Jump to content


Photo
- - - - -

linkovi/linkovanje (sto moze, a sto ne)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
25 replies to this topic

#1 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 22 July 2009 - 17:13

Posted Image

ili pak

Posted Image

mis'im, moze se uvijek pronaci neki nacin/preveslat zabranu, ali zasto tako, ako moze drugacije (transparentno).
dakle, molim upute/objasnjenje koji/kakvi su hyperlinkovi dozvoljeni, a koji/kakvi nisu. takodjer, da se takve upute postave na vidljivo mjesto na forumu.

fala lipa

#2 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 24 July 2009 - 17:46

?

(meni opet treba link na HRT-ove stranice)

#3 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 26 July 2009 - 00:25

Jel velik problem da nam se objasni zbog cega su zabranjeni linkovi na HRT? Ne znam da li je netko Vjekoslavu odgovorio na PM, ali ja ovdje strpljivo cekam odgovor, pa nista...

#4 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 26 July 2009 - 01:23

vjerojatno se ne radi o HRT-u kao HRT-u, vec o vrsti hyperlinka.
ali nije mi to nitko objasnio, to ja samo lupam napamet.

#5 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 26 July 2009 - 02:00

Vjerovatno zato sto je dinamicki, Kinik :ph34r:

#6 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 26 July 2009 - 04:31

Aj da i ja malo lupam :ph34r: - mozda ti linkovi koji su zabranjeni iz nekog razloga usporavaju rad foruma?

#7 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 August 2009 - 18:06

Posted Image

ili pak

Posted Image

mis'im, moze se uvijek pronaci neki nacin/preveslat zabranu, ali zasto tako, ako moze drugacije (transparentno).
dakle, molim upute/objasnjenje koji/kakvi su hyperlinkovi dozvoljeni, a koji/kakvi nisu. takodjer, da se takve upute postave na vidljivo mjesto na forumu.

fala lipa

?

#8 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 10 August 2009 - 13:02

Posted Image

ili pak

Posted Image

mis'im, moze se uvijek pronaci neki nacin/preveslat zabranu, ali zasto tako, ako moze drugacije (transparentno).
dakle, molim upute/objasnjenje koji/kakvi su hyperlinkovi dozvoljeni, a koji/kakvi nisu. takodjer, da se takve upute postave na vidljivo mjesto na forumu.

fala lipa

?

?

?

#9 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 10 August 2009 - 13:06

Pretposavljam da je reč o autorskim pravima. Vlasnik materijala koji linkuješ je HRT, tako da je verovatno to u pitanju....I ono sa youtube je na granici legalnosti, ali se verovatno toleriše....

#10 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 12 August 2009 - 12:14

Youtube sam brine za legalnost sadržaja. Često mi se desi, da neki video na Youtubeu za nekih par dana više ne mogu odgledati na istoj adresi, na kojoj sam ga prvi put pogledao...

#11 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 17 August 2009 - 21:57

Posted Image

ili pak

Posted Image

mis'im, moze se uvijek pronaci neki nacin/preveslat zabranu, ali zasto tako, ako moze drugacije (transparentno).
dakle, molim upute/objasnjenje koji/kakvi su hyperlinkovi dozvoljeni, a koji/kakvi nisu. takodjer, da se takve upute postave na vidljivo mjesto na forumu.

fala lipa

?

?

?

?

#12 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 26 August 2009 - 10:05

Posted Image

ili pak

Posted Image

mis'im, moze se uvijek pronaci neki nacin/preveslat zabranu, ali zasto tako, ako moze drugacije (transparentno).
dakle, molim upute/objasnjenje koji/kakvi su hyperlinkovi dozvoljeni, a koji/kakvi nisu. takodjer, da se takve upute postave na vidljivo mjesto na forumu.

fala lipa

?

?

?

?

?

#13 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 01 September 2009 - 13:36

Posted Image

ili pak

Posted Image

mis'im, moze se uvijek pronaci neki nacin/preveslat zabranu, ali zasto tako, ako moze drugacije (transparentno).
dakle, molim upute/objasnjenje koji/kakvi su hyperlinkovi dozvoljeni, a koji/kakvi nisu. takodjer, da se takve upute postave na vidljivo mjesto na forumu.

fala lipa

?

?

?

?

?

?

#14 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 01 September 2009 - 13:41

:ph34r:

:)

:D

:D

:D

:D

:D

:krsta:

:twak:

:lol:

:lol:

:lol:

:lol:

#15 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 08 September 2009 - 00:01

Posted Image

ili pak

Posted Image

mis'im, moze se uvijek pronaci neki nacin/preveslat zabranu, ali zasto tako, ako moze drugacije (transparentno).
dakle, molim upute/objasnjenje koji/kakvi su hyperlinkovi dozvoljeni, a koji/kakvi nisu. takodjer, da se takve upute postave na vidljivo mjesto na forumu.

fala lipa

?

?

?

?

?

?

?