Jump to content

Photo
- - - - -

Teniski i sportski komentatori

• Please log in to reply
1815 replies to this topic

Poll: Teniski i sportski komentatori (229 member(s) have cast votes)

Najbolji teniski komentator?

1. Viskovic (136 votes [72.34%])

Percentage of vote: 72.34%

2. Boskovic (7 votes [3.72%])

Percentage of vote: 3.72%

3. Krivokapic (4 votes [2.13%])

Percentage of vote: 2.13%

4. Mijaljevic (2 votes [1.06%])

Percentage of vote: 1.06%

5. Vujcin (15 votes [7.98%])

Percentage of vote: 7.98%

6. Pralica (16 votes [8.51%])

Percentage of vote: 8.51%

7. Dzankic (1 votes [0.53%])

Percentage of vote: 0.53%

8. Pesikan (7 votes [3.72%])

Percentage of vote: 3.72%

Vote Guests cannot vote

#1816 alcesta

alcesta
  • Members
  • 20,600 posts

Posted 03 October 2017 - 21:01

Zanima me šta su tačno pitali te druge ljude i koliko je dalo ovakav odgovor :lol:

Inače nije vezano za tenis ali moram da pomenem, gledala sam juče malo dočeka odbojkašica i onaj voditelj je bio jeziv. Ne pratim baš pažljivo te dočeke pa ne znam je li svaki put isti voditelj, ali ako već čita sa lista nešto što je unapred pripremio on ili neko drugi, normalno bi valjda bilo očekivati da te najave imaju iole smisla a ne da blamiraju ljude kojima se odaje priznanje  :frust:

Samo dva primera, kad izlaze pojedinačno na balkon, najava devojke kojoj nisam čula ime ali jedna od rezervi pretpostavljam: "Nije mnogo igrala zbog problema sa vratom, ali je zato njen vrat bio spreman da primi medalju" :ajme: to je valjda trebalo da zvuči pozitivno?!  :krsta:

Za Tijanu Malešević: "Neki su sumnjali u njene igračke kvalitete, ali i da ih nema, a ima, vredelo bi je imati u reprezentaciji zbog lepote  :rolleyes:  i atmosfere u timu" (?!?!) Ko bi pogodio da je sirotica odlično odigrala pored ove najave :ajme:  :puke:

• 0