Jump to content


Photo
- - - - -

seficu za moderatoricu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

Poll: seficu za moderatoricu (42 member(s) have cast votes)

leonina za moderatoricu

  1. da (17 votes [42.50%])

    Percentage of vote: 42.50%

  2. ne (23 votes [57.50%])

    Percentage of vote: 57.50%

Vote

#16 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 11 July 2009 - 15:34

Jurnjava da se nikinja "ta_i_ta_" proglasi za Modkinju i njeno skromno :ph34r:nametanje za isto je vise nego smesno.



...



Bemmu, ovo Kinik nekome kaze :)

Koliko si poust ispleo na ovu trivijalnu temu - bravo!

#17 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 11 July 2009 - 15:51

kinik, nije moja krivica to sto ti nisi svatio nesto toliko providno da bi i sedmogodisnji klinac svatio o cemu se radi

meni ne moras da se izvinjavas, ali red bi bio da se izvinis njoj jer bas si preterao

#18 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 11 July 2009 - 15:57

Predlazem seficu ZA moderatora CB posto vodi najbolju kafanu u gradu


Pa nitko joj ne brani da i dalje vodi svoju kafanu, ali ne vidim da je to dovoljan razlog da bi bila moderator bilo kojeg, pa ni doticnog PDF-a. Za to ipak treba imati odredjene predispozicije koje ona ne posjeduje, tj. svojim dosadasnjim sudjelovanjem na forumu ih bar nije pokazala.

I ko su bre ovi sto glasaju ne?????


Evo ja sam glasala NE, a sto ne znaci da automatski imam bilo sto protiv Leonine, nego smatram da je suvise subjektivna i tankih zivaca za takav posao. Vjerojatno je mnogo bolje i za nju i za nas (tj. vas koji zalazite na njenu Insomniu) da ostane tako kako je i bilo.
Osim toga, zasad ne vidim realnu potrebu za moderatorom na tom PDF-u.

#19 Milivolt

Milivolt
  • Banned
  • 996 posts

Posted 11 July 2009 - 16:08

I ja sam glasao NE. Molim da neko predloži Zizu za neku funkciju da, takođe, odglasam sa NE !

#20 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 11 July 2009 - 16:18

Ako sam rekao da nisi za Modkinju - to je samo zato sto nemas nesto, sto bi se moglo nazvati "andurilovska_smirenost".

Za ostalo - nothing personal.

Ok, tvoje mišljenje, ne slažem se ali poštujem. Moja smirenost zavisi od teme, ali da se ne upuštamo u raspravu jer nije bitno.

Ovo je zapravo sve što sam tražila. Hvala.
A glede PM-a nije bilo nikakve razmene, niti će je biti ako je do mene - jer nema potrebe.

Evo ja sam glasala NE, a sto ne znaci da automatski imam bilo sto protiv Leonine, nego smatram da je suvise subjektivna i tankih zivaca za takav posao. Vjerojatno je mnogo bolje i za nju i za nas (tj. vas koji zalazite na njenu Insomniu) da ostane tako kako je i bilo.
Osim toga, zasad ne vidim realnu potrebu za moderatorom na tom PDF-u.

Ja sam od starta i rekla da je meni sasvim lepo na Insomniji i da mi više i ne treba.
Ako većina želi da moderišem dobro hoću, ako ne želi, ja bih ostala šefica firme :ph34r: i dok mi se tu ostavi pravo da pišem šta hoću (sve dok poštujem opšta pravila, naravno) ja zadovoljna.

Hvala na ostajanje (i za neke vraćanje) u okvire pristojnog i argumentovanog iznošenja mišljenja :)

#21 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 11 July 2009 - 16:22

Molim da neko predloži Zizu za neku funkciju


Da ti slucajno nije palo na pamet. :ph34r: Nema te forumske funkcije zbog koje bih se odrekla slobode forumasenja onako kako se meni svidja.




Ja sam od starta i rekla da je meni sasvim lepo na Insomniji i da mi više i ne treba.
Ako većina želi da moderišem dobro hoću, ako ne želi, ja bih ostala šefica firme laugh.gif i dok mi se tu ostavi pravo da pišem šta hoću (sve dok poštujem opšta pravila, naravno) ja zadovoljna.


Leonina, no hard feelings.

#22 Milivolt

Milivolt
  • Banned
  • 996 posts

Posted 11 July 2009 - 16:24

Fajt u najavi !?

#23 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 11 July 2009 - 16:49

Leonina, no hard feelings.

Što se mene tiče nije ih ni bilo :)

Fajt u najavi !?

Nadaj se... :ph34r:

#24 Krosh

Krosh
  • Members
  • 2,546 posts

Posted 11 July 2009 - 17:44

Što se mene tiče nije ih ni bilo :ph34r:


Joooooo...rekla ti da ti mama keva.

Evo ja sam glasao DA, a sto ne znaci da automatski imam bilo sto protiv Leonine, jednostavno na taj deo foruma ne zalazim, a po ovoj temi vidim da se tamo nesto desava.

Edited by Krosh, 11 July 2009 - 17:45.


#25 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 11 July 2009 - 18:33

Evo imam konstruktivan prijedlog; neka ona ostane sefica svog topica, a ja moderatorica PDF-a. :ph34r:


jesi promenila misljenje?

Osim toga, zasad ne vidim realnu potrebu za moderatorom na tom PDF-u.



Da ti slucajno nije palo na pamet. :) Nema te forumske funkcije zbog koje bih se odrekla slobode forumasenja onako kako se meni svidja.

Leonina, no hard feelings.



Joooooo...rekla ti da ti mama keva.

Evo ja sam glasao DA, a sto ne znaci da automatski imam bilo sto protiv Leonine, jednostavno na taj deo foruma ne zalazim, a po ovoj temi vidim da se tamo nesto desava.

Desava se da je svima lepo i nema svadja - prosto sefica drzi sve pod kontrolom :D

Cek samo da se probude nocobdije :D promenice se rezultati

#26 Vlads

Vlads
  • Members
  • 242 posts

Posted 11 July 2009 - 19:14

Glasacu za al trazim da me sefica zastiti od nekih sadista koj me teraju na sklekove i trbusnjake. :ph34r:

#27 Leonina

Leonina
  • Members
  • 4,471 posts

Posted 11 July 2009 - 19:46

Glasacu za al trazim da me sefica zastiti od nekih sadista koj me teraju na sklekove i trbusnjake. :)

:ph34r: Pa već si zaštićen, još kod onog ruma :D