Jump to content


Photo
- - - - -

Andy Murray


  • Please log in to reply
1946 replies to this topic

#46 LidAl

LidAl
  • Members
  • 2,966 posts

Posted 20 March 2009 - 19:15

Samo za *ja :D !

Posted Image


Ovi koji kazu da nikada nece osvojiti slem (ja medju njima) su najvecim delom iziritirani prognozama da sigurno uzima makar jedan ove sezone. Prvo, Federer nije pao toliko, drugo, Nadal osvoji slem na svakoj podlozi, trece, mora on da presisa i Djokovica u medjuvremenu, iz cega se izvodi vrlo logican zakljucak - "Endi, sine, mora li taj tenis? Bolje bi ti isao neki posao u cirkusu, veruj mi!" Salim se, ali stvarno, prepotentno, pretenciozno, nerealno...


*** Moj doprinos akciji Recite nešto lepo o teniseru koji vam ne spada u najdraže ( :D ) ***

MAndy-jev h2h u poslednjih 8 meseci protiv top 3 igrača:

Murray - Federer 3:1 (računajući i egzibiciju u Abu Dabiju - 4:1)
Murray - Nadal 2:1 (računajući i egzibiciju u Abu Dabiju - 3:1)
Murray - Djokovic 2:0 ( :ph34r: )

Zaključak:

Andy Murray će, ako održi ovaj ili približan nivo igre, pre ili kasnije (najverovatnije) osvojiti bar jednu GS titulu (a verovatno i više), najverovatnije na betonu ... mark my words...

:)

Edited by LidAl, 20 March 2009 - 19:29.

  • 0

#47 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 20 March 2009 - 19:33

Sliku sam okacila na drugim topicu dok jos ovaj nije otvoren...
Sada joj je mesto ovde.

Posted Image

*** Moj doprinos akciji Recite nešto lepo o teniseru koji vam ne spada u najdraže ***

Edited by ivana23, 20 March 2009 - 19:34.

  • 0

#48 LidAl

LidAl
  • Members
  • 2,966 posts

Posted 20 March 2009 - 20:28

Literatura na temu MAndy:
Posted ImagePosted Image

. Posted Image

Bonus:
Posted Image
:ph34r:

Edited by LidAl, 20 March 2009 - 20:29.

  • 0

#49 alexa7

alexa7
  • Members
  • 11 posts

Posted 20 March 2009 - 20:30

MAndy zaista ima mnogo smesnih fotki. Na nekima je bas ruzan, ali meni je "simpaticno" ruzan, nasmeju me te fotke, za razliku od nekih drugih...
  • 0

#50 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 20 March 2009 - 20:34

na koricama prve knjige izgleda zanimljivo-tajnovito, intelektualno, k'o neki pisac.u prirodi nije baš uvek tako, ali mi je utisak da definitivno ima inteligentne i tople oči.

edit:E, da, Mareja će (ako je verovati mtf-u) za vreme sezone šljake trenirati Koreča.Da li to znači da će osvojiti i RG uz Vimbldon ove godine?

Edited by M.S.25., 20 March 2009 - 20:38.

  • 0

#51 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 March 2009 - 22:36

Ovi koji kazu da nikada nece osvojiti slem (ja medju njima) su najvecim delom iziritirani prognozama da sigurno uzima makar jedan ove sezone. Prvo, Federer nije pao toliko, drugo, Nadal osvoji slem na svakoj podlozi, trece, mora on da presisa i Djokovica u medjuvremenu, iz cega se izvodi vrlo logican zakljucak - "Endi, sine, mora li taj tenis? Bolje bi ti isao neki posao u cirkusu, veruj mi!" :) Salim se, ali stvarno, prepotentno, pretenciozno, nerealno... :ph34r:


Ее браво, помогао си ми, о томе сам ја причао.
Мислим да је још прерано са било каквим озбиљнијим прогнозама да ли ће да узме или неће ГС, као и да је прерано проглашавати Ендија за фаворита поред Рафе, Феда и Новака. Шта је требало причати онда кад га је Ноле до прошле године лагано тукао...
  • 0

#52 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 20 March 2009 - 22:38

Pa upravo to. Meni je recimo mnogo vise pri pameti da ce Conga da uzme neki slem nego Marej, gledajuci samu igru i fizicke predispozicije, ako ga zaobidju povrede. Realno.

