Jump to content


Photo
- - - - -

Spam na PM !


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
183 replies to this topic

#16 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 12 June 2009 - 01:02

Aha jes, a gde ti imejl?


Kakav, bre, mejl? To je samo između mene i nje. :ph34r:

#17 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 12 June 2009 - 01:06

Kakav, bre, mejl? To je samo između mene i nje. :ph34r:

OK odustajem samo ako budes kacio slike s njom. Znas tradicija je to na forumu :):)

#18 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 12 June 2009 - 01:09

judith, jel' mogu i ja u PM? :D


Slobodno :) :D

PS zezam se nista licno.... nego ovih dana na moj mail dobijam neke viagre i ono 'extend...' pa reko dal je neko pobrkao moj pol :ph34r:

#19 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 12 June 2009 - 01:10

Slobodno :ph34r: :)


ali ako idem, ide i Judith sa mnom... :D

#20 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 12 June 2009 - 01:13

ali ako idem, ide i Judith sa mnom... :ph34r:


Pa ne znam - Amsterdamer nije dao licni opis sa slike :) mozda ti svi pozele srecu....

#21 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 12 June 2009 - 01:40

Pa ne znam - Amsterdamer nije dao licni opis sa slike :ph34r: mozda ti svi pozele srecu....

Posted Image

#22 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 12 June 2009 - 07:16

==========================================

Cicijo.........

Ko kaže da nije dao apre? :ph34r:

#23 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 12 June 2009 - 12:37

Ko kaže da nije dao apre? :D


Cuti , malo je falilo :ph34r: Tada sam jos bio mlad i naivan , tek zakoracio u svet interneta. E ako uvatim malo vremena i ako me ne bude mrzelo javicu se Judith da vidim sta ce dalje da bude. Mozda padne i neka slicica, pa cu da je okacim na forum :)

#24 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 12 June 2009 - 16:53

A sto ja nisam dobio? Ta nijesam gubav.


ako ti je bas stalo mogu ti forvardovati pm koji sam dobio

btw mozda se nije radio o spamu, mozda samo trazila drustvo...

#25 Prishtinasi

Prishtinasi
  • Members
  • 2,139 posts

Posted 13 June 2009 - 01:46

Attached File  image.jpg   24.61KB   27 downloads

Dzabe cekate svi, eto Judith prohujala sa kapetanom Djerdjipicom. :ph34r:

#26 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 13 June 2009 - 09:31

taman kad sam htio protestirat zbog diskriminacije hrvatskih forumasa, dobio sam i ja mail od Judith.

vidim da ste svi olako odustali, tako da mi ne bi trebao bit problem pridobit ju. ako me ne bude na forumu narednih dana, znaci da se stvari odvijaju po planu

#27 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 13 June 2009 - 11:35

taman kad sam htio protestirat zbog diskriminacije hrvatskih forumasa, dobio sam i ja mail od Judith.

vidim da ste svi olako odustali, tako da mi ne bi trebao bit problem pridobit ju. ako me ne bude na forumu narednih dana, znaci da se stvari odvijaju po planu

Ne, nismo odustali nego mudro cutimo :ph34r:

#28 antiimperijalista

antiimperijalista
  • Members
  • 120 posts

Posted 13 June 2009 - 16:39

zenske koje salju takve emailove zaista jesu iz afrike, i ponekad se neko upeca, dakle, cilj im je da izvuku par hiljada dolara. u pravu je onaj ko je rekao da su promasile zemlju, ali i tu se vidi njihova nestrucnost kad biraju forume. ali i amaterke ubodu ponekad u pravu rupu.
nego jel probao neko onu foru sa: prebacivanjem miliona dolara na racun iz afrike u evropu? citao sam jednom u novinama da ih je jedan tuzio jer je dobio samo 12 hiljada dolara a obecali mu mnooogo vise, ali sud nije presudio u njegovu korist jer ga je ocenio kao lakomog kad je mislio da ce zaista da dobije toliki novac samo zato sto je prihvatio necije pare na racun. ali ja sam bio iznenadjen da je zaista doslo do prebacivanja novca, ponekad moze da bude namestaljka: nagovore osobu da ode do afrike pa ga kidnapuju i traze lovu od njegove porodice u evropi. mislim da u slucaju kada se radi o stvarnom prebacivanju miliona iz afrike u evropu, sa laznim pasosem (i na ime tog pasosa otvoriti racun u banci) moze covek da ih zezne i da pobegne uz pomoc ortaka od njih. to su sume od oko 20 miliona dolara.

#29 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 June 2009 - 16:46

zenske koje salju takve emailove zaista jesu iz afrike...


Mmmm, Afrikanke...

Posted Image

#30 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 13 June 2009 - 20:04

nego jel probao neko onu foru sa: prebacivanjem miliona dolara na racun iz afrike u evropu? citao sam jednom u novinama da ih je jedan tuzio

ponekad moze da bude namestaljka

mislim da u slucaju kada se radi o stvarnom prebacivanju miliona iz afrike u evropu, sa laznim pasosem (i na ime tog pasosa otvoriti racun u banci) moze covek da ih zezne i da pobegne uz pomoc ortaka od njih. to su sume od oko 20 miliona dolara.


:ph34r: :) :D

Hvala neizmerno, ulepšao si mi dan.

Prvi put da "srećem" nekog ko se primio na Nigerian Finance Minister scam. Moći ću unucima da pričam!

Može čovek da ih zezne i uzme im oko 20 miliona dolara, samo pazi, ponekad može da bude nameštaljka! Priceless. :D

Edited by The Ugliest Weenie, 13 June 2009 - 20:05.