Jump to content


Photo

KK Partizan 2009/10.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46093 replies to this topic

#5671 Tyrone Spong

Tyrone Spong
  • Members
  • 969 posts

Posted 29 September 2009 - 18:15

gledao sam ponovo utakmicu, stvarno je rasic dobro odigrao. jel ste videli koliko se dule drao djekicu

#5672 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 29 September 2009 - 18:40

Nego jedno pitanje ako moze:
Jel dovodite dva amerikanca?
Ako dovodite sta bi sa onim Dule nikad ne bi doveo dva amerkanca u KKP :ph34r:

Edited by BarryWhite1, 29 September 2009 - 18:41.


#5673 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 29 September 2009 - 18:50

Nego jedno pitanje ako moze:
Jel dovodite dva amerikanca?
Ako dovodite sta bi sa onim Dule nikad ne bi doveo dva amerkanca u KKP :ph34r:


Politika velikih klubova je uvek bila nedokuciva onima koji podrzavaju male...

Izuzetno je tesko prozreti sta se nalazi u glavi genija kakav je veliki mag kosarke Dule Vujosevic...

#5674 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 29 September 2009 - 18:55

Politika velikih klubova je uvek bila nedokuciva onima koji podrzavaju male...
Izuzetno je tesko prozreti sta se nalazi u glavi genija kakav je veliki mag kosarke Dule Vujosevic...

Pa mi smo prosle sezone imali dva amerikanca, znaci veliki smo klub :ph34r:
Ozbiljno pitam , ima ih dosta koji su to pisali...

Edited by BarryWhite1, 29 September 2009 - 18:56.


#5675 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 29 September 2009 - 19:00

Pa mi smo prosle sezone imali dva amerikanca, znaci veliki smo klub :ph34r:
Ozbiljno pitam , ima ih dosta koji su to pisali...


Kao prvo pretpostavljam da si svestan toga da niko od nas sa foruma nema nikakav uticaj na klupsku politiku...

Mi smo iskljucivo navijaci koji govorimo na osnovu svojih zelja i zapazanja...

Evo od mene nikada nisi procitao neki info da kazem nesto da je sigurno tako dok ne proverim...Pretpostavljam po neki put na osnovu kretanja trzista igraca, ali ne mora da znaci da se uvek tako nesto i obistini...

Cinjenica je da sam spomenuo mogucnost da je realno da se dovedu Micov i Radenovic zbog pada cena na trzistu, ali ocigledno je da je Dule odlucio iskljucivo da vrati igrace koji vec poznaju sistem...Mislim da su CSKA i Caja Laboral dovoljno veliki timovi i da su moji predlozi bili sasvim racionalni...

Medjutim, Dule se drzi svojih principa i to je do sada po pravilu davalo rezultate...

Mnogo se promenilo time sto su crnogorci i bosanci postali stranci i sada je apsolutno svejedno da li se razigrava reprezentacija nekoj susednoj zemlji ili se nabija cena nekom crncu za prodaju...

Ocigledno je da Dule zeli da izgura ove cetvorke koje je potpisao, kao sto i ne zeli da se zajebava sa plejom...

Edited by AirBall, 29 September 2009 - 19:01.


#5676 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 29 September 2009 - 19:06

Kao prvo pretpostavljam da si svestan toga da niko od nas sa foruma nema nikakav uticaj na klupsku politiku...
Mi smo iskljucivo navijaci koji govorimo na osnovu svojih zelja i zapazanja...
Evo od mene nikada nisi procitao neki info da kazem nesto da je sigurno tako dok ne proverim...Pretpostavljam po neki put na osnovu kretanja trzista igraca, ali ne mora da znaci da se uvek tako nesto i obistini...
Cinjenica je da sam spomenuo mogucnost da je realno da se dovedu Micov i Radenovic zbog pada cena na trzistu, ali ocigledno je da je Dule odlucio iskljucivo da vrati igrace koji vec poznaju sistem...Mislim da su CSKA i Caja Laboral dovoljno veliki timovi i da su moji predlozi bili sasvim racionalni...
Medjutim, Dule se drzi svojih principa i to je do sada po pravilu davalo rezultate...
Mnogo se promenilo time sto su crnogorci i bosanci postali stranci i sada je apsolutno svejedno da li se razigrava reprezentacija nekoj susednoj zemlji ili se nabija cena nekom crncu za prodaju...
Ocigledno je da Dule zeli da izgura ove cetvorke koje je potpisao, kao sto i ne zeli da se zajebava sa plejom...