Inace, Marej ima sanse da osvoji RG kao ja da polozim ispit u utorak, a treba da procitam jos 600 strana :ph34r:
  • 0

#53 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 March 2009 - 22:47

Pa upravo to. Meni je recimo mnogo vise pri pameti da ce Conga da uzme neki slem nego Marej, gledajuci samu igru i fizicke predispozicije, ako ga zaobidju povrede. Realno.

Inace, Marej ima sanse da osvoji RG kao ja da polozim ispit u utorak, a treba da procitam jos 600 strana :)


Пошто ти полажеш усмено значи Ендију отпада преписивање, остаје му да покуша са бубицом :D
А што се тиче неког другог слема мислим да је реално да Енди освоји, али прво мора да се плати школа, као Новак на УСО... :ph34r:

п.с: кад сам рекао реално је да освоји нисам мислио на ову годину искључиво

Edited by Ridjis, 20 March 2009 - 22:47.

  • 0

#54 *ja...

*ja...
  • Members
  • 846 posts

Posted 20 March 2009 - 22:56

Ovaj, al ste se raspisali :D priznajem, nisam ocekivala :ph34r:

elem, za pocetak, posto vidim da je izazvala komentare - izjava (da ne kazem) izvala iz prvog posta za AO je bila cista ironija :D zao mi je ako nije bilo dovoljno jasno :D

moketov post me je bacio na kolena :)
eh, a nadala sam se da cu ja nesto tako lepo da napisem :D

Hvala, djordja, konacno neka slika na kojoj izgleda pristojno :D

uf, evo sad...da dam svoje licno misljenje... meni se marejeva igra svidja i dugo sam navijala za njega pre nego sto je izbio u top4... nekako, bez obzira na poziciju na njega se vecito gledalo kao na autsajdera, a mene to stvarno nervira... do poslednjih par meseci, naravno...
ne bih volela da prestigne novaka, ali bih volela da njih dvojica smene federera i nadala na 1. i 2. mestu i da cine neko novo rivalstvo o kome ce se pricati... naravno da je to jos uvek u domenu naucne fantastike i naravno da je nadal jos uvek mlad, ali priznajem, pocinje da me smara njihova dominacija... dosta je bilo, vreme je za nove ljude... (cisto da napomenem da i jednog i drugog jako cenim, federera malo vise; ja sam negde sa njima pocela da pratim muski tenis, (mozda malo ranije - onaj period hjuita, safina, i pre njih agasija, ali stvarno stvarno - fed&rafa - moje godine :lol:), plakala sam (dobro, nisam bas, ali sam bila puna emocija :)) kad je federer osvojio peti vimbldon i posle opet kad je nadal osvojio vimbldon, al ajd sad nesto novo...
zato gotivim simona, zato gotivim mareja i jos neke ljude koji su se pojavili niotkuda da ugrozavaju careve i kraljeve, raznorazna visocanstva...
plus, marej je jos i smesan ko crtani film :P
  • 0

#55 Delester

Delester
  • Members
  • 7,263 posts

Posted 20 March 2009 - 23:04

plakala sam (dobro, nisam bas, ali sam bila puna emocija :D) kad je federer osvojio peti vimbldon

Suze i Federer u istoj recenici su od skoro dobili novi smisao :ph34r: Ali da mu se bar ja skinem sa grbace, makar na ovoj temi, i da se vratim na Mareja i njegove tople oci M.S.25 me nasmejala, hvala! :)
Meni on uopste nije antipatican (sem katatonicnog treptanja), mora da je tako izgledao Ajnstajn u svojim mladjim danima, izmucen insomnijom i izvodjenjem jednacina :D
Salu na stranu, jako inteligentan i raznovrstan igrac, cija igra samo na prvi pogled odbija, medjutim poseduje veliki kvalitet.

