Jump to content


Photo
- - - - -

Odbojka


  • Please log in to reply
4657 replies to this topic

#46 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 03 September 2009 - 17:42

Da me neko pita kako smo osvojili dva seta ne bi mu znao odgovoriti.
  • 0

#47 Poaro

Poaro
  • Members
  • 2,772 posts

Posted 03 September 2009 - 17:42

Za Nikica i Kovacevica :ph34r: :)
  • 0

#48 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 September 2009 - 17:51

Mislim da je najveci krivac naravno Kolakovic, zato sto je vodio Terzica na prvenstvo, i zato sto ne zna da vodi utakmicu sa klupe, a i Nikola Grbic. On i dalje, i dalje, i dalje dize na Nikica i Kovacevica. Prvi napad ne prodje, on dize opet. Ako ne prodje, on ce opet. Tako su nas i ubili u serijama. A Bugari, onako, bas kao Rusija B, dobar servis, i udri na snagu. I smecuju nam preko bloka, mi smo toliko bili odrtaveli da bi Radnicki moj danas ovo hipoteticki resio glatko sa 3-0. Nista, idemo dalje, sreca pa je ova grupa lagana, i ipak ce dva seta znaciti na kraju, ali moramo da igramo mnogo, mnogo bolje.
  • 0

#49 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 03 September 2009 - 18:02

Nikic i Kovacevic su nase vecite rupe, zbog kojih ne mozemo da osvojimo nista vise. Najlosiji par primaca... a u napadu su jos smesniji... i stalno ih forsiraju, treba probati sa nekim drugim igracima na toj poziciji. Prosto celu ekipu povuku na dno sa svojim glupostima. Blok se uklopio u sivilo, imali su los dan, ali mislim da tu moze bolje i da ce biti. Ali ova dvojica pomenutih ne mogu bolje, imali su par ok utakmica u reprezentaciji, ali sve u svemu ocajni. Kriv je Kolakovic koji ih forsira, treba probati sa nekim mladjim igracima. A Grbic ne moze da igra samo na Miljkovica, provaljeno je, a i on stalno ima trojni blok na sebi. A ova dvojica danas nisu mogla da prodju 1 na 1... kao sto je neko vec rekao, dva seta su nam premija koliko lose smo igrali. Mora mnogo bolje, ali pitanje je da li i moze? Videcemo...
  • 0

#50 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,264 posts

Posted 03 September 2009 - 18:13

Da nam je bar veći 'rezervoar' igrača (by Korać)...
  • 0

#51 ChrisJudd

ChrisJudd
  • Members
  • 925 posts

Posted 03 September 2009 - 19:11

On i dalje, i dalje, i dalje dize na Nikica i Kovacevica


A da nije tako svi bi rekli da previše forsira Miljkovića i da su nam napadi providni.

Kriv je Kolakovic koji ih forsira, treba probati sa nekim mladjim igracima.


Sigurno imaš neki predlog, mislim Srbija je puna kvalitetnih odbojkaša, to je naš nacionalni sport.
  • 0

#52 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 03 September 2009 - 19:53

Ја сам гледао само први сет тако да не могу да дајем неке оцене. Још је рано за неке значајније критике, дајмо момцима потпуну подршку
  • 0

#53 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 03 September 2009 - 19:57

Pa recimo, Uros Kovacevic iz Ribnice, inace mladji brat Nikole Kovacevica je vec sada kvalitetniji igrac od brata, a ima 16 godina. Vemic je morao biti u ovoj reprezentaciji kao cetvrti primac recimo, a ne Terzic, od kojeg su kvalitetniji treci i cetvrti primac Radnickog. Za Petkovica, kadetskog reprezentativca koji igra za mladi tim nisam bas siguran, ali cenim da su tu negde.
  • 0

#54 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 03 September 2009 - 20:19

Ја сам гледао само први сет тако да не могу да дајем неке оцене. Још је рано за неке значајније критике, дајмо момцима потпуну подршку

+1
  • 0

#55 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 03 September 2009 - 20:57

Ја сам гледао само први сет тако да не могу да дајем неке оцене. Још је рано за неке значајније критике, дајмо момцима потпуну подршку

sve je to lepo... nego ko ce da mi vrati novce koje sam danas uluzio na njih? :ph34r:
  • 0

#56 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 03 September 2009 - 21:21

sve je to lepo... nego ko ce da mi vrati novce koje sam danas uluzio na njih? :ph34r:


Ти опет уложи на њих па ће они да ти врате :)
  • 0

#57 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 03 September 2009 - 22:24

Ти опет уложи на њих па ће они да ти врате :)

a ne znam bas, uvek me ispale :ph34r: i protiv brazila sam igrao na nase i opet nahebo :D
  • 0

#58 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 04 September 2009 - 00:13

a ne znam bas, uvek me ispale :ph34r: i protiv brazila sam igrao na nase i opet nahebo :)


Е онда ти њима лепо објасни своју ситуацију и они ће сами да те часте само да се не кладиш на њих :D
  • 0

#59 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 04 September 2009 - 00:16

Е онда ти њима лепо објасни своју ситуацију и они ће сами да те часте само да се не кладиш на њих :D


:) :ph34r:
  • 0

#60 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 04 September 2009 - 07:57

Naravno da neću da mračim na samom početku (ovako su i vatepolisti počeli, pa znamo kako se završilo, zar ne gmboki? :ph34r: ) ali ja verujem da ćemo opet biti reprezentacija od koje se svi plaše tek za par godina kada (ako) neko Nikolu nagovori da se bavi trenerskim poslom posle završetka igračke karijere. Mi nemamo normalnog selektora od Gajića, svi ostali idu na kvalitet igrača, pa šta urade.
  • 0