Jump to content


Photo
- - - - -

Zbog cega mi je obrisan post?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#1 AleksandarM

AleksandarM
  • Members
  • 57 posts

Posted 28 July 2009 - 09:42

Molio bih da mi se obrazlozi razlog zbog kog je moj post "Zbogom logiko" obrisan tj. prebacen u deponiju.

Hvala unapred.

P.S Cisto da znam da ne pisem sledeci put nedozvoljene stvari.

#2 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 July 2009 - 10:06

Mislim da pravilo dovoljno govori:

Potrudite se da vaši postovi imaju smisla. Postovi i topici koji su po proceni moderatora banalni i besmisleni biće uklanjani.



O akreditaciji se već sporadično razgovaralo (ako je to poenta), rasizam je zabranjen (formulacija "studenti rade kao crnci"), a privatni problemi od malog značaja nisu nikada ni bili tema na forumu.

Edited by DJ_Vasa, 28 July 2009 - 11:01.


#3 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 28 July 2009 - 11:13

rasizam je zabranjen (formulacija "studenti rade kao crnci")

:ph34r:
dajte ljudi pa ovo je smeshno. gde vi tu vidite rasizam?
shta ce se sledece zabraniti? izraz "spavao sam ko zaklan"?

#4 dekss

dekss
  • Members
  • 2,131 posts

Posted 28 July 2009 - 12:35

...
rasizam je zabranjen (formulacija "studenti rade kao crnci"), ...


ovaj bi nagrabusio na fb92.... zbog rasizma bi ga odma' banovali :ph34r:
Youtube Video ->Original Video


#5 AleksandarM

AleksandarM
  • Members
  • 57 posts

Posted 28 July 2009 - 14:25

Mislim da pravilo dovoljno govori:




O akreditaciji se već sporadično razgovaralo (ako je to poenta), rasizam je zabranjen (formulacija "studenti rade kao crnci"), a privatni problemi od malog značaja nisu nikada ni bili tema na forumu.


Tema su bili jako cudni arsini u procesu akreditacije.

To je mali problem privatnog znacaja za oko 600 ljudi koju su ili diplomirali ili su jos studenti tog fakulteta, i za jos 1200 njihovih roditelja. Znaci to je problem za 1800 ljudi. A takodje je i problem za drzavu. A i problem opsteg znacaja posto je privatni fakultet odlican pokretac i konkurencija koja tera ove sa drzavnih da studentima daju , obezbede vise prakse (moj otac je slao svoje pacijente na drzavni fakultet iz privatne ordinacije i pri tome im placao da bi moj brat tamo ispunio kvotu za vezbe), znaci tera ih na kvalitetniji rad, ako ostanu bez konkurencije, nece morati kvalitetno da rade moci ce da rade kako hoce. A to priznajte ne valja za vase zube.

Za ono sa crncima se izvinjavam zaista nisam znao.

I narod bi trebao da vidi demokratiju komisije za akreditaciju na delu i kako su isti arsini za sve.

Edited by AleksandarM, 28 July 2009 - 14:26.


#6 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 July 2009 - 14:47

Tema su bili jako cudni arsini u procesu akreditacije.

To je mali problem privatnog znacaja za oko 600 ljudi koju su ili diplomirali ili su jos studenti tog fakulteta, i za jos 1200 njihovih roditelja. Znaci to je problem za 1800 ljudi. A takodje je i problem za drzavu. A i problem opsteg znacaja posto je privatni fakultet odlican pokretac i konkurencija koja tera ove sa drzavnih da studentima daju , obezbede vise prakse (moj otac je slao svoje pacijente na drzavni fakultet iz privatne ordinacije i pri tome im placao da bi moj brat tamo ispunio kvotu za vezbe), znaci tera ih na kvalitetniji rad, ako ostanu bez konkurencije, nece morati kvalitetno da rade moci ce da rade kako hoce. A to priznajte ne valja za vase zube.

Za ono sa crncima se izvinjavam zaista nisam znao.

I narod bi trebao da vidi demokratiju komisije za akreditaciju na delu i kako su isti arsini za sve.

OK, da napravimo onda temu o akreditaciji, pošto to i jeste svrha foruma. Prepiši šta god treba iz starog topica, stavi temu, neću da je diram. Sorry, svakome se desi da napravi grešku. :ph34r:

#7 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 15 August 2009 - 01:01

Molio bih da mi se obrazlozi razlog zbog kog je moj post

Донт ју крај тунајт.

Vrlo je jednostavno. Moderancija toliko nedvosmisleno veruje u sopstvene stavove da sve disonantne smatra suvišnim.

Konačno, koji ćeš ovde ako misliš išta drugačije od predviđenog?

#8 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 15 August 2009 - 03:49

Донт ју крај тунајт.

Vrlo je jednostavno. Moderancija toliko nedvosmisleno veruje u sopstvene stavove da sve disonantne smatra suvišnim.

Konačno, koji ćeš ovde ako misliš išta drugačije od predviđenog?


A ti se nedvosmisleno javljas :ph34r: ispod posta u kojem je moderancija napisala;

Sorry, svakome se desi da napravi grešku


Edited by Ziza, 15 August 2009 - 03:50.


#9 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 16 August 2009 - 11:25

Ovde se ne radi o usamljenom propustu već o principu tzv. moderacije. Ovaj forum je napipao dno.

#10 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 16 August 2009 - 11:46

Ovde se ne radi o usamljenom propustu već o principu tzv. moderacije. Ovaj forum je napipao dno.

Pipa se nesto dole u svakom slucaju.

#11 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 16 August 2009 - 11:57

Ovde se ne radi o usamljenom propustu već o principu tzv. moderacije. Ovaj forum je napipao dno.

Pa sta ces ti, jado, s nama na dnu? Spasavaj se dok jos ima vremena, pre nego sto do nosa upadnemo u mulj. Ne daj da te mlake emocije ka ovom mestu nateraju da propadnes sa nama... Run Bebler, run for your life!

#12 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 16 August 2009 - 12:41

Ovde se ne radi o usamljenom propustu već o principu tzv. moderacije. Ovaj forum je napipao dno.

Izvini, a zašto trabunjaš gluposti kada niti imaš pojma o čemu se radi, niti znaš kako je rešeno (a rešeno je na polzu člana i ostalih korisnika, što se vidi na pomenutom pdf-u), a ako ćemo pravo - i ne tiče te se. Ako AleksandarM nema problem, tj. ako je tema vraćena a on zadovoljan, šta imaš da izigravaš drvenog advokata kada ti to niko nije tražio. Ako nemaš s kim da se svađaš, idi lepo u na stadion, u kafanu ili ovde, pa potraži istomišljenike.

#13 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 16 August 2009 - 12:49

čini se da bebler misli na ovaj post, pa je rešio da svoj problem izloži na više mesta.

#14 maara

maara
  • Members
  • 1,465 posts

Posted 16 August 2009 - 13:06

ovaj post,


Ostajem pri stavu,
Maltetiranje, izazvano ličnom netrpeljivošću, nedostojno moderatora foruma B92.

#15 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 16 August 2009 - 13:06

čini se da bebler misli na ovaj post, pa je rešio da svoj problem izloži na više mesta.

Nisam siguran da je tako, jer odgovorio je na Zizin post, nešto ranije i posle mog posta upućenom AleksandruM, pa sam ga tako i shvatio. Očigledno je da izigrava drvenog advokata. Kopajući po Trashu, čini mi se da je u pitanju ovaj post (mislim da je odgovor na Kinikov):

Da si četvrt Dorčolac (prezimena koje odzvanja lagumima) koliko veruješ da jesi znao bi da je taj aksan bio sasvim regularna pojava i u dotičnom sve do recimo 60ih godina prošlog veka. Deaksanizacija policajaca i vatrogasaca zbila se tek nakon.

Mnogo si neobavešten za svoje godine i po svemu sudeći izmaštan pedigre.


Ovu temu je postavio AleksandarM u vezi sa sopstvenim topicom koji je vraćen na pdf Obrazovanje, a Beblerovi problemi u vezi sa drugim temama ili učesnicima su njegova lična stvar.

Ostajem pri stavu,
Maltetiranje, izazvano ličnom netrpeljivošću, nedostojno moderatora foruma B92.

A da napišeš koji mod je u pitanju, pošto nas ima četvoro na politici, a i administratori mogu da izbrišu postove. Deluje da je OK što je post izbrisan, jer lična prepucavanja nisu za topic o Dobrici Ćosiću.

Edited by DJ_Vasa, 16 August 2009 - 13:14.