Edited by Delester, 20 March 2009 - 23:07.

  • 0

#56 *ja...

*ja...
  • Members
  • 846 posts

Posted 20 March 2009 - 23:07

:ph34r: federer i suze su potpuni fenomen :)
ne, daleko sam bila od toga - bas sam bila VAU...svi sanjaju W, a on ga osvaja peti put za redom :D

edit: moram da dodam, shvatih da nisam bila dovoljno jasna :D bez obzira koliko ja gotivim mareja, ovaj topik sam otvorila sa prizvukom smeha zbog trenutnog raspolozenja prema njemu na forumu - srce, pocetni post - ovaj, nisam ja marejeva zaljubljena tinejdzerka (iako ovaj nemam nista protiv doticnih) :D malo mozda je jos uvek u mojoj glavi :D

Edited by *ja..., 20 March 2009 - 23:13.

  • 0

#57 blesica

blesica
  • Members
  • 621 posts

Posted 21 March 2009 - 10:27

zato gotivim simona, zato gotivim mareja i jos neke ljude koji su se pojavili niotkuda da ugrozavaju careve i kraljeve, raznorazna visocanstva...


Znam da sam već upozorena da ne hejtujem Mareja, ali... gurnu mi prst u oko sa ovom izjavom :ph34r:
Pa zašto Marej i Simon? Moja ljubav prema tenisu zaista dolazi u pitanje kada neko od njih dvojce gusla po terenu. :) Zašto oni? Zašto ne Conga ili Del Potro? I oni ugrožavaju kraljevsku ekipu. Nije da ih gotivim, ali respektujem njihovu igru.
  • 0

#58 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 21 March 2009 - 13:12

Zašto oni? Zašto ne Conga ili Del Potro? I oni ugrožavaju kraljevsku ekipu. Nije da ih gotivim, ali respektujem njihovu igru.

Zato.Nema tu mnogo filozofije.Voliš nečiji način igre ili nekog tenisera simpatišeš, i to je to.
S tim da je Marej kompletan igrač koji je nadomak dvpjca prvih po kvalitetu, dok je Simon ipak autsajder, čak i sada kad je top 10, pa su neki njegovi rezultati time impresivniji.

Conga i Del Potro (i Verdasko, ako mogu da kažem) su za mene poprilično bezglavi igrači.Conga jeste jednom pobedio Nadala, ali nije bilo naznaka da bi mogao da pobedi Federera.Dok Del Potro nije pobedio niti jednog iz top 3, a možda i 4 (?).I nema ni naznaka da bi to mogao.
  • 0

#59 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 21 March 2009 - 13:16

Znam da sam već upozorena da ne hejtujem Mareja, ali... gurnu mi prst u oko sa ovom izjavom :)
Pa zašto Marej i Simon? Moja ljubav prema tenisu zaista dolazi u pitanje kada neko od njih dvojce gusla po terenu. :D Zašto oni? Zašto ne Conga ili Del Potro? I oni ugrožavaju kraljevsku ekipu. Nije da ih gotivim, ali respektujem njihovu igru.


Па добро неко воли дефанзивне играче, неко воли агресивне играче који нападају само са линије као Ноле, неко воли с/в играче (неко можда и с/н играче :D )... Свако има право на свој избор. Није да се не слажем са твојим укусом :ph34r:
  • 0

#60 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 March 2009 - 13:22

Del Potro ce biti ozbiljna pretnja tek kada prestane da igra kao devojcica protiv top4.
  • 0