Ma sve je to u redu, nisam ni mislio na tebe, nego su mi bile smesne price Dule ne bi nikad ovo, Dule nikad ne bi ono :ph34r:
Mada nije njemu svejedno da li razigrava crnogorske reprezentativce ili ameriknce :) uostalom ti si lepo primetio i objasnio neke stvari i u potpunosti se slazem za ono sto si pisao za Rakocevica i Vranesa. I naravno da je normalno da dovedete dva americka igraca ako vam odgovara odnos cena-kvalitet i jos imate prliku da uzivo vidite neke od njih i ta opcija je sasvim izvesna mada mozda 4 ne bude amerikanac nego neki drugi stranac :D

Edited by BarryWhite1, 29 September 2009 - 19:07.


#5677 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 29 September 2009 - 19:11

Da se ne zaboravi da sam ga ja najzustrije branio. Ne mogu da verujem da su neki ovde hteli Micova umesto ove legende...

Ja sam želeo Micova, ali i Kecmana, a da Stra'inja Milošević ode :ph34r:

#5678 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 29 September 2009 - 19:16

Micovu je do skoro prirodna pozicija bila trojka, medjutim on se odlicno snasao u Panioniosu na dvojci i ovom timu bi legao samo tako...Covek je strasan suter i odlican odbranbeni igrac...

I zajebite to sta je ko rekao, jer sudite o Kecmanu na osnovu jedne prijateljske utakmice, sto ne znaci da nece biti dobar, ali je isuvise rano za bilo kakva likovanja...

#5679 3OPAH

3OPAH
  • Members
  • 287 posts

Posted 29 September 2009 - 19:19

Pa mi smo prosle sezone imali dva amerikanca, znaci veliki smo klub :ph34r:
Ozbiljno pitam , ima ih dosta koji su to pisali...

Ja koliko sam shvatio, receneo je da je politika VELIKIH klubova NEDOKUCIVA, a ne da imaju DVA amerikanca (DRUGO ne iskljucuje TRECE, ali TRECE nije samo po sebi PRVO)

#5680 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 29 September 2009 - 19:20

Nego jedno pitanje ako moze:
Jel dovodite dva amerikanca?
Ako dovodite sta bi sa onim Dule nikad ne bi doveo dva amerkanca u KKP :D


Pa ne bi bio prvi put da imamo dva Amera...
Uostalom, ne verujem da iko ovde ima, ili je imao protiv toga, ako ne smeta Dulu, što bi nama... :ph34r:


A ja konačno pogledah ove snimke.

Tek sada vidim koliko su oni Tegijevi loši (svaka čast na trudu, putovanju, ali ipak...). Ovde se moglo videti sve - odbrana, napad, kretnja.
Rašić je, što reče neko, baš delovao opušten i odlično igrao, razigravao, pogađao bez koske američke trojke.
Veseli hiperaktivan, Dule ga namerno stavljao da čuva bekove i ovome to uopšte nije loše išlo, čak šta više. A u napadu - bezobrazluk - zakucavanja in-da-fejs, dva lej-upa, mislim da je čovek zakucao 5-6 puta. Možda me i najviše obradovao onaj jedan dobar napad leđima i završetak iz šuta sa nekih dva metra.
Marić ima nešto sporiju motoriku, lopta mu se mora idealno spuštati, ali onda je odličan. Sasvim dobra leđna tehnika, fin poluhorog i jednostavno rešavanje situacija jedan-na-jedan.

