Jump to content


Photo
- - - - -

Spam na PM !


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
183 replies to this topic

#1 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 11 June 2009 - 20:26

Nisam imao ideju gde da otvorim ovaj topic , ako nekome smeta neka ga premesti bilo gde.

Danas na mail dobijem obavestenje da imam novu PM na forumu b92. Ulogujem se i imam sta da vidim. Neka budala koja verovatno misli da moze da zaradi lovu na staru izlizanu foru sa upoznavanjem, uspela je da se probije i do ovog foruma i da posalje poruku sledece sadrzine :

"Hello
My name is miss judith.i saw your profile today(forum.b92.net) and became intrested in you,i will also like to know more about you,and i want you to send a mail to my email address so that i can give you my picture for you to know whom l am.Here is my email address (judith_20095@yahoo.co.uk) .i believe we can move from here.I am waiting for your mail to my email address above.Remeber the distance or colour does not matter but love matters alot in life) please send me mail to my e mail address.
Please rpely me with my email address here


(judith_20095@yahoo.co.uk) "

I ja sad kao treba da se upecam i da pocnem da razmenjujem mejlove dok ne krene na neku foru da trazi neke pare. Imao sam i ranije slicna iskustva , ali su takvi spamovi dolazili u glavnom direktno na mail adresu , nikada kao PM na neki forum :ph34r: .
Negde sam procitao podatak da se ljudi u Americi u ogromnom broju primaju na ovakve stvari i da im je lakse uzeti pare neko detetu bombonu. Oko 80% slucajeva se zavrsi uspesno izvedenom prevarom.
Verovatno nisam jedini koji je ovo dobio jer se takve poruke u glavnom automatski salju na veliki broj adresa, ali nisam video da je jos neko pomenuo.
Molim moderatore da obrate paznju i ako ikako mogu da sprece ovakve poruke, da ne smaraju bez veze.
Evo napravio sam i sliku da ne bude da izmisljam :)

Attached File  spam.jpg   145.86KB   81 downloads

#2 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 11 June 2009 - 20:27

ovo je izgleda stizalo samo dečacima. :ph34r:



i neki (muški) moderatori su dobili iste poruke.
biće rešeno.

#3 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 11 June 2009 - 20:31

Samo da prijavim da sam i ja dobio isti mail. A još sam i oženjen :ph34r:

P.S. Gospođa se upravo valja od smeha dok čita Judithin mail.

#4 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 11 June 2009 - 20:34

Dobio sam i ja....Znaci imam konkurenciju :ph34r:

#5 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 11 June 2009 - 20:34

Samo da prijavim da sam i ja dobio isti mail. A još sam i oženjen :ph34r:

P.S. Gospođa se upravo valja od smeha dok čita Judithin mail.

===============================================

Ja nisam dao zeni da cita....

#6 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 11 June 2009 - 20:43

Judith je izgleda nympho :)

Pre par godina mi je stigao slican mejl i ja odgovorim da vidim sta ce dalje da bude. Kad u sledecem mejlu dve slike , neka crnkinja. I posto se toooliko zaljubila u mene trazila mi kintu da moze kao da dodje da se upoznamo :ph34r:

#7 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 11 June 2009 - 20:47

Judith je izgleda nympho :)

Pre par godina mi je stigao slican mejl i ja odgovorim da vidim sta ce dalje da bude. Kad u sledecem mejlu dve slike , neka crnkinja. I posto se toooliko zaljubila u mene trazila mi kintu da moze kao da dodje da se upoznamo :ph34r:

==========================================

Cicijo.........

#8 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 11 June 2009 - 20:48

A sto ja nisam dobio? Ta nijesam gubav.

#9 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 11 June 2009 - 20:49

Judith je izgleda nympho :)

Pre par godina mi je stigao slican mejl i ja odgovorim da vidim sta ce dalje da bude. Kad u sledecem mejlu dve slike , neka crnkinja. I posto se toooliko zaljubila u mene trazila mi kintu da moze kao da dodje da se upoznamo :ph34r:

Ajde sve mi je jasno, i spam i poruke....Ali gde bre da trazi paru na forumu gde su vecina clanova iz Srbije...Jer zna ona da je ovde kriza jos od 1389, a ona kukaju na dve-tri godine krize :D

#10 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 12 June 2009 - 00:32

biće rešeno.

Pa polako Vesna. Ima ovde ljudi koje to uopste ne mrzi. Znas vec, snappy snaps :ph34r:

#11 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 12 June 2009 - 00:34

A sto ja nisam dobio? Ta nijesam gubav.

Ona najpre zaviri u bank account a tek posle na forumu. Sigurno nisi ispunio kriterijume :ph34r:

#12 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 12 June 2009 - 00:59

Judit je samo moja. :ph34r:

Banujte sve ostale koji su dobili poruku. :)

#13 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 12 June 2009 - 01:01

Judit je samo moja. :ph34r:

Banujte sve ostale koji su dobili poruku. :)

Aha jes, a gde ti imejl?

#14 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 12 June 2009 - 01:01

Ima li Judit moju adresu? :ph34r:

#15 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 12 June 2009 - 01:02

judith, jel' mogu i ja u PM? :ph34r: