Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Dule Vujošević


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3668 replies to this topic

#16 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 08 February 2009 - 15:45

Mnogo si opterecen :ph34r:

#17 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 08 February 2009 - 17:15

Me ne mislim dodjavola vise sa tim Vujosevicem. On je jedna tako sebicna osoba koja gleda samo sebe i svoje da se coveku smuci i kosarka i sve. Godinama slusam o Partizanovim problemima, za koje me bas nesto boli uvo. Covek zamislja da je mnogo bitan i da svi treba da trce oko njega i njegovog Partizana, a pritom ima budzet od 3 000 000 evra. Pa malo li je?
Ali ne on hoce jos! Daj,daj jos. Ma sve sto moze. Hladno mu je u Pioniru. Pa neka trci malo. Sramota je za jednog akademika da nema cak ni telesnu kulturu. Kad ce da ide odavde da ga ne gledam vise. Neka ga kupi neko i neka ga nosi odavde ........


Kakav akademik? Da li sam nesto propustio?
Ako misli na njegovo slikanje po knjizarama, to ga ne cini akademikom, daleko bilo. Ova konstatacija ne umanjuje njegovo trenersko umece, naravno.

#18 kezman

kezman
  • Members
  • 5,051 posts

Posted 08 February 2009 - 17:33

Kakav akademik? Da li sam nesto propustio?
Ako misli na njegovo slikanje po knjizarama, to ga ne cini akademikom, daleko bilo. Ova konstatacija ne umanjuje njegovo trenersko umece, naravno.

Kako je presekao kontru ! da je malo požurio mogao je i faul da iznudi

duletu bila prazna baterija...inace bi dobio i sms derbi

У ULEB правилнику пише да Дуле Вујошевић СМЕ да се шета по терену..."
__________________

#19 perakojot

perakojot
  • Members
  • 552 posts

Posted 08 February 2009 - 20:37

"Jel se kaze reko ili rekao?" :ph34r:
To je bre akademik , kakav Dule kakvi bakraci.

#20 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 08 February 2009 - 20:42

Ne , ja ne mogu da razumem da neko ima tako lose misljenje o Vujosevicu pre svega navijaci zvezde . Samo mi navedi ko je nekad rekao losu rec za Duleta , mislim na nase poznate trener i bivse i sadasnje igrace , legende poput Divca Paspalja Djordjevica Bodirogu i ostale da ne idem dalje misleci na Kicu Praju itd.... Da li je neko ikada nesto lose rekao , a tesko da ne bi jer Dule nije cvecka .Uzimaju se njegove psovke u redu , ali ne vidim da nesto manji repertoar imaju treneri ostalih klubova , nego se te utakmice tzv "manjih klubova" mnogo manje prenose i slaba je posecenost pa samim tim smo "uskraceni" za njihove umotvorine :ph34r:

Nijedna uprava nije postena , to se odmah razumemo , ovo je Srbija gde je "pritisak" normalna rec. Ko se bolje snadje nosi pobedu.


Krstic, Loncar...

PS
Nije mi ovo trebalo, sirim i dalje raspravu o njemu.
Da ne spominjem kako ste mi se obracali kada sam imao nesto sto je on rekao u moj "signature".

Edited by Crveno beli, 08 February 2009 - 20:46.


#21 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 08 February 2009 - 21:16

Krle nema nista protiv Duleta vec uprave i tu nije u pravu . Ali opet je napravljen dogovor pa je Divac platio njegovo obestecenje , a ne on ....

Loncar je ispao sam kriv , totalno nezainteresovan je bio za igru i normalno je dobio otkaz .


Za tvoj potpis ? Nisam u toku , tj. nisam video .

#22 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 08 February 2009 - 23:08

Krle nema nista protiv Duleta vec uprave i tu nije u pravu . Ali opet je napravljen dogovor pa je Divac platio njegovo obestecenje , a ne on ....
Loncar je ispao sam kriv , totalno nezainteresovan je bio za igru i normalno je dobio otkaz .



Za Krstića je nekoliko evropskih klubova nudilo preko milion evra, ali on je hteo u NBA i normalno da je morao da se snađe za razliku, kao što su mnogi pre i posle njega uradili. Lončar je, kao što reče Klaudinjo, igrao loše i povrh svega kulirao, kada je Dule "presekao" i oterao ga usred sezone, ja sam bio jako ponosan. A kada bi pravili spisak igrača koji su u zadnjih 5-6 godina otišli ljuti iz Zvezde, raskidali ugovore na arbitražnim komisijama, tužili Zvezdu i bežali iz nje, mislim da bi to bio jedan jako dugačak spisak... Čak mislim da je više ljudi otišlo tako iz Zvezde, nego iz svih ostalih klubova zajedno...

#23 leki bg

leki bg
  • Members
  • 3,582 posts

Posted 08 February 2009 - 23:10

Aaaa to mislis. Vidis meni ti nije palo na pamet. Ali ideja tije odlicna. Bila je to jedinstvena prilika, da neko onako smekersko sportski odalami onog :ph34r:


Mrzim nasilje, ali sa Debelim se izgleda ne moze drugacije!!! 
Muka mi je, bre, od te njegove bahatosti. Ne moze jedna prostacina koji opsuje za jednu utakmicu vise nego ostali treneri za celu karijeru da
nam odredjuje na svakoj utakmici kakav mora da bude kriterijum sudjenja!!! I to naravno samo u srpskoj i guma ligi...

#24 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 09 February 2009 - 00:06

Mrzim nasilje, ali sa Debelim se izgleda ne moze drugacije!!! 
Muka mi je, bre, od te njegove bahatosti. Ne moze jedna prostacina koji opsuje za jednu utakmicu vise nego ostali treneri za celu karijeru da
nam odredjuje na svakoj utakmici kakav mora da bude kriterijum sudjenja!!! I to naravno samo u srpskoj i guma ligi...

Veruj mi ja jos vise mrzim nasilje. Medjutim na samu pomisao na onog pocinje da mi ce okrece zeludac. Poceo sam da delim ljude na one koji podrzavaju ono ...... i ove druge. I sto je najgore i te koji ga podrzavaju sam poceo da gledam kroz njega. :ph34r:

#25 perakojot

perakojot
  • Members
  • 552 posts

Posted 09 February 2009 - 06:54

Meni nikako nije jasna ova opterecenosti Vujosevicem, osim zelje komsija da mu vide ledja sto pre, a to se na njihovu zalost nece skoro desiti.
Provlace se dve stvari stalno samo sto kriticari nikako da se usaglase sta je problem.
Jedno je ponasanje koje ih nervira (nepristojan , psuje, preti, bije, kolje po kucama...) ali to ne dovodi u pitanje trenerske kvalitete.
Drugo cim krene neka rasprava, krene i prica o namestanjima, koznakakoizborenimtitulama i sl.
Ajde odlucite se vise, jel dobar trener ili ne? Ako jeste, dosta vise placljivkovih prica o gepekovanju i slicnih gluposti.
@Barry, secamo se kako nije bilo incidenata medju navijacima dok je placljivko igrao i kako je bacao cvece (pardon gadjao flasom navijace) u publiku i celog njegovog mirotvorackog opusa.
Juventus je titule osvajao tako sto je Ranijeri drzao vrata od svlacionice a Modji tukao sudije, jel tako bese?

#26 Medo

Medo
  • Members
  • 427 posts

Posted 09 February 2009 - 10:52

Ajde neko od vas da mi kaze sta treba da se svira vasem debelom kad uleti na teren i prekine kontru a zatim poslaze sudiji sve onako po spisku?!
Taj covek je naj zasluzniji za tenzije! A sto se tice njgovog odlaska, ne daj boze, dok je on tu znam da niko nece ozbiljno uloziti pare u vas! to je provereno. znam za slucajeve da su neki hteli da budu u sponzorskom pulu kk partizana ali debeli ih je ubedio da to ne treba da rade svojom "split" metodom!

#27 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 09 February 2009 - 11:31

Ajde neko od vas da mi kaze sta treba da se svira vasem debelom kad uleti na teren i prekine kontru a zatim poslaze sudiji sve onako po spisku?!
Taj covek je naj zasluzniji za tenzije! A sto se tice njgovog odlaska, ne daj boze, dok je on tu znam da niko nece ozbiljno uloziti pare u vas! to je provereno. znam za slucajeve da su neki hteli da budu u sponzorskom pulu kk partizana ali debeli ih je ubedio da to ne treba da rade svojom "split" metodom!


Pa tehničku :ph34r: :) :D

a ovo drugo sam uveren da nisi ozbiljno mislio...

#28 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 09 February 2009 - 11:45

Meni nikako nije jasna ova opterecenosti Vujosevicem, osim zelje komsija da mu vide ledja sto pre, a to se na njihovu zalost nece skoro desiti.
Provlace se dve stvari stalno samo sto kriticari nikako da se usaglase sta je problem.
Jedno je ponasanje koje ih nervira (nepristojan , psuje, preti, bije, kolje po kucama...) ali to ne dovodi u pitanje trenerske kvalitete.
Drugo cim krene neka rasprava, krene i prica o namestanjima, koznakakoizborenimtitulama i sl.
Ajde odlucite se vise, jel dobar trener ili ne? Ako jeste, dosta vise placljivkovih prica o gepekovanju i slicnih gluposti.
@Barry, secamo se kako nije bilo incidenata medju navijacima dok je placljivko igrao i kako je bacao cvece (pardon gadjao flasom navijace) u publiku i celog njegovog mirotvorackog opusa.
Juventus je titule osvajao tako sto je Ranijeri drzao vrata od svlacionice a Modji tukao sudije, jel tako bese?

Opet izvrtanje cinjenica i post koji ni u jednom svom delu nije odgovorio na argumente koje sam ja izneo.
Jesam ja rekao da nije dobar trener?
Jesam li ja pominjao gepekovanje?
Ja sam sto se tice uticaja na sudije naveo dva konkretna dokazana slucaja.
Jesam li ja rekao da je Zvezda bola bolja od Partizana predhodnih godina?
Sto se tice Gurovica vec sam rekao da je to osoba koja se nepristojno ponasa,i pomenuo sam gadjanje publike i pljuvanje sudija.Ja sam samo rekao da je incidenata izmdju navijaca bilo i pre i posle Gurovicevoc boravka u Zvezdi i sad ne mogu da se setim nijednog sukoba izmedju navijaca kad je on bio tu.Jeste bilo one frke sa pandurima ali izmedju navijaca nesto se ne secam
Samo objasni jel frustracija i zavist kad sumnjas da Partizan utice na sudije van terena ako je Danilovic tukao sudiju u svlacionici a Vujosevic prrtio sudiji i njegovoj porodici i podneo prijavu i posle je povukao (to su ta dva slucaja).
Ja ne kazem da treneri na terenu ne trebaju da uticu na sudije i da ne treba da prigovaraju pa i da dobiju tehnicku ili iskljucujucu.To treneri rade,ali postoji razlika u ponasanju i nacinu na koji se to radi.Vrhunac bezobrazluka je bio kada je Vujosevic sad na derbiju usao u teren i to kad je Zvezda bila u polukontri.
Pesic je prosli put dobio iskljucenje a nisam video po njegovoj gestikulaciji zbog cega i to je uradio u "mrtvom" vremenu.

#29 pozorište_snova

pozorište_snova
  • Members
  • 396 posts

Posted 09 February 2009 - 11:48

Ajde neko od vas da mi kaze sta treba da se svira vasem debelom kad uleti na teren i prekine kontru a zatim poslaze sudiji sve onako po spisku?!
Taj covek je naj zasluzniji za tenzije! A sto se tice njgovog odlaska, ne daj boze, dok je on tu znam da niko nece ozbiljno uloziti pare u vas! to je provereno. znam za slucajeve da su neki hteli da budu u sponzorskom pulu kk partizana ali debeli ih je ubedio da to ne treba da rade svojom "split" metodom!

Pa ne znam, ja bih mu svirao nešto veselo, junačko... :)

Baš imate sreće što 'debeli' neće otići!  :ph34r:

#30 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 09 February 2009 - 11:56

Ja nijednog trenutka trenera KKP u ovoj raspravi nisam vredjao.I dalje, iznosio sam argumente i nisam vredjao nikog od clanova foruma iako su neki insinuirali da imam maniju gonjenja ako mi je i ovaj derbi pokreden (iako sam pre toga naveo da je KKCZ sama kriva za poraz a ne sudije,jedino sto sam imao zamerke na neke konkretne situacije iz prvog poluvremena).
Koliko vidim ovde neki imaju problem da kazu nekom da je u pravu...jer kad im nestane argumenata onda izvrcu cinjenice,pominju stvari koje sam ja vec pominjao i osudjivao...
To sto je neko dobar trener i ima uspehe ne znaci da je amnestiran od odgovornosti.