Jump to content

Photo
- - - - -

Sons of Anarchy

• Please log in to reply
165 replies to this topic

#31 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,149 posts

Posted 25 January 2014 - 01:28

Pa jel si je odgledao na kraju?

Ja bi ispizdeo da se to meni desilo.

• 0

#32 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 32,953 posts

Posted 25 January 2014 - 01:36

Pa jel si je odgledao na kraju?

Ja bi ispizdeo da se to meni desilo.

Odgledao sam naravno.

Jbg, skinuo sam epizode pre poslednje i potpuno zaboravio na to. Bezveze je, celu epizodu čekam da vidim kako će ona ludača da ubije Taru.

Inače, Tarin inicijalni plan sa Vendi, doktorkom, advokaticom..  je nešto najgluplje odrađeno u seriji. Bez ikakve logike, razloga, razuma.. A i sama Vendi je besmislen lik.

• 2

#33 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,149 posts

Posted 25 January 2014 - 01:59

Slažem se za Tarin plan. Totalno glupo. 

A ni Djusova uloga u celoj priči na kraju mi nije baš jasna. Nadam se samo da među preživelima na kraju serije neće biti i Gemma. Nikad nisam mrzeo toliko neki ženski lik u nekoj seriji/filmu.

• 1

#34 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 25 January 2014 - 07:40

Ja sam na kraju 4. sezone, ostadose mi jos 2 epizode. Dobra je, svidja mi se. Sta ste rekli, 7. je najavljena kao poslednja?

• 0

#35 estranged

estranged
  • Members
  • 5,425 posts

Posted 25 January 2014 - 10:57

poslednja ali ce verovatno biti nesto kao BB 7+7 ili 8+8 mada,mada jos uvek nista nije zvanicno

• 0

#36 dali_man

dali_man
  • Members
  • 3,353 posts

Posted 29 January 2014 - 20:04

Zavrsih sinoc zadnju sezonu. Standardno dobra, sa mozda malo vise "praznoh hoda" i nekih nepotrebnih sporednih dogadjaja.

• 0

#37 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,149 posts

Posted 29 January 2014 - 22:35

Jedino što je u seriji nepotrebno je Gemma. Ne mogu da se setim scene, događaja ili sukoba gde ona nije učestvovala.

I onaj njen pimp je prilično antipatičan lik iako mi je bio gotivan u Dexteru.

• 0

#38 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 30 January 2014 - 08:59

Ja gledam 5. sezonu i polako mi postaje zao zato sto se blizim kraju. Ne mogu da prestanem da gledam, mada me nekad prilicno smraci, scena sa Tigovom cerkom, Opijem, bas sam se lose osecala nakon gledanja, nekad mi bude malo mnogo.

Onaj pimp mi je totalno neubedljiv, cela prica oko njega i Gemme, ne dopada mi se kako je lik uradjen. Jedino ako nema neke zadnje namere od starta, ovako bas da covek zbog jednog kresa sa razvaljenom vremesnom gospodjom iskulira rasturanje kluba, hapsenje, jos onako kao dzentlmenski, malo mi sve to ne pije vodu

• 0

#39 estranged

estranged
  • Members
  • 5,425 posts

Posted 30 January 2014 - 10:40

^
svaka ti cast kako i dalje pratis ovu temu jer malo pa malo izleti neka spojlerchina bez spojlera :D

ima previse mracnih scena,sto kazes ubedljive su te sa Tigovom cerkom i sa Opijem koji je, po meni, jedini lik cistog srca ... ali Sutter* je lud,ali bukvalno,sta sve on sam prozivi kroz seriju,a kao nece drugima da nameni :)

*Kurt Sutter pise seriju i tumaci lik Otto-a.

• 0

#40 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 30 January 2014 - 10:51

Da, da, znam :) On je radio i Shield, procitala sam to ovde na temi :) Ima spojlera ali sam naucila da samo preletim pogledom i da ignorisem informacije koje ne zelim da primetim :D

Prijalo bi da ubace povremeno malo vedrine u seriju, malo me zakucaju ti njihovi prelasci iz jednog sranja u drugo. Dopada mi se 5. serija, odnosno uvodi u epizode, lepo objasnjava ceo taj trip sa voznjom, klubom.

I da, steta sto nema jos dama na ovoj temi da razmenimo po koju :D Vidim da se vi momci bas lepo zabavljate po raznoraznim temama, bilo bi lepo da razmenim i ja sa nekim po koju impresiju, if you know what I mean :D

• 1

#41 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 32,953 posts

Posted 30 January 2014 - 21:43

Ova serija plače za dobrom igricom.. u GTA stilu.. bilo bi nenormalno dobro

• 0

#42 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 07 February 2014 - 08:54

Pri kraju sam poslednje sezone, ostale su mi jos dve i po epizode. Utisak mi je prilicno slab, ubedljivo najlosija sezona, prepuna rupa. Prica sa Tarom je toliko lose odradjena, neubedljivo, Gemma jbt u svakom kadru mora da se pojavi, kad je vidim da napuci usta... Dosta nepotrebnih prica, ne kapiram zasto su ubacivali deo sa trandzom i pedofilima, totalno bezveze i nema nikakav uticaj na dalji tok radnje ( za sada ). I sve vreme me nerviraju rupe u prici, mnogo nekih nejasnoca koje su traljavo uradjene. Recimo sta Tara radi svaki dan u toj bolnici, mislim jel ona tamo i dalje zaposlena, ne nosi uniformu, samo se setka po hodnicima?Onda mi je totalno bezveze odradjen deo oko dece. Ona ceo dan baza, oni su u tom vrticu, ni sa kim se ne dogovara da joj preuzme decu, stize kuci kasno i vidi da je Jax uzeo klince i stavio ih u krevet a da se prethodno nisu ni culi ni dogovarali. Totalno nebulozno, zivot sa malom decom je prepun kombinacija i dogovora i bolje da su taj deo stavili u neki zapecak nego sto su ovako polovicno uradili.

Sve u svemu, cekam da se zavrsi pa malo da predahnem, prijace mi pauza do nove sezone

Edited by Mrs. Nobody, 07 February 2014 - 08:55.

• 1

#43 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 07 February 2014 - 20:52

I odgledah danas :(

Bas me je rastuzio kraj

• 0

#44 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,149 posts

Posted 07 February 2014 - 20:56

Mene je više iznervirao. Ali svakako odličan završetak sezone.

• 0

#45 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 07 February 2014 - 21:41

Nekako sam se nadala da ce prica imati neki koliko-toliko happy end, jbg, zenski mozak. Ali nakon ovakvog zavrsetka osecam da ce se ceo serijal zavrsiti kao BB, jedan preziveo, svi ostali cao. Mnogo tuzno, jos ja sa dva mala decaka pribliznog uzrasta... bas me je ovo dokusurilo

• 0