Iznenadio me i onaj odlični zonski presing, koji je izgledao jako uvežbano. Neuobičajno za ovo doba sezone.
*************

Highlight of the game - Marić krade loptu kod pokušaja back door-a, baca Rašiću, ovaj Veselom na lej-up, Jan naravno zakucava kao lud, a na zvučnicima kreće "prokleta je Amerika, i zlato što sjaaa...." :)

Edited by realno *W, 29 September 2009 - 19:21.


#5681 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 29 September 2009 - 19:26

Micovu je do skoro prirodna pozicija bila trojka, medjutim on se odlicno snasao u Panioniosu na dvojci i ovom timu bi legao samo tako...Covek je strasan suter i odlican odbranbeni igrac...

Micov extra suter? Gimme a break...

#5682 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 29 September 2009 - 19:32

Micov extra suter? Gimme a break...


Ono sto sam ja prosle godine gledao u Panioniosu od njega je bilo izvrsno...

igrao je 6 utakmica ukupno i imao je 70% za 3 poena 7/10

U Eurocupu za Buducnost je imao 10/19 sto je 52,6%

http://www.eurobaske...;PlayerID=42264

I po ko zna koji put kazem imam takav satelitski sistem da gledam ogroman broj utakmica i stojim iza onoga sto sam rekao...

Edited by AirBall, 29 September 2009 - 19:33.


#5683 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 29 September 2009 - 19:38

Sve sam ja to video. Ali sto nisi ispisao i stats za NLB za poslednje tri sezone ili kompletan ULEB ucinak. Uz to, sve to sto si popisao jedva ima 20 pokusaja za tri, uzorak je krajnje nepouzdan. Ali, nije to toliko bitno, vec da stvari/ljude nazivamo pravim imenima.

Micov je u najbolju ruku solidan suter, izrazito dobar ni slucajno.

P.S. I Kecman je sutirao preko 40% za tri na vecem uzorku prosle godine u EL, a on nije ni za prineti pravim, da ne kazem vrhunskim suterima. Lep stats sheet za Micova je cista statisticka greska.

Edited by Isiah, 29 September 2009 - 19:40.


#5684 Riquelme

Riquelme
  • Members
  • 1,851 posts

Posted 29 September 2009 - 19:41

Sve sam ja to video. Ali sto nisi ispisao i stats za NLB za poslednje tri sezone ili kompletan ULEB ucinak. Uz to, sve to sto si popisao jedva ima 20 pokusaja za tri, uzorak je krajnje nepouzdan. Ali, nije to toliko bitno, vec da stvari/ljude nazivamo pravim imenima.

Micov je u najbolju ruku solidan suter, izrazito dobar ni slucajno.

P.S. I Kecman je sutirao preko 40% za tri na vecem uzorku prosle godine u EL, a on nije ni za prineti pravim, da ne kazem vrhunskim suterima. Lep stats sheet za Micova je cista statisticka greska.

+1

p.s. Da je stvarno i extra suter odavno bi bio u reprezentaciji (mada po meni ima mesto i sa ovim sasvim pristojnim sutem i svim ostalim kvalitetima koje poseduje )

Edited by Riquelme, 29 September 2009 - 19:43.


#5685 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 29 September 2009 - 19:42

Ako ne dodje startni plej, onda je tacno da ce mnogo da zavisi od igre Aleksandra Rasica. Ali, onda sudbinu ove sezone u rukama cvrsto drzi Katarina Sotirovic. :)




Salu na stranu, Rasic me prijatno iznenadio na ovim snimcima. Ima on strasan potencijal, cak, nek se smeje ko hoce, potencijal za reprezentaciju. Ima on jos mnogo toga da pokaze. Nadam se da je ovo njegova sezona...


:ph34r: