Jump to content


Photo
- - - - -

KKCZ bivsi igraci i treneri


  • Please log in to reply
4069 replies to this topic

#61 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 27 June 2009 - 14:24

Jbg, veteran je samo malo stariji od mene, pa ti sad vidi...
  • 0

#62 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 27 June 2009 - 14:35

meni kao grobaru se dopadao sljivancanin kao igrac,cak bi razmisljao o njegovom dovodjenju u kkp,umesto aleksica recimo,mislim da nema razloga da ga napadate jer vam je ta sezona bila takva da skoro niko nije vredan pomena.cini mi se da je sljivancanin jedno vreme bio u partizanu
  • 0

#63 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 27 June 2009 - 14:38

meni kao grobaru se dopadao sljivancanin kao igrac,cak bi razmisljao o njegovom dovodjenju u kkp,umesto aleksica recimo,mislim da nema razloga da ga napadate jer vam je ta sezona bila takva da skoro niko nije vredan pomena.cini mi se da je sljivancanin jedno vreme bio u partizanu

I meni se kao ciganu dopada Aleksic kao igrac KKP. :ph34r:
  • 0

#64 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 27 June 2009 - 16:21

meni kao grobaru se dopadao sljivancanin kao igrac,cak bi razmisljao o njegovom dovodjenju u kkp,umesto aleksica recimo,mislim da nema razloga da ga napadate jer vam je ta sezona bila takva da skoro niko nije vredan pomena.cini mi se da je sljivancanin jedno vreme bio u partizanu



Prodato, uzmimaj slobodno...
Bez sale, decko nije bas los, ali nije za veliku scenu, Nemacka je puna kapa za njega, moze i u neku bivsu republiku SSSR...
  • 0

#65 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 27 June 2009 - 16:29

Ja se slažem sa Ridjisom i ostalima koji ''brane'' Šljivančanina jer je na svakoj utakmici na kojoj je dobio veću minutažu (a to je bilo kad bi se neko od startnih bekova povredio) odigrao odlično. Sećam se utakmice protiv Dinama ovde. Maestralno je odigrao.


Хвала на подршци :D док тебе није било није било осталих :ph34r:

Мој омиљени играч би био Миленко Топић. Док сам био баш клинац и акд сам почињао да пратим ККЦЗ био ми је Трифа. Од странаца дефинитивно Робертс, а ако црногорце рачунамо у странце онда Јеретин :)
  • 0

#66 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 27 June 2009 - 18:07

ta sezona bila takva da skoro niko nije vredan pomena.


Ne slažem se. Ne vidim što je ta sezona bila dijametralno drugačija od ostalih. U NLB ligi bili 4, dobili HF u Vršcu, Zadar u Jazinama; u EK ispali u 1/8 finala, dobili 5 utakmica na strani, Beneton 2 puta. Na domaćoj sceni najslabiji - 2 polufinala, ali i to je verovatno bio plafon.

Ima ih itekako vrednih pomena - Kuk, Tadija, Kikan lansiran, Bakić se vratio iz mrtvih, i naravno Milan Škobalj! :ph34r:
  • 0

#67 milosdragan

milosdragan
  • Banned
  • 708 posts

Posted 28 June 2009 - 12:01

Ne slažem se. Ne vidim što je ta sezona bila dijametralno drugačija od ostalih. U NLB ligi bili 4, dobili HF u Vršcu, Zadar u Jazinama; u EK ispali u 1/8 finala, dobili 5 utakmica na strani, Beneton 2 puta. Na domaćoj sceni najslabiji - 2 polufinala, ali i to je verovatno bio plafon.

Ima ih itekako vrednih pomena - Kuk, Tadija, Kikan lansiran, Bakić se vratio iz mrtvih, i naravno Milan Škobalj! :ph34r:


u pravu si,pogresio sam a i kada sam kritikovao pesica napisao sam da nije imao mnogo bolje rezultate nego sezonu pre te.ali ponovo cinjenica je da je zvezda dobar deo te sezone licila na raspustenu bandu..nije se znalo ko pije a ko placa,tako je to kada trener nije neki autoritet.
  • 0

#68 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 28 June 2009 - 15:39

u pravu si,pogresio sam a i kada sam kritikovao pesica napisao sam da nije imao mnogo bolje rezultate nego sezonu pre te.ali ponovo cinjenica je da je zvezda dobar deo te sezone licila na raspustenu bandu..nije se znalo ko pije a ko placa,tako je to kada trener nije neki autoritet.


Zvezda je dobar deo svake sezone ličila na raspuštenu bandu, po tome prošla nije izuzetak.
  • 0

#69 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 02 July 2009 - 14:20

Mladjan Sljivancanin i zvanicno u Azovmashu...
  • 0

#70 doktor1

doktor1
  • Members
  • 139 posts

Posted 02 July 2009 - 15:40

nama treba bjelica,al milko!
  • 0

#71 mr alfons

mr alfons
  • Members
  • 101 posts

Posted 02 July 2009 - 16:26

meni je osobito ostao drag Sasa Stefanovic posle onog cuvenog pesnicenja u Belgijii njega u krupnom kadru kako navlaci protivnickog igraca... :ph34r:
  • 0

#72 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 02 July 2009 - 23:48

nama treba bjelica,al milko!


Ја сам то рекао још на почетку прошле сезоне. :ph34r:
Је л се сећа неко оне банане коју је ударио Божовићу у дербију кад је овај трчао контру и хтео да закуца...
  • 0

#73 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 03 July 2009 - 06:23

Ispod kosa Milko i Elmedin, ma dajte ljudil, drag mi je Bjelica, ali mi je jos drazi kad nije kod nas, mi moramo nesto bolje da nadjemo.
Inace Pesic zeli Tadiju da ostavi jos jednu sezonu, spremaju mu ugovor, ali mislim da nema sasni, jedino ako mu ponude bas dobru kintu...
  • 0

#74 Vladajuci

Vladajuci
  • Members
  • 164 posts

Posted 03 July 2009 - 07:50

Ispod kosa Milko i Elmedin, ma dajte ljudil, drag mi je Bjelica, ali mi je jos drazi kad nije kod nas, mi moramo nesto bolje da nadjemo.
Inace Pesic zeli Tadiju da ostavi jos jednu sezonu, spremaju mu ugovor, ali mislim da nema sasni, jedino ako mu ponude bas dobru kintu...


Ako je imalo pametan, Tadija ce ostati. To mu je jedini nacin da postane igrac kakav moze da bude.
  • 0

#75 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 03 July 2009 - 08:23

Ako je imalo pametan, Tadija ce ostati. To mu je jedini nacin da postane igrac kakav moze da bude.



Ako ne produzi ugovor, bolje da ode (sa finansijke strane gledano, a on je vec jednom produzio ugovor, ne znam, nisam siguran, ali bi to bilo idealno, produzi ugovor, mi ostajemo sa bar jednom cetvorkom iz prosle sezone)...
  • 0