Jump to content

Photo
- - - - -

Maria Sarapova

• Please log in to reply
754 replies to this topic

#31 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 35,521 posts

Posted 28 May 2009 - 10:52

Upozorenje za Ridjisa da ubuduće ne posta ovako provokativne fotografije jer ima nas i sa slabijim srcem koje direktno dovodi u životnu opasnost... :D :)

Ја то чисто да видимо да ли је лепа и колико лепа :ph34r:
Али ако се људима не свиђа нећу ја више :D
  • 0

#32 We lose every week

We lose every week
  • Members
  • 54,565 posts

Posted 28 May 2009 - 10:55

Ја то чисто да видимо да ли је лепа и колико лепа :)
Али ако се људима не свиђа нећу ја више :D

Pa sad , verovatno bi čak i ja izgledao kao milion dolara da mi fotku obradi stručnjak u fotošopu... :ph34r:
  • 0

#33 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 35,521 posts

Posted 28 May 2009 - 12:09

Pa sad , verovatno bi čak i ja izgledao kao milion dolara da mi fotku obradi stručnjak u fotošopu... :)

Па дај неком да обради слику па постави да видимо :ph34r:
  • 0

#34 desperate for housewives

desperate for housewives
  • Members
  • 2,842 posts

Posted 28 May 2009 - 12:18

a inace koje covjek koji je juce bio uz MAriju kacket nike i dvadesetak kilograma viska :ph34r: sjajan mec za Masu , cini mi se da bi umrla da je morala jos dva gejma da odigra ...

To je Michael Joyce, sada njen trener a ranije kao neki pomocni trener.
  • 0

#35 gaga away

gaga away
  • Members
  • 276 posts

Posted 28 May 2009 - 13:09

Ako je neko zainteresovan , evo clanka koji je Dejvid Foster Valas napisao o Dzojsu (njega je uzeo kao tipican primer journeyman-a)
http://www.esquire.c...ing-theory-0796
Valas je bio smatran jednim od najtalentovanijih americkih autora danasnjice (izvrsio samoubistvo prosle godine), veliki ljubitelj tenisa i autor ozloglasenog' eseja "Roger Federer as Religious Experience".

Sarapova me je potpuno iznenadila pobedom juce. Nisam mislila da ce biti u stanju da drzi mec u egalu i da priliku Petrovoj da "dozivi choke". Malo mi je bilo i zao Nadje, igrala je protiv Marije koja se tek vraca posle teske povrede, na svojoj omiljenoj, a Masinoj najslabijoj podlozi, vodila 4-2 i imala 2 brejk lopte, pa 4-4 opet 2 brejk lopte, pa kod 6-6 jos jednu...ne znam kad ce je pobediti, ako nije sad. Ona je realno, bolja teniserka od Mase na sljaci, ali samopouzdanje-nula
  • 0

#36 alcesta

alcesta
  • Members
  • 20,911 posts

Posted 31 May 2009 - 19:27

Evo ode Maša u četvrtfinale, veliki uspeh, pogotovo posle Varšave. :ph34r: Bravo!
  • 0

#37 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,859 posts

Posted 31 May 2009 - 19:31

Evo ode Maša u četvrtfinale, veliki uspeh...

Posted Image
  • 0

#38 NadjaM

NadjaM
  • Members
  • 1,023 posts

Posted 31 May 2009 - 22:03

Svaka joj cast,neverovatan je borac i prava sampionka!

Samo napred!
  • 0

#39 Delester

Delester
  • Members
  • 7,263 posts

Posted 01 June 2009 - 07:57

eto malo primera kako izgleda sampionski kov, i eto malo precizne distance izmedju istog i ostalih pokusaja da mu se priblize...
  • 0

#40 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 01 June 2009 - 07:59

Tačno tako, ovo sam ja komentarisao juče za vreme meča. Rodila se kao šampionka i to je to, ni nalik nekim "instant šampionkama".
  • 0

#41 desperate for housewives

desperate for housewives
  • Members
  • 2,842 posts

Posted 02 June 2009 - 11:48

Ona je jedina pozitivna stvar na ovogodisnjem RG, valjda ce preziveti i danas.
  • 0

#42 We lose every week

We lose every week
  • Members
  • 54,565 posts

Posted 02 June 2009 - 11:57

Tačno tako, ovo sam ja komentarisao juče za vreme meča. Rodila se kao šampionka i to je to, ni nalik nekim "instant šampionkama".

Niko se ne radja kao šampion , šampion se postaje...ali to je diskusija za neke druge teme i neke druge pdf-ove.

Ona je jedina pozitivna stvar na ovogodisnjem RG, valjda ce preziveti i danas.

O ne , nadam se da neće.
  • 0

#43 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 02 June 2009 - 12:26

Niko se ne radja kao šampion , šampion se postaje...ali to je diskusija za neke druge teme i neke druge pdf-ove.

E pa sa ovime se bogami ni malo ne slazem. jeste da neke zivotne okolnosti, detinjstvo, vaspitanje itakoto, odlucuju koliko ce se i da li ce se neko kaliti, da li ce biti razmazen ili se boriti za sve u zivotu, ali niko me nece ubediti da se Marija nije rodila sa celicnom voljom i neverovatnom gladju za pobedom.
to se vidi jos kod jako male dece koja su buduci veliki sportisti, jer pokazuju zelju i fokusiranost i zrelost za svoje godine, odricu se igre da bi trenirali...
a kompetitivnost koju ima Masha je urodjena a ne stecena. kasnije sigurno malo nadogradjena od strane oca koji je tu njenu osobinu podsticao jer je verovatno video da mala moze da postigne svasta
  • 0

#44 We lose every week

We lose every week
  • Members
  • 54,565 posts

Posted 02 June 2009 - 12:38

Znao sam da ne treba to da potežem :) . Ne slažem se ali da ne bi ovde trolovali reći ću da si me ubedila... :ph34r:
  • 0

#45 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 June 2009 - 12:53

Znao sam da ne treba to da potežem :D . Ne slažem se ali da ne bi ovde trolovali reći ću da si me ubedila... :)

Hoćeš da kažeš da se povlačiš jer nas je više? :ph34r:
  • 0