Jump to content


Photo
- - - - -

Noćni autobusi u Beogradu večeras


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#16 lens

lens
  • Banned
  • 64 posts

Posted 11 December 2009 - 01:00

Sta odmah napadate coveka, ko zna kako se desilo da dete nema pare izgubila torbicu ili novcanik sa parama. :)

Mislim da je vozac bas bezobrazno i oholo postupio prema jadnom detetu. :ph34r: :D

#17 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 11 December 2009 - 04:54

Sta odmah napadate coveka, ko zna kako se desilo da dete nema pare izgubila torbicu ili novcanik sa parama. :)

Mislim da je vozac bas bezobrazno i oholo postupio prema jadnom detetu. :ph34r: :D

Znas kako bi vozac postupio prema detetu recimo u Bechu ili Minhenu.Pozvao bi policiju pa bi roditelji morali da "podignu" dete iz policijske stanice.Nakon toga sudija bi im odrapio takvu kaznu da im nikada ne bi palo na pamet da puste dete nocu sa novcem ili bez novca.To da bi morali da idu i u skolicu za roditelje necu ni da spominjem

#18 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 11 December 2009 - 11:42

Znas kako bi vozac postupio prema detetu recimo u Bechu ili Minhenu.Pozvao bi policiju pa bi roditelji morali da "podignu" dete iz policijske stanice.Nakon toga sudija bi im odrapio takvu kaznu da im nikada ne bi palo na pamet da puste dete nocu sa novcem ili bez novca.To da bi morali da idu i u skolicu za roditelje necu ni da spominjem

bar za bec netacno, ako si se ikada vozio nocnom linijom u becu video bi maloletnike, mozda ne decu od 12-13 godina, ali 15-17 svakako

#19 lens

lens
  • Banned
  • 64 posts

Posted 11 December 2009 - 13:22

Dobro ali ponekad treba biti covek, a ne majmun.

#20 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 11 December 2009 - 14:55

bar za bec netacno, ako si se ikada vozio nocnom linijom u becu video bi maloletnike, mozda ne decu od 12-13 godina, ali 15-17 svakako

Bio sam ja u Becu i jesam video maloletnike (15-16-17 godina), ali sumnjam da bi ih i tamo kontrola blagonaklono primila, ako bi bili bez karata. S druge strane nije svejedno da li ima 12 ili 17 godina.

#21 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 11 December 2009 - 15:21

Bio sam ja u Becu i jesam video maloletnike (15-16-17 godina), ali sumnjam da bi ih i tamo kontrola blagonaklono primila, ako bi bili bez karata. S druge strane nije svejedno da li ima 12 ili 17 godina.

u becu ne postoji kontrola u nocnim linijama u smislu kontrole kao kod nas, kondukter kontrolise i prodaje karte u isto vreme, ako nemas kartu kupis, ako nemas para dobijes kaznu za voznju na crno, pa plate mama i tata, ne verujem da bi ikoga izbacili iz busa