Jump to content


Photo

Znacenje vaseg nadimka


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#16 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 13 September 2010 - 13:43

dugo mi prezime, pa me svi zovu mrD.

edit:
aUUU, pa ja sam vec ovde pisao.
Izvinjence, nedelja uvece, sutra je ponedeljak u zalosti sam za vikendom. Ouch. :)
I opet sam presto da pushim buu.



Mr. D - jbt, kao secret agent.

#17 The Dalek

The Dalek
  • Members
  • 16 posts

Posted 13 September 2010 - 16:25

zdravo,ja sam novi ovde,pa Dalek je onaj vanzemaljac iz Doctor Who

#18 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 September 2010 - 16:28

Mr. D - jbt, kao secret agent.


Izgleda je to neki rapper, pa posto je klincima bilo tesko da izgovore, oni napravili skracenicu. :)

#19 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 13 September 2010 - 17:02

Moj nadimak...Hmmm...Nemam pojma, drugo pitanje :). A da, na avataru je najbolji golman svih vremena Vladimir Beara.

#20 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 14 September 2010 - 15:36

Izgleda je to neki rapper, pa posto je klincima bilo tesko da izgovore, oni napravili skracenicu. :)



O, pa ti mu dodjes kao neki celebrity, bre...

#21 pospanko

pospanko
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 14 September 2010 - 16:07

Kad je Đoković osvojio GS (ne sećam se kad, ne sećam se koji), sajt b92 je bio prepun komentara razočaranih brojem ljudi koji su se okupili da ga dočekaju. Mečevi su se igrali posle ponoći i svi su ih pratili, ali malo ko je došao na doček organizovan rano popodne. Tada sam ostavio otprilike ovakav komentar: ,,Nama Srbima lakše je da gledamo tenis u 4 ujutru nego da dočekamo Đokovića u 2 popodne. Tada se obično spava...'' i u skladu sa tim, potpisao se kao pospanko. Godinama već koristim taj nick kada pisem na sajtu, a u međuvremenu sam se ovde registrovao pod njim. :)

#22 Lord_Slawe_

Lord_Slawe_
  • Members
  • 2,550 posts

Posted 14 September 2010 - 19:59

zezancija iz klinackog doba, bese nas nekoliko lord-ova koji smo zarili i palili virtuelnim svetom IRC chata, BBS servera i necim sto je samo nagovestavalo da ce se pretvoriti u world wide web. slawe je nadimak izveden od imena - Slavko.

#23 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 14 September 2010 - 21:07

nego, mene zanima sta je to na slici kog magripinog avatara. od kako sam na forumu pokusavam da provalim....



To je kapa Kapetana Dragana, on (Magripa) je po tome poznat.

#24 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 14 September 2010 - 23:47

Ja nemam pojma sta znaci niti citam sta covek pishe al' moram da kazem da mi je vrh vrhova nick "bekrinjo". Apsolutni shampion.

#25 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 15 September 2010 - 20:13

Znacenje mog nicka je jasno...stanovnik grada Amsterdama.

Amsterdammer se kaze na holandskom , samo sto ja kad sam se registrovao nisam znao jezik,pa mi je promaklo da se pise sa dva slova M :)

Slika u avataru je deo moje fotografije ovoga :
Attached File  e91391f06dc37ceb11abdcae271f214337a82555.jpg   170.95KB   18 downloads
Veliki logo " I amsterdam " nalazi se tacno iza poznatog Rijks muzeja.

" Svuda guzva , frka i krkljanac, nemas pojma ko je ovde stranac,
postalo sam jedan Amsterdamac, da se ne bi osecalo stranac..."

-Bora Djordjevic-

#26 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 15 September 2010 - 22:02

Bilo bi sad lepo kad bi Rotterdamac objasnio sta njegov nick znaci :)
Sorry Amsterdammer, nista licno,samo se namestilo!

#27 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 16 September 2010 - 20:03

Bilo bi sad lepo kad bi Rotterdamac objasnio sta njegov nick znaci :)
Sorry Amsterdammer, nista licno,samo se namestilo!


Ja nisam ni objasnjavao sta nick znaci, napisao sam da je to jasno. :twak: Ono sto sam objasnio je zasto sam napisao jedno slovo M.
Usput sam objasnio i poreklo avatara.
Dok kolega Rotter ne svrati na ovaj topic mogao bi ti da objasnis poentu svog nicka,kad si vec skoknuo da bacis pogled sta znace nasi.

Zasto ibiza kad ti je lokacija Juzna Afrika ? Ili si se posvadjao sa geografijom jos u petom razredu, ili se iza tvoj nicka i lokacije krije interesantna prica.
Bilo bi dobro da ti kao avatar stoji , na primer, sidnejska opera. To bi tek unelo zabunu -_-

#28 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 16 September 2010 - 20:30

Ma,nema uopste problema da okrenem i drugi obraz, Amsterdameru. Samo da znas da sam se predhodnim postom zezao . Nisam ocekivao da ces me shvatiti ozbiljno ,pa,ovo je sve (sem pdf. politika :) ) razbibriga!
Btw, o Spaniji i njenim ostrvima se,mislim,u skoli uci malo kasnije.

#29 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 16 September 2010 - 21:51

Ma,nema uopste problema da okrenem i drugi obraz, Amsterdameru. Samo da znas da sam se predhodnim postom zezao . Nisam ocekivao da ces me shvatiti ozbiljno ,pa,ovo je sve (sem pdf. politika :) ) razbibriga!
Btw, o Spaniji i njenim ostrvima se,mislim,u skoli uci malo kasnije.


A ti nisi shvatio ozbiljno, nego tako s vremena na vreme volis da okrenes drugi obraz , drugi list....ili sta vec... -_-

Opusti se bre.Nije tesko skapirati da si se zezao i zato sam na zezanje odgovorio zezanjem, nema tu niceg ozbiljnog, ali izgleda da ni ti nisi shvatio.
Ja i dolazim ovde da se zabavim , zato me i nema na politici i ostalim "ozbiljnim" temama. Dosta mi je ozbiljnosti u RL po ceo dan :twak:

Nego, ajde otvori se....zasto nick ibiza ?

#30 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 17 September 2010 - 12:16

Nešto slično kao Amsterdamer,živim u Pragu, a 011 je pozivni broj grada u kome sam živeo 32 godine.A avatar je zvanični logo od grada u turističkim prezentacijama.

Za jednog mentola sa foruma:011 je pozivni za Beograd,grad u kojem sam rodjen i živeo preko 32 godine. :)


Attached File  303836_Praha_Prague_Praga_Prag_0.jpg   19.44KB   9 downloads