Jump to content


Photo
- - - - -

Odbojka


  • Please log in to reply
4657 replies to this topic

#1 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 February 2009 - 15:56

Neverovatno da ne postoji ova tema ovde, bas sam se zacudio, a hteo sam da bacim komentar na jucerasnji derbi mec Radnicki-Crvena Zvezda, i pobedu Kragujevcana kojom su obezbedili prvo mesto pred plej off. Nadam se da ce konacno posle tri sezone onoga tako blizu a tako daleko titula konacno doci u moj grad! :ph34r:
  • 0

#2 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 23 February 2009 - 20:15

mozda al tek sledece sezone :D
lm, radnicki je i prosle godine bio veliki favorit protiv zvezde, pa je na kraju izgubio a evo sad je opet radnicki obezbedio prednost domaceg terena u finalu, pa ce se valjda i istorija opet ponoviti :)
i sta je onaj komentator nesto juce pricao, kao nije pobednik onaj ko pobedi u play off-u, vec onaj koji je osvojio prvo mesto pre pocetka istog? ili ja to nisam nesto dobro skontao? posto ako je tako koja je onda svrha igranja play offa :ph34r:
  • 0

#3 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 23 February 2009 - 22:36

Ne znam, ja sam gledao uzivo u Hali. Prosle sezone je bilo drugacije, Radnicki je izgubio 2-0 u pobedama, jer u dva meca nisu igrali Nakovski i Georgijev, zbog obaveza u reprezentaciji Makedonije. I onda peti mec, malo trema od krcate Hale, malo pomoc sudija, i eto... ali ove sezone Radnicki je jos jaci od Zvezde, koju samo Dokic, bukvalno, drzi tu gde jeste. Da njega nemaju realno bi se borili i za ulazak u ovu mini-ligu.
  • 0

#4 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 01 March 2009 - 12:38

Finale kupa ocekivano - Zvezda-Radnicki! Radnicki je savladao Vojvodinu posle velike borbe 3-2, uprkos tome sto su Curovic i Vemic odigrali najbolje meceve u sezoni, a Radnicki sve ukupno gledano jedan od najslabijih meceva, ali eto, stvarno, suv kvalitet je izasao na videlo. Sto se tice drugog meca, Partizan izuzev Atanasijevica (korektor) nema igraca koji bi iole mogao da parira ekipama u vrhu lige. Ocekujem pobedu Radnickog, i odbranu kupa! :ph34r:
  • 0

#5 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 01 March 2009 - 13:54

zvezda opusteno osvaja :ph34r:
  • 0

#6 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 01 March 2009 - 20:10

kao sto rekoh u postu iznad :ph34r:
  • 0

#7 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 01 March 2009 - 20:15

Kup je nas :ph34r:
  • 0

#8 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 01 March 2009 - 20:19

Neverovatno, ali istinito... video sam ovakve stvari nekoliko puta, kada pada Georgijev, pada cela ekipa. Ipak, forma se tempira za titulu, kup sam po sebi ne nosi nista osim prestiza. Uveren sam da ce se ovo naplatiti sa kamatom.. :ph34r:
  • 0

#9 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 01 March 2009 - 22:52

I da, ne mogu da verujem da je ceo mec onaj ignorant od komentatora na RTS-u pricao o mladosti i iskustvu, kao mnogo mladja i borbenija ekipa Zvezde, ma daj. Radnicki ima veci prosek godina samo zbog Nakovskog, koji ima 30 godina, Ilic i Simeunovic su jos samo preko 25! Cedic ima 21, Georgijev 20 (!!!), Duduj 22, Pantelic 20, o klupi necu ni da pricam, blizanci Ivovic su tek napunili 18, Radovic nije jos... mislim, i Zvezda ima jako mlad tim, ali su tu negde, samo zbog Nakovskog su stariji Kragujevcani. Zindovic na primer ima 27 (valjda, ali znam da ima preko 25, mrzi me da gledam na sajtu)
  • 0

#10 mile-r

mile-r
  • Members
  • 4,758 posts

Posted 01 March 2009 - 23:14

Bravo momci, svaka cast ! !
  • 0

#11 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 13 March 2009 - 22:31

je l' pratio neko prve meceve plej offa? Dve senzacije, za one koji mozda nisu znali, i Ribnica i Vojvodina su savladali Radnicki i Zvezdu sa po 3-0 u gostima :ph34r: Bice ovo veselo... inace, bio sam svedok katastrofalne igre Radnickog, mozda najlosije ove sezone, u hali Jezero. I konacno smo dobili odgovor na pitanje sta se desava kada Georgijev ustane na levu nogu, s' obzirom da nas rezervni korektor nikada nije u postavi, vec imamo 4 srednjaka. Naravno, ni to nikome nije jasno, cak i ako se uzme u obzir da je Janko Ivovic, nas drugi korektor, tek napunio 18. Njegov brat blizanac Ilija se dobro snalazi na poziciji primaca kad treba da uskoci...
  • 0

#12 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 22 March 2009 - 16:03

Da li je bio neki Kraljevcanin na cetvrtoj utakmici sinoc, i da li moze da kaze nesto o ponasanju publike, policije, i sudjenju?
  • 0

#13 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 26 March 2009 - 10:43

Zasluzena pobeda Radnickog u petom mecu rezultatom 3-1. Ceka se Zvezda ili Vosa... iako sam navijac Zvezde posle Radnickog, voleo bih da igramo sa Vojvodinom, zato sto se dobro secam proslogodisnjeg finala, i na sta je to licilo...
  • 0

#14 _simma_

_simma_
  • Members
  • 15 posts

Posted 26 March 2009 - 11:36

Zasluzena pobeda Radnickog u petom mecu rezultatom 3-1. Ceka se Zvezda ili Vosa... iako sam navijac Zvezde posle Radnickog, voleo bih da igramo sa Vojvodinom, zato sto se dobro secam proslogodisnjeg finala, i na sta je to licilo...


Ma Vojvodina, dosta više te Zvezde i Partizana upropastiše sport u srbiji. A i veća hala u NS-u nego one Šumice, kao da se igra u Osnovnoj Školi na Voždovcu. Kako god, biće tesno, jer ovi naši (Radnički naravno) teško mogu da vežu 3 dobre utakmice. Bitno da smo mi realno najbolja ekipa u Srbiji i da imamo najbolju publiku. To na kraju mora da da rezultate, a videće se kroz par godina kad počnu Kragujevački klinci da izlaze iz podmladka ima sve da ve podavimo :ph34r:
  • 0

#15 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 26 March 2009 - 21:23

el ovo 5 utakmica?
  • 0