Jump to content

Photo
- - - - -

Foto-oko dijaspore

• Please log in to reply
3863 replies to this topic

#31 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 30 January 2009 - 13:32

Inace, poznata stvar na koju stranu me vuce, gde gravitiram (Koreja, Japan i naokolo).

Apsolutno se slazem sa tobom.Za razliku od evropskih rospija stalno su nasmejane pa ako se ponovo budem zenio drugi deo sveta uopste ne dolazi u obzir.
  • 0

#32 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 30 January 2009 - 16:09

Sto se ono kaze, najgori ste od sve dece :)
Di ces covece da se zenis opet, zar nisi cuo za izreku da je i jedna zena mnogo? :ph34r:
  • 0

#33 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 30 January 2009 - 16:40

Ih meni bio problem prvi put a posle toga ide kao od shale
  • 0

#34 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 30 January 2009 - 22:05

Ih meni bio problem prvi put a posle toga ide kao od shale

Ma da, ovde je vecina ljudi u srednjim godinama (35-45) vec u drugom braku. I najcesce je taj drugi brak jako uspesan!
Znas kako je, prvi put se zaletis, onda naucis na greskama, updejtujes i odklonis sve probleme iz predhodne "verzije".
  • 0

#35 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 30 January 2009 - 22:07

Ti DWTS stvarno imas dijametralno suprotan estetski ukus od mene. Slike ne mogu da kacim jer za razliku od vas nisam nikoga saletao na ulici, vec su u pitanju ljudi koje poznajem ali evo jedne koja ne ugrozava privatnost preko granice neukusa. Slikana ispred mog univerziteta.Mandy

Inace, poznata stvar na koju stranu me vuce, gde gravitiram (Koreja, Japan i naokolo).

Znash kako Noskich, ja mislim da ti stvarno nemash pojma kakav je moj ukus, bez uvrede. Teshko je to na par slichica oceniti. Mogao bi se steci utisak da drzim poster Pamele Anderson u sobi, odmah pored AC/DC ( "She was a fast machine, she kept her motor clean", shto bi rekli tvoji Oziji :ph34r: ), medjutim nije tako (mada, da se razumemo, sasvim sam siguran da bi me uchinila srecnim, makar na kratko vreme i ne bi mi palo na pamet da se branim), ali ....

.... mi se ovde samo zezamo Noskich, koliko u tome uspevamo, e, to je druga stvar.

Naravno da sam razmislio pre nego sam okachio ove slike na forum. I znash shta sam zakljuchio? Poshao sam od sebe i zapitao se da li bi mi smetalo da neko kachi moje slike (samo se pitam ko bi to bio) na neki rumunski ili tajlandski forum ........ ma jok bre, prvo shto ne bih nikada saznao, drugo, shta bi moglo da mi se desi, da me neka Tajlandjanka ili Rumunka napadne i seksualno izmaltretira :) .

Ove devojke su Kanadjanke i niko ih nikada nece ni videti ni prepoznati, pitanje je da li bi ih i ja prepoznao, da ih vidim negde, a nijedna ne radi vishe tamo gde sam naveo, tako da zaista ne vidim razlog za uzbunu.

Tako da i ti mozesh da budesh spokojan zbog Mandy, necemo joj nishta.

btw, simpatichna je :D .
  • 0

#36 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,645 posts

Posted 30 January 2009 - 22:28

Aman brate ko bi odoleo takvoj piletini....
Moram da ti kazem da je azijska kuhinja mnogo bolja od balkanske...
Ako volis spices onda definitivno Thailand...
mnogo dobra gurmanska kuhinja....

Malezijska piletina,nema mane.Ču kako znam,ne da znam nego probo...Ih gde su te godine,kad sam mladjan lovac bio ja..
  • 0

#37 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,818 posts

Posted 30 January 2009 - 23:39

Evo ovako: Posto me moderator ignorisao (a pisala sam mu), da kazem ja svima vama. Ovaj topic je jedan od odvratnijih koji se ikad pojavio na ovom forumu. Ne mogu da verujem!
Albanca ne smes da nazoves Shiptarom, stanovnika Srbije Srbijancem, one koji bombarduju civilno stanovnistvo zlocincima... odmah ban! Kad nazoves 52% covecanstva pogrdnim imenom, kad zene uzrasta 18-35 zoves kokoskama (piletina, isto je to), a ostatak zenske populacije vredjas na drugi nacin, onda nista! Seksistickijeg topica na ovom forumu u istoriji nije bilo. Ne mogu da verujem da se ovo nekaznjeno dogadja na b92??
Ili topic na deponiju, ili cu ja o ovome na svim topicima, koliko ih ima.
Sorry, ovo ovako ne moze.
Sramota!!!
  • 0

