Jump to content

Photo
- - - - -

PDF Razni sportovi

• Please log in to reply
446 replies to this topic

#406 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 3,831 posts

Posted 16 February 2016 - 17:47

Zett, Boki ili Kari. Ne znam koliko vremena mogu da odvoje i koliko to žele (Boki prvi) ali su po meni svi dobro rešenje.

Ne verujem ja da bih mogao da garantujem  da cu u svako doba godine da budem redovan na forumu.Trenutno sam na ovom forumu najaktivniji, posecujem pored toga jos dva u kojima se generalno ne pise puno ali imao sam par epizoda gde sam kucao 40-50 postova dnevno zato sto sam uleteo u nekoliko rasprava.Moze da se desi da jedva stignem da se ulogujem dnevno na forum, a neki put da zakasnim na reakciju ako se neko sranje desi.Ima par boljih izbora od mene.Nikakav problem da prihvatim, ako ti za koje smatram da su bolji da ne zele.Ja bih mogao u neku ruku da gledam druge teme, ali sem vaterpola, rukometa i hokeja, druge teme me ne interesuju pa sam zbog toga i predlozio Jurgena.Sky bi verovatno vise sportova mogao da pokrije, pa i njega smatram boljim resenjem.Za ove ostale nisam primetio ikakvu zelju da uredjuju forum, pa ih nisam uzimao u obzir.Tu pre svega mislim na Bokija i Xperta.

• 0

#407 depresivni vombat

depresivni vombat
  • Members
  • 55,899 posts

Posted 16 February 2016 - 18:00

Boki ne bi moderisao bilo šta i bilo gde pa taman da plaćaju kegovima najkvalitetnijih ostrvskih ale-ova  :D 

• 1

#408 Xpert

Xpert
  • Members
  • 20,221 posts

Posted 16 February 2016 - 18:08

Zett, ako zelis, imas moju podrsku. Mislim da si idealno resenje. Na NFLu se i najvise pise, dok ostale teme stvarno nisu uopste problematicne. Mozda ponekad vaterpolo, al bas retko.

• 0

#409 LUCIFER.

LUCIFER.
  • Members
  • 17,617 posts

Posted 16 February 2016 - 18:12

Moze Zett

• 0

#410 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,127 posts

Posted 16 February 2016 - 18:14

I ja sam za Zetta. 

• 0

#411 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 12,684 posts

Posted 16 February 2016 - 18:24

Kako moze da bude problem vise moderatora?

Uglavnom su kandidati za moderatora studenti ili poslovni ljudi sa dosta obaveza pa nije lose imati ih vise, dok sa druge strane jedan moderator vise u administraciji ne bi trebalo da opterecuje forum. I konacno, dve glave su pametnije od jedne :D

Nesto ste mnogo skrti sa tim foteljama, pogotovo kad je toliko kvalitetnih kandidata :D
  • 0

#412 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,015 posts

Posted 16 February 2016 - 19:13

Sad bez sprdnje post ... : )

Ako vec mene necete a realno sam najbolji za ovaj posao strog ali pravican ! :P

Najbolje bi bilo po meni da Skyglider dobije mesto moderatora jedan je od najaktivnijih na temi a i dugo je na forumu mislim da bi bio pravi izbor jeste da voli da zeza malo Pats fanove ( a ko ne voli ? :D ) ali kapiram to je sve sprdnja :) .

Da i mislim da Mc ne bi trebalo da odlazi sa mesta mod-a vec bi moglo da Sky ''uredjuje'' NFL temu a Mc ostale kao i do sada.

• 0

#413 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 3,831 posts

Posted 16 February 2016 - 19:14

Prihvatio bih se ja posla kada Bolkonski i Skaj bi odbili da budu moderatori jer mora nesto da se menja.

Postoji tu jos jedna bitna stvar.Od kada sam postao clan foruma, postao sam dosta tolerantniji na vecinu postova i neki put nisam bas svestan kada neko pretera.Bas kao sto je bilo sa tvisterovim postom, ja sam se valjao od smeha i dao sam mu lajk dok pretpostavljam da je vecini to bilo za brisanje zato sto je dolazilo od lika koji je neutralan.O onome sto je usledilo da ne pricam, mada za to bih se slozio da je za brisanje.Sam da uredjujem temu bolje da ne bude tako jer bi bilo puno nedoumica oko nekih postova i lako bih se pogubio kod kriterijuma sta brisati a sta ne zato sto kao sto rekoh vecinu postova shvatam kao zajebanciju i sto nam se senzibiltet za takve stvari razlikuje.

• 0

#414 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,227 posts

Posted 16 February 2016 - 23:32

ja predlzem stevu zajedno sa skyom. mislim da nema idealnijeg para.

Kako nema, ti i ja. ;D
  • 0

#415 5yue8haogaoqi

5yue8haogaoqi
  • Members
  • 25,514 posts

Posted 16 February 2016 - 23:53

mozda, ako ti ne smeta da sve radis sam ;D

• 0

#416 McLeod

McLeod
  • Members
  • 55,249 posts

Posted 17 February 2016 - 01:14

Je l' ste resili sta cete? Dogovorite se ko hoce, ja cu na kraju samo javiti adminima da tom daju ovlascenja. Neka napise svako ko hoce da se prihvati kandidature, mogu i dvojica, a ja da odem.

• 0

#417 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,680 posts

Posted 17 February 2016 - 01:17

Ja sam se vec prijavio kod DJ Vase, kao sto rekoh, on kaze da je poslao adminima. Samo ne znam kolko treba da se ceka na odgovor....

• 0

#418 McLeod

McLeod
  • Members
  • 55,249 posts

Posted 17 February 2016 - 02:15

Ko zna. Valjda ce se javiti skorije. Kao sto rekoh nemam nista protiv tebe, ako se ostali slazu to je to.

• 0

#419 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,680 posts

Posted 17 February 2016 - 19:14

Mislim da bi najbolje bilo da ja i Xpert budemo moderatori, posto predstavljamo dve suprotstavljene struje, kao sto neko rece. Xpert bi pored NFLa mogao da nadgleda topice kao vaterpolo, rukomet i tako to, a ja one gde sam najaktivniji, kao MLB, CFB, NHL....mada sve ukupno nema tu nesto posla, osim kad su neka takmicenja u vaterpolu, rukometu i atletici.

• 0

#420 Darby O'Gill

Darby O'Gill
  • Members
  • 2,027 posts

Posted 17 February 2016 - 20:13

Ide vam uskoro Olimpijada, biće pisanija (i posla...).

Edited by Darby O'Gill, 17 February 2016 - 20:13.

• 0