Jump to content


Photo

KK Partizan 2009/10.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46093 replies to this topic

#5686 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 September 2009 - 19:44

Ono sto sam ja prosle godine gledao u Panioniosu od njega je bilo izvrsno...
igrao je 6 utakmica ukupno i imao je 70% za 3 poena 7/10
U Eurocupu za Buducnost je imao 10/19 sto je 52,6%
http://www.eurobaske...;PlayerID=42264
I po ko zna koji put kazem imam takav satelitski sistem da gledam ogroman broj utakmica i stojim iza onoga sto sam rekao...



On je, što ti kažeš pure-shooter, čovek nikada, ali nikada neće šutnuti kada nije sam.

#5687 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 29 September 2009 - 19:44

I sta ja tebi da kazem na sve ovo? Covek ima maestralne statistike, gledao sam ga svojim rodjenim ocima kako sutira i ti to osporavas...

Uz to GM Caja Laboral Quarajeta vazi za jednog od najboljih operativaca u Evropi i videcemo koliko je njegov skauting dobar u slucaju Micova...

Micov ima 24 godine i ovom timu bi doneo mnogo energije i znatno bi poboljsao i sut...

#5688 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 29 September 2009 - 19:52

Micovu je do skoro prirodna pozicija bila trojka, medjutim on se odlicno snasao u Panioniosu na dvojci i ovom timu bi legao samo tako...Covek je strasan suter i odlican odbranbeni igrac...

I zajebite to sta je ko rekao, jer sudite o Kecmanu na osnovu jedne prijateljske utakmice, sto ne znaci da nece biti dobar, ali je isuvise rano za bilo kakva likovanja...


Nisi za Rakoca,Vranesa i Kecmana(tj voleo bi neke druge umesto njih), a ovamo kazes da cemo biti tim za ponos? Sta god ti mislio o njima,slozices se sigurno da su vrlo bitni igraci u rotaciji,znaci provodice solidno vreme na parketu,e pa kako cemo onda biti tim za ponos?
Na pocetku sezone,ja zadovoljan :ph34r: !

#5689 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 29 September 2009 - 19:52

I sta ja tebi da kazem na sve ovo? Covek ima maestralne statistike, gledao sam ga svojim rodjenim ocima kako sutira i ti to osporavas...

Alo, cenim ja tvoj trud i ucinak na ovom forumu, ali postoje i drugi ljudi koji isto tako imaju oci i koji su ga takodje gledali dok igra kosarku. Pokusao sam da ti docaram da mu career stats nisu ni blizu onakvim kako bi ti zeleo da ih predstavis, a to je daleko pouzdaniji indikator.

Plus, cak i da su ne znam kakve brojke u pitanju, to je sve sklepano u NLB i extra kilavoj ligi Grcke, da ne pricam o rasterecenom Uteh kupu. Nema svaki tvoj argument a priori vecu tezinu, te malo realnosti ne bi bilo na odmet...

#5690 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 29 September 2009 - 19:58

Alo, cenim ja tvoj trud i ucinak na ovom forumu, ali postoje i drugi ljudi koji isto tako imaju oci i koji su ga takodje gledali dok igra kosarku. Pokusao sam da ti docaram da mu career stats nisu ni blizu onakvim kako bi ti zeleo da ih predstavis, a to je daleko pouzdaniji indikator.

Plus, cak i da su ne znam kakve brojke u pitanju, to je sve sklepano u NLB i extra kilavoj ligi Grcke, da ne pricam o rasterecenom Uteh kupu. Nema svaki tvoj argument a priori vecu tezinu, te malo realnosti ne bi bilo na odmet...


:ph34r:

#5691 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 29 September 2009 - 20:00

Nisi za Rakoca,Vranesa i Kecmana(tj voleo bi neke druge umesto njih), a ovamo kazes da cemo biti tim za ponos? Sta god ti mislio o njima,slozices se sigurno da su vrlo bitni igraci u rotaciji,znaci provodice solidno vreme na parketu,e pa kako cemo onda biti tim za ponos?
Na pocetku sezone,ja zadovoljan :ph34r: !



Cek brate, da li ima boljih resenja od Rakocevica i Vranesa? Ja mislim da ima...Donekle sam ublazio svoj stav o Vranesu zbog igre u odbrani, ali ovoga Rakocevica ne mogu da svarim i tacka :)

Zauzima mesto za stranca koje je po pravilu dragoceno...

Da li ce bljesnuti par puta u sezoni, sigurno da hoce, ali sam uveren da ima igraca koji bi bili znatno stabilniji...Sto se tice Kecmana ja nikada u zivotu nisam sporavao njegove igracke kvalitete pa to necu raditi ni sad...Medjutim kada sa jedne strane imamo coveka koji ima 24 godine kao npr Micov i nekog ko ima 32(Kecman) naravno da sam mislio i sada mislim da je Micov dugotrajno gledano bio znatno bolje resenje...

I opet kazem da je Micov pravi dragulj kojeg je nazalost primetio jedan baskijac, a nama je sve vreme bio pred ocima...

#5692 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 29 September 2009 - 20:07

Cek brate, da li ima boljih resenja od Rakocevica i Vranesa? Ja mislim da ima...Donekle sam ublazio svoj stav o Vranesu zbog igre u odbrani, ali ovoga Rakocevica ne mogu da svarim i tacka :ph34r:

Zauzima mesto za stranca koje je po pravilu dragoceno...

Da li ce bljesnuti par puta u sezoni, sigurno da hoce, ali sam uveren da ima igraca koji bi bili znatno stabilniji...Sto se tice Kecmana ja nikada u zivotu nisam sporavao njegove igracke kvalitete pa to necu raditi ni sad...Medjutim kada sa jedne strane imamo coveka koji ima 24 godine kao npr Micov i nekog ko ima 32(Kecman) naravno da sam mislio i sada mislim da je Micov dugotrajno gledano bio znatno bolje resenje...

I opet kazem da je Micov pravi dragulj kojeg je nazalost primetio jedan baskijac, a nama je sve vreme bio pred ocima...


OK za Micova,jeste dragulj i odigrao je iznad svih ocekivanja ono kratko vreme kod nas pre par godina....samo mnogo gotivim Kecmana,mnogo voli Partizan(neke komsije kazu da Micov voli Zvezdu) i nije doveden na duze,a ovu sezonu ce sigurno odigrati onako kako i ti zelis!
A za Micova ima vremena(ne verujem im da voli njih)...

Edited by pazi,valjak gazi, 29 September 2009 - 20:09.


#5693 Osbourne

Osbourne
  • Members
  • 4,040 posts

Posted 29 September 2009 - 21:08

Micovu je do skoro prirodna pozicija bila trojka, medjutim on se odlicno snasao u Panioniosu na dvojci i ovom timu bi legao samo tako...Covek je strasan suter i odlican odbranbeni igrac...

I zajebite to sta je ko rekao, jer sudite o Kecmanu na osnovu jedne prijateljske utakmice, sto ne znaci da nece biti dobar, ali je isuvise rano za bilo kakva likovanja...


Osetih se prozvanim. :ph34r: Ne radi se tu o likovanju. Nisam na forumu da bih nesto dokazivao i pokazivao sta znam i da sam u pravu i sl. Jednostavno, od pocetka sam bio siguran da je Kecman ogromno pojacanje, a videces uostalom i sam... Ja tvoje stavove postujem, neke ne razumem, ali postujem, svi smo ovde na istoj strani. A moj stav je da je Kecman mnogo bolje pojacanje od Micova. Nije sve u statistici...


Sve sam ja to video. Ali sto nisi ispisao i stats za NLB za poslednje tri sezone ili kompletan ULEB ucinak. Uz to, sve to sto si popisao jedva ima 20 pokusaja za tri, uzorak je krajnje nepouzdan. Ali, nije to toliko bitno, vec da stvari/ljude nazivamo pravim imenima.

Micov je u najbolju ruku solidan suter, izrazito dobar ni slucajno.

P.S. I Kecman je sutirao preko 40% za tri na vecem uzorku prosle godine u EL, a on nije ni za prineti pravim, da ne kazem vrhunskim suterima. Lep stats sheet za Micova je cista statisticka greska.


+1

#5694 Osbourne

Osbourne
  • Members
  • 4,040 posts

Posted 29 September 2009 - 21:34

Elem, imamo dobar tim, koji ce verovatno biti dodatno pojacan. Jedina stvar koja me brine ovih dana je Jan Veseli. Nadam se da ova njegova dobra partija znaci da i dalje vidi sebe u Partizanu. Nece valjda da nas razocara...

Edited by Osbourne, 29 September 2009 - 21:34.


#5695 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 29 September 2009 - 21:36

Osetih se prozvanim. :ph34r: Ne radi se tu o likovanju. Nisam na forumu da bih nesto dokazivao i pokazivao sta znam i da sam u pravu i sl. Jednostavno, od pocetka sam bio siguran da je Kecman ogromno pojacanje, a videces uostalom i sam... Ja tvoje stavove postujem, neke ne razumem, ali postujem, svi smo ovde na istoj strani. A moj stav je da je Kecman mnogo bolje pojacanje od Micova. Nije sve u statistici...




+1


Vec sam se cudio Air-u zbog toga,lik koji definitivno mnogo zna o kosarci,bukvalno je posvecen...da se toliko oslanja na statistiku...

#5696 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 29 September 2009 - 21:40

Elem, imamo dobar tim, koji ce verovatno biti dodatno pojacan. Jedina stvar koja me brine ovih dana je Jan Veseli. Nadam se da ova njegova dobra partija znaci da i dalje vidi sebe u Partizanu. Nece valjda da nas razocara...


Ako nas i razočara to će značiti da će problem sa Marfin Bankom biti stavljen Ad Akta što i nije tako mala stvar.

#5697 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 29 September 2009 - 21:40

Elem, imamo dobar tim, koji ce verovatno biti dodatno pojacan. Jedina stvar koja me brine ovih dana je Jan Veseli. Nadam se da ova njegova dobra partija znaci da i dalje vidi sebe u Partizanu. Nece valjda da nas razocara...


Nemoj sad i ti.... :D :) ,najbolje da nam i on ode....jos cu da poverujem onima preko puta da su bolji od nas....ma gde bre oni bolji....i ja svasta lupam :ph34r: !

#5698 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 29 September 2009 - 21:43

jos cu da poverujem onima preko puta da su bolji od nas...


:ph34r: dobar si...

#5699 Osbourne

Osbourne
  • Members
  • 4,040 posts

Posted 29 September 2009 - 21:46

Ja samo ne bih voleo da je neko Janu napunio glavu tokom leta... U stvari to se sigurno desilo, ali nadam se da ce on da se izdigne iznad toga i da ce i dalje da se bori i igra svim srcem kao i do sada.

Edited by Osbourne, 29 September 2009 - 21:49.


#5700 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 29 September 2009 - 21:52

Ja samo ne bih voleo da je neko Janu napunio glavu tokom leta... U stvari to se sigurno desilo, ali nadam se da ce on da se izdigne iznad toga i da ce i dalje da se bori i igra svim srcem kao i do sada.


Cekaj, jel se ti pribojavas toga da ce on mozda otici pre pocetka sezone ili da nece davati 100% tokom sezone?