Jump to content


Photo
- - - - -

Koji je ovo film?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
707 replies to this topic

#706 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 18 September 2015 - 14:45


- CinestarTV,

- Cinemania, TV1000

- Fox Movies

- Universal Channel

 

(plavuša)
(crnka)

majka, sin i rušiteljka

drama, triler, možda horor

 

 

 

tvoj opis mi lici na mnoge i ni na jedan

 

zato bolje pogledaj sta kaze program za taj datum i vreme prikazivanja



#707 Vietnow

Vietnow
  • Members
  • 291 posts

Posted 18 September 2015 - 17:09

Pre par dana na nekom od kablovskih kanala je bio jedan film. Mislim da sam propustio sam sam početak(špicu), nisam stigao (imao vremena) da pogledam više od prvih 10-15 minuta tu negde na početku filma, a u svoj žurbi sam zaboravio i kanal na kom je bio.

Za kanal mislim da je jedan od sledećih (poredjani po verovatnoći):

- CinestarTV,

- Cinemania, TV1000

- Fox Movies

- Universal Channel

E sada ono najvažnije, radnja filma:

Reč je o nekoj polunapuštenoj zgradi hotel koji se nalazi u nekoj poluvukojebini, u nekim močvarama. Zgradu je kao neku modernu projektovao neki poznati arhitekta koji živi na 8. spratu, koji je inače zabranjem za pristup. Osim arhitekte u zgradi živi samo jedna žena(plavuša) koja brine održava zgradu sa svojim sinom od 15-18 godina rekao bih. U tu zgradu stiže jedna devojka/žena (crnka) kao prethodnica tima kojem je posao da tu zgradu sruši. Ne mislim na neku tajnu operaciju nego na redovan kompanijski posao kojeg su svesni svi koji u zgradi žive.

Niko od glumaca, a videlo se samo njih troje (majka, sin i rušiteljka), mi nije poznat. Možda sam majku plavušu negde već video ali ne znam gde.

Rekao bih da je film neka drama, triler, možda horor. Definitivno je imao potencijala da se razvije u neki horor, ali nisam stigao da to vidim, ali ne mora da znači da jeste.

Film i radnja su imali neku usporenu, napetu i neobičnu atmosferu, koja mi je nagoveštavala neku napetost koja će tek da stigne.

Da li neko zna o kojem je filmu reč?

 

Možda ovaj: https://en.wikipedia.../wiki/Walled_In

 

Svakako pogledaj trejler. Plavuša je igrala u Finčerovoj Igri.


Edited by Vietnow, 18 September 2015 - 17:19.


#708 Duh sa sekirom

Duh sa sekirom
  • Members
  • 966 posts

Posted 19 September 2015 - 12:21

Da, to je taj.

Hvala :)