Jump to content


Photo
- - - - -

Maria Sarapova


  • Please log in to reply
761 replies to this topic

#616 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 03 March 2017 - 13:34

Uh, ovo je otišlo u pogrešnu stranu, sad imamo dve umesto jedne teme za "raspravu."  :)

I rest my case, dan je suviše lep da bi ga skratili pričom o dopingu koji, sigurno, ni ti ni ja ne branimo.  :)


  • 0

#617 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 03 March 2017 - 14:42

 

Uh, ovo je otišlo u pogrešnu stranu, sad imamo dve umesto jedne teme za "raspravu."   :)

I rest my case, dan je suviše lep da bi ga skratili pričom o dopingu koji, sigurno, ni ti ni ja ne branimo.   :)

 

 

zavisi iz kog ugla gledas , sto se strane tice :)

ma, svi su dani lepi, a ovde samo malo caskamo o savremenim sportskim narkomanima i naravno da ih ne branimo.


Edited by vanjabarsa, 03 March 2017 - 14:43.

  • 0

#618 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 03 March 2017 - 15:47

zavisi iz kog ugla gledas , sto se strane tice :)

ma, svi su dani lepi, a ovde samo malo caskamo o savremenim sportskim narkomanima i naravno da ih ne branimo.

Ugao? Hm..pokušavam da se naštelujem na 360 stepeni, mada priznajem da je to pretenciozno.  :)

Sportski narkomani? Agasi je voleo bele crte, pa i danas je heroj, Maša je trošila neku dozvoljenu letonsku nebrušenu varijantu banalnih vazodilatatora koje, u lokalnim varijantama, guta pola planete...dobro, nešto manje.  :)

Uzgred, uopšte nisam njen fan, iz nekog razloga mi je iritantna, ali platila je cenu. 

Lepi su svi dani, cenim takav pogled na svet.  :)


  • 0

#619 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 03 March 2017 - 16:59

 

Ugao? Hm..pokušavam da se naštelujem na 360 stepeni, mada priznajem da je to pretenciozno.   :)

Sportski narkomani? Agasi je voleo bele crte, pa i danas je heroj, Maša je trošila neku dozvoljenu letonsku nebrušenu varijantu banalnih vazodilatatora koje, u lokalnim varijantama, guta pola planete...dobro, nešto manje.   :)

Uzgred, uopšte nisam njen fan, iz nekog razloga mi je iritantna, ali platila je cenu. 

Lepi su svi dani, cenim takav pogled na svet.   :)

 

banalni vazodilatatori  koje koristi pola planete ??? veruj mi za onolike godine medicine nisam cula za tako nesto , moguce da za  to farmakoloska litvanska industrija ima objasnjenje ;)

pa dobro, i maradona je nekome idol  :lol+:


Edited by vanjabarsa, 03 March 2017 - 17:00.

  • 1

#620 pukovnikov_sin

pukovnikov_sin
  • Members
  • 475 posts

Posted 03 March 2017 - 21:35

banalni vazodilatatori  koje koristi pola planete ??? veruj mi za onolike godine medicine nisam cula za tako nesto , moguce da za  to farmakoloska litvanska industrija ima objasnjenje ;)

pa dobro, i maradona je nekome idol  :lol+:

Malo ironije za kraj lepog dana, na ličnom primeru, na žalost, znam da te stvarčice nisu bombonice pa ma ko ih proizvodio.  :) A, inače, veruj mi na reč, u doba SSSR kutije sa "medikamentima" su im bile tako dizajnirane da živ čovek to nije mogao "iz prve" da shvati ozbiljno. Možda je to "Šugarpovu" zavaralo, ko zna!?  :lol+:

A Maradona kao idol? Pa dobro, nisu svi videli tu Božju ruku, a prošlost je, ionako, više pitanje interpretacije nego činjenica... ;)


  • 0

#621 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 03 March 2017 - 21:57

ne znam da li ima tu neko ko je malo insajder ali ja iskreno tesko mogu da zamislim da je Sharapova (kao i Rafa ili Novak ili Endi ili Rodzer, ili Ana - mislim od ovih top igraca koji paze na sve i placaju celu ekipu oko njih) sama odlucivala sta ce da pije od pilulica. Zamisljam da ima neko u timu koji je zaduzen za njeno zdravlje i koji pripremi pilulice za svaki dan i ista osoba bi trebalo da bude upucena i u norme zabrane itd.

