ja mislio da ce moj ostanak u alžiru značiti "ukop" potpisnika ovih redova a onda se osvrnem malo oko sebe i ukapiram da je ta zemlja ok za život a ljudi ko ljudi, galama jedna...., i dodje mi da se registrujem kao neko ko nije baš umro. odatle Undead. :)

Zar nisi ti jednom ranije negde napisao da je tvoj nick u stvari greškom ispao ovakav kakav je (čini mi se da se radilo o jednom pogrešno iskucanom slovu)?


(moguće da sam te i pomešala s nekim)

#45 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 19 September 2010 - 20:13

Zar nisi ti jednom ranije negde napisao da je tvoj nick u stvari greškom ispao ovakav kakav je (čini mi se da se radilo o jednom pogrešno iskucanom slovu)?


(moguće da sam te i pomešala s nekim)


Unread - Undead.... nisi pogrešila.

ipak, ovo je istina a tada sam bio taze forumaš pa mi beše neka frka da otkrivam detalje o sebi. početnička trema.....tek kasnije sam se opustio a ono što sam napisao je ostalo. nadam se da nije tako strašno. :)