Jump to content


Photo
- - - - -

Maria Sarapova


  • Please log in to reply
761 replies to this topic

#661 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 27 April 2017 - 13:08

ja to vidim drugacije, kao motivaciju. 

 

a zasto je pukla psihicki, o cemu se radi (nisam upucena), sta se desava ?

 

Почетак распада је почео када је раскинула са Редфуом,читао сам да је то очајно поднела и да није могла да се прибере месецима.Играла је након тога нешто кратко ,па се повредила,па је остала у другом стању,сада има бебицу а мама јој је нешто баш болесна.Оставила је супер текст горе Најт,баш о Азаренки.Не знам да ли ће све то моћи да преброди и врати се,док за Шарапову не сумњам да хоће.


  • 0

#662 Elias

Elias
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 27 April 2017 - 13:15

Najviše će joj smetati ona sama. Kao i do sada! Povratak posle toliko vremena je skoro pa nova karijera. ;)


Puno je fantasticnih povrataka zadnjih desetak godina na ATP i WTA turu, nakon visemesecnih pauza sto zbog dopinga, sto zbog misterioznih povreda, Kanjas, Serena, Cilic, Nadal, Federer, tako da ne sumnjam da ce i Sarapova biti vise nego OK ove godine, stavise mozda cak i jaca nego pre... :D
  • 2

#663 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 27 April 2017 - 13:18

 

 

Почетак распада је почео када је раскинула са Редфуом,читао сам да је то очајно поднела и да није могла да се прибере месецима.Играла је након тога нешто кратко ,па се повредила,па је остала у другом стању,сада има бебицу а мама јој је нешто баш болесна.Оставила је супер текст горе Најт,баш о Азаренки.Не знам да ли ће све то моћи да преброди и врати се,док за Шарапову не сумњам да хоће.

 

oh, sad vidim tekst. jbg. jedan zivor se radja, drugi ...... :(


  • 1

#664 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 27 April 2017 - 14:08

@ДујаметралноСупротан  @Elias

 

Šta u Marijinom slučaju znači povratak na velika vrata? Recimo bar jedan slem u 2017. Naravno da je to ostvarivo (i za nju, ali i za još 10-20 igračica sa WTA, kako sad stvari stoje), ali ne mislim da je to nešto što treba sa sigurnošću očekivati.  A već se stvorila takva klima.  I ona sama je svesna toga, koliko može da se pročita.

 

Ovi prvi meseci će najviše uticati na tempo povratka, zato mislim i da ovo gađanje sa "vajld kartama" može da bude dvosekli mač. Niko od teniserki tog nivoa nikad se nije vraćao pod tolikim pristiskom očekivanja, a to što nema Serene comeback čini u stvari težim. Na neki način, ona je pred imperativom da sad što pre doleti do vrha. 

 

A mentalna snaga...vrlo upitno. I da ne davim: sve je moguće, pa i ekspresni povratak, ali mislim da su male šanse za to.


  • 0

#665 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 27 April 2017 - 14:14

:lol+:

 

 

Ilya Ryvlin @ryvlin  19m

Total madness in Russia. Politician Belyakov ask Sharapova to publicly deny the rumors of their love affair. He threatens to sue Maria 1f631.png

C-a60DcXgAA5kw1.jpg


  • 1

#666 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 27 April 2017 - 16:20

@ДујаметралноСупротан  @Elias

 

Šta u Marijinom slučaju znači povratak na velika vrata? Recimo bar jedan slem u 2017. Naravno da je to ostvarivo (i za nju, ali i za još 10-20 igračica sa WTA, kako sad stvari stoje), ali ne mislim da je to nešto što treba sa sigurnošću očekivati.  A već se stvorila takva klima.  I ona sama je svesna toga, koliko može da se pročita.

 

Ovi prvi meseci će najviše uticati na tempo povratka, zato mislim i da ovo gađanje sa "vajld kartama" može da bude dvosekli mač. Niko od teniserki tog nivoa nikad se nije vraćao pod tolikim pristiskom očekivanja, a to što nema Serene comeback čini u stvari težim. Na neki način, ona je pred imperativom da sad što pre doleti do vrha. 

 

A mentalna snaga...vrlo upitno. I da ne davim: sve je moguće, pa i ekspresni povratak, ali mislim da su male šanse za to.

 

Ви сте написали да не верујете у њен повратак у врх,нисте помињали никакве слемове.Ту смо се Елијас и ја надовезали да је скоро сигуран повратак у врх и добри резултати због чињенице да је ВТА поприлично јадног квалитета.

Заслужила је ВК и то је добра ствар за њу,можда не због негативног публицитета али због јаких мечева без КВ сигурно.Њено име једноставно обавезује.

Ментална снага је њена главна особина,у њу најмање сумњам.

Време ће показати све у свему.


Edited by ДијаметралноСупротан, 27 April 2017 - 16:21.

  • 0

#667 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 28 April 2017 - 20:42

Stuart FraserVerified account @stu_fraser

Sharapova asked if team were upset after not knowing about things she was taking. "That's such an inappropriate question," is the reply.

 

 

Andrew Jerell JonesVerified account @sluggahjells

Good sir @Mike_Dickson_DM made Sharapova real mad asking about if her team was upset she didn't tell them about her meldonium taking. Funny.

https://twitter.com/...980329147191296

 


Edited by wwww, 28 April 2017 - 20:44.

  • 0

#668 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 30 April 2017 - 14:51

http://redirect.vigl....op-sneers.html


  • 1

#669 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 03 May 2017 - 23:12

C Kristjánsdóttir ● @CristinaNcl 33m33 minutes ago

Ha! Andy Murray says that it's up to each event's organisers what they do with Maria Sharapova | GiveMeSport

http://www.givemespo...maria-sharapova

 


  • 0

#670 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 04 May 2017 - 19:25

C_AGh3AWAAAfIN6.jpg

C_AHlHiWAAEqURC.jpg

 

C_ABSqKXoAAhZcA.jpg


Edited by wwww, 04 May 2017 - 19:26.

  • 0

#671 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 04 May 2017 - 20:16

ovo je vec prava maria :

 

C_AOYnIXsAAOXCD.jpgC_ALYRJXcAEEzQJ.jpg

 

btw. kuza se posle podrske mariji kvalifikovala da sedi pored nje  :lol+:


Edited by vanjabarsa, 05 May 2017 - 09:28.

  • 0

#672 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 05 May 2017 - 21:05

Jel ovo između Marije i Griše  nešto u fazonu "počnimo ljubav iz početka?"  ;)


  • 0

#673 Petar 91

Petar 91
  • Members
  • 3,145 posts

Posted 05 May 2017 - 23:39

Ja je bas gotivim i nadam se da ce da iskida, kada sam je video sa kojim zarom igra i koliko joj je stalo ne moze se biti ravnodusan . Jeste cinjenica da je ispala glupa ,ali su je i uhvatili mesec dana posto je meldonium postao nedozvoljen pa se i nije bas nesto ovajdila. A najjace su mi ove teniserke koje su se toliko potresle sto 5ostruka GS sampionka i marketinski najjaca sportiskinja na svetu dobila tri WC-a ...
  • 0

#674 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 06 May 2017 - 09:05

All England Club says: 'Wimbledon is bigger than Maria Sharapova'

 

 

https://www.betitbes...arapova-5189369
  • 0

#675 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 08 May 2017 - 09:32

kreten  :yucky:

 

 

 

 

 

http://www.tenniswor...and-her-family/

Maria Sharapova's agent apologizes to Caroline Wozniacki and her family


Edited by vanjabarsa, 08 May 2017 - 09:32.

  • 1