Jump to content


Photo
- - - - -

Odbojka


  • Please log in to reply
4657 replies to this topic

#31 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 September 2009 - 10:27

Terzic?!?! Jao zemljo, otvori se da propadnem, da me nema vise! Ej, ok, nece igrati sigurno, ali stvarno mi nije jasno sta vide u tom decku i ko ga gura. Znaci dve sezone koliko igra standardno u Zvezdi ga gledam u Hali, on je totalni antitalenat za odbojku, na prijemu je prosecan, servis mu je nikakav, da smecuje ne zna! Strasno. A i Stankovic umesto Bjelice mi se ne svidja, mada je Bjelica dosao u sukob sa selektorom...

Sto se tice grupa i prognoza, mozemo biti optimisti, ocekujem i nadam se najvisem plasmanu. Grupa po imenima nije laka, ima dosta dobrih igraca tu, ali cini mi se da su i Bugari i Cesi u padu, tako da ne bi trebalo da bude velikih problema.

Ja ne pratim toliko našu ligu, posebno ne Zvezdu, ali čim sam video prezime sumnjivo mi je bilo. Volim teorije zavere, pa to ti je :ph34r:
  • 0

#32 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 September 2009 - 10:30

Ja ne pratim toliko našu ligu, posebno ne Zvezdu, ali čim sam video prezime sumnjivo mi je bilo. Volim teorije zavere, pa to ti je :D


Hahaha :) Ne dao onaj gore da ga vidis u akciji.. :ph34r: Znas zasto, Zvezda se raspala ove sezone, nije ni do finala plej ofa dogurala, i moraju malo da se opare na drugi nacin... mada ovaj ne moze da igra ni u Seriji B, realno. Nekoliko igraca nam je u Seriji B, najbolji igrac lige Gjorgijev je presao iz Radnickog pre neki dan u Forli, koji puca na promociju...
  • 0

#33 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 02 September 2009 - 10:36

Jeli to sigurno da Bjelica ne ide?
  • 0

#34 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 September 2009 - 10:37

Hahaha :) Ne dao onaj gore da ga vidis u akciji.. :ph34r: Znas zasto, Zvezda se raspala ove sezone, nije ni do finala plej ofa dogurala, i moraju malo da se opare na drugi nacin... mada ovaj ne moze da igra ni u Seriji B, realno. Nekoliko igraca nam je u Seriji B, najbolji igrac lige Gjorgijev je presao iz Radnickog pre neki dan u Forli, koji puca na promociju...

Naša ligu je u raspadu od kada Partizan ne igra nikakvu ulogu u istoj :D

Jeli to sigurno da Bjelica ne ide?


Spoiler! --Click here to view--

  • 0

#35 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 September 2009 - 10:39

'ajde sad Contractor, Partizan u poslednjih 20 godina nije nikakav faktor :ph34r: I nece ni biti, iako opet imaju neke dobre klince. Njihovog korektora bih rado video kod nas sledece sezone. A i lud je ovako, uklopio bi se...
  • 0

#36 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 September 2009 - 10:41

'ajde sad Contractor, Partizan u poslednjih 20 godina nije nikakav faktor :) I nece ni biti, iako opet imaju neke dobre klince. Njihovog korektora bih rado video kod nas sledece sezone. A i lud je ovako, uklopio bi se...

Ma ja samo malo i tvoj atar da začinim grobarsko-ciganskom raspravom :ph34r:
  • 0

#37 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 September 2009 - 10:43

Ja iako sam kao "cigan" prvenstveno sam lokal patriJota, tako da me ne dotices :ph34r:
  • 0

#38 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 02 September 2009 - 10:44

To mi se ne svidje. Bjelica i Podraščanin su naši naši najbolji srednjaci imo. Treći treba da bude Stanković. Geri se zahvaliti sve sa svečanošću , oproštajnom utakmicom , prigodne poklone i sve još što uz to ide...
  • 0

#39 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 September 2009 - 10:47

To mi se ne svidje. Bjelica i Podraščanin su naši naši najbolji srednjaci imo. Treći treba da bude Stanković. Geri se zahvaliti sve sa svečanošću , oproštajnom utakmicom , prigodne poklone i sve još što uz to ide...

Mislim da Gerić može još dosta da pruži bar na ovom EP. Ipak je to toliko prežvakano iskustvo nekad velika stvar. Posle EP-a se slažem- plaketa, poljupci, pun Pionir (hala u KG, NS-u, nebitno) i ćao.
  • 0

#40 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 02 September 2009 - 13:34

Ја сам још током светске лиге рекао да Бјелица треба више да игра и да је по мени бољи и од Герића и од Станковића. А и уз Миљковића је најбољи сервер у репрезентацији...
  • 0

#41 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 03 September 2009 - 14:12

Neka je sa srećom momci, da vas zaobidju povrede, a za ostalo ćete se samo pobrinuti, siguran sam!

Spoiler! --Click here to view--

  • 0

#42 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 03 September 2009 - 15:44

Па кренуло је, и не иде лоше у првом сету. 16-11 за нас
  • 0

#43 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 03 September 2009 - 16:07

Imamo crne minute, a i napad ne ide uopste od pocetka. Bice ovo tesno, mozemo mi mnogo bolje od ovoga
  • 0

#44 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 03 September 2009 - 17:35

mrs bre nikicu u pm, najbeskorisniji igrac u nasoj istoriji :ph34r:
  • 0

#45 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 03 September 2009 - 17:38

Lose, nekako totalno bezvoljno. Nikic i Kovacevic kao po obicaju ne mogu da urade nista. Narocito Nikic koji nije mogao ni da odservira a da ne pogresi. To nam je ioanako najslabiji deo tima... danas i vise nego losi. Blok nije radio, jedino je Miljkovic igrao na nivou. Bugari sa vise zelje, energicniji, nekako se videlo sve vreme da ce da nas dobiju... Bunarenjem, bez organizacije i sa jako losim prijemom se ne moze niko dobiti... Videcemo dalje...
  • 0