#38 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,645 posts

Posted 31 January 2009 - 00:17

Mila gospodjice.
Naziv ovog topica je foto-oko dijaspore.Prve fotografije su se odnosile na bojlere protočne,a kasnije i na BOJLERE NA BANDERAMA.Tu i tamo naskočila neka slika devojaka iz dijaspore.I šta je tu loše?Vremenom se okrenulo i na kuhinju.
I nemojte više MOLIM te da nas vredjate,jer ja sam morao čeljad iz sobe da izvedem kada sam počeo ovaj vaš prilog da čitam.

Attached File  images_3_.jpg   4.08KB   31 downloads
  • 0

#39 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 31 January 2009 - 00:37

Kosovo je Srbija .Jel se sada bolje osecas?
Ako to nije pomoglo eto mozes da me zoves Srbijanac
  • 0

#40 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,818 posts

Posted 31 January 2009 - 00:45

I nemojte više MOLIM te da nas vredjate,

Odluci se, ili ces da mi persiras ili neces :ph34r: .
Ovo je b92. Ovde k-albance ne zovemo Shiptarima i zene ne zovemo kokoskama.
Jasno?
  • 0

#41 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,818 posts

Posted 31 January 2009 - 00:51

Apsolutno se slazem sa tobom.Za razliku od evropskih rospija stalno su nasmejane pa ako se ponovo budem zenio drugi deo sveta uopste ne dolazi u obzir.

Uzasssss :ph34r:
Nije problem, znam da ce sad da usledi brisanje, kao sto ceo topic i zasluzuje. Nadam se da nece biti samo zadnjih nekoliko postova.
Ovaj topic (split) mora na deponiju!
  • 0

#42 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 31 January 2009 - 00:58

A jel tebe to licno pogadja kada ja za moju zenu kazem da je rospija
  • 0

#43 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,818 posts

Posted 31 January 2009 - 01:04

A jel tebe to licno pogadja kada ja za moju zenu kazem da je rospija

Ne, ali neces me navuci na tanak led da ti objasnjavam sta mi se u celom ovom topicu ne svidja, jer znas i sam, a zna i svako ko ima gram mozga u glavi. Ovaj topic ne sme ovde da ostane i tacka. Nije u skladu s uredjivackom politikom b92 :ph34r:
  • 0

#44 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 31 January 2009 - 01:15

Ne, ali neces me navuci na tanak led da ti objasnjavam sta mi se u celom ovom topicu ne svidja, jer znas i sam, a zna i svako ko ima gram mozga u glavi. Ovaj topic ne sme ovde da ostane i tacka. Nije u skladu s uredjivackom politikom b92 :ph34r:

More, ti da si piletina, ne bi tebi smetalo, nego si ono drugo, shto si sama napisala, a ja ne smem ni da pomislim, a kamoli da kazem. Magripa nije uspeo da te navuche, ja necu ni da pokushavam.

Edited by down with the sickness, 31 January 2009 - 01:16.

• 0

#45 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,818 posts

Posted 31 January 2009 - 01:26

More, ti da si piletina, ne bi tebi smetalo, nego si ono drugo, shto si sama napisala, a ja ne smem ni da pomislim, a kamoli da kazem. Magripa nije uspeo da te navuche, ja necu ni da pokushavam.

Ovo je bio drugi pokusaj vacarenja. Kao nisam piletina, pa onda sam znaci matora. Sad bi ja tu kao trebala da se ubijem u pojam, ali onda dolazi melem na ranu: Kad veliku Ucitelj Magripa nije uspeo, ovaj nece ni da se trudi, a ja treba da se zbog toga osetim polaskanom :ph34r:
Bas ste slatki tako nedozreli. Ali topic ce ipak na deponiju, ne zvala se ja Vilhelmina :)
  • 0