Mozda se varam ali stvarno sumnjam da Masha naprimer stavi prst na celo i kaze - e sad cu d apijem ovo a ovo necu a ... Oni su podlozni izuzetnom fizickom naporu to znamo samim tim i praceni su nekim strucnjacima u koje imas poverenja ili nemas.

Drugo je kad gaske poljubi devojku koja se stvarno drogira :D a drugo je bar se meni cini uzimati neki lek pa bio lek ili ne a koji je bio dozvoljen godinama i odjednom je postao nedozvoljen.

@ vanja znam da ces da reagujes jer znam koliko ljubis Mashu, ali ovo je samo moje misljenje, tvoje znamo ;)  nego, sta je sa blizancima stigose li slatkisi (obozavam blizance by the way oni su mi nesto potpuno posebno :wub: )


  • 0

#622 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 04 March 2017 - 07:52

 

 

@ vanja znam da ces da reagujes jer znam koliko ljubis Mashu, ali ovo je samo moje misljenje, tvoje znamo  ;)  nego, sta je sa blizancima stigose li slatkisi (obozavam blizance by the way oni su mi nesto potpuno posebno  :wub: )

 masha (ili bilo ko drugi) + doping = (za mene) dozivotna suspenzija 

 

stigli   :wub:


Edited by vanjabarsa, 04 March 2017 - 08:22.

  • 1

#623 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 04 March 2017 - 10:30

 

 

stigli   :wub:

cestitike !!!!!!! :thumbs: :thumbs: :thumbs: :wub: :wub: :wub: :+1: :+1: :+1: :heart: :heart: :heart: srecno i dugovecno !!!!


Edited by ciao, 04 March 2017 - 10:31.

  • 2

#624 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 04 March 2017 - 17:49

hvala @ciao 


  • 0

#625 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 06 March 2017 - 18:55

stigli   :wub:

 

Cestitke Vanja  :thumbs: , drz' se sada, nece bit lako, al' ce biti slatko  :) .


  • 0

#626 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 08 March 2017 - 19:30

Carole Bouchard @carole_bouchard 17m17 minutes ago

Via @TennisMagazine1 Sharapova went to Indian Wells to meet with president of the French federation to discuss that now infamous wild card.

 

 


  • 0

#627 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 09 March 2017 - 15:17

 

Alize Cornet

Alize Cornet Retweeted WTA

.@WTA excuse me ...??

Alize Cornet added,

WTAVerified account @WTA
'Tennis needs Maria!' @MariaSharapova 's rivals are looking forward to her return... …
 
  •  

:thumbs:

 

 

Ben Rothenberg @BenRothenberg  15h

Kerber calls Sharapova's comeback in Stuttgart a "strange situation," especially being given a Wednesday start when banned from site before.

 

Ben Rothenberg More

Kerber clearly not happy about the situation, especially as she sees it as taking away a wildcard from a promising young German in Germany.


Edited by vanjabarsa, 09 March 2017 - 15:24.

  • 0

#628 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 09 March 2017 - 16:40

Izbrisali tvit.


  • 0

#629 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 09 March 2017 - 17:04

zasto ?  :lol+:

 

 

 

José Morais More

Schiavone doesn’t believe she’d get a WC to Roland Garros because “some individualities” have already asked for it. http://bit.ly/2nifUGc 


Edited by vanjabarsa, 09 March 2017 - 19:16.

  • 0

#630 vanjabarsa

vanjabarsa
  • Members
  • 13,133 posts

Posted 09 March 2017 - 20:37

 

 

Izbrisali tvit.

 

 

cirkus  :lol+:

 

 

Stuart Fraser

Both tweets have now been deleted...


  • 0