Jump to content


Photo
- - - - -

Foto-oko dijaspore


  • Please log in to reply
4091 replies to this topic

#16 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 29 January 2009 - 21:20

Pa sa malim prepravkama moglo bi da prodje, vidish kakva je kriza naishla, nije vreme za biranje :) . Inache tetovirana je konobarica iz Filthy McNasty puba na King i John, vrlo atraktivna, ne vidi se na slici. Ja mnogo volim konobarice.


Jeste kriza, a i blesav si skroz :D Sad si me podsetio na neki domaci film, kad jedan doveo neke dve onako, pa mu kazu "gde si bre nasao ove?", a on odgovara nesto kao "ma kad se malo umiju i okupaju, ima usi da otpadaju" . Ne mogu da se setim koji film.

Ja sam nesto tebe sa nekim pomesala, bila sam ubedjena da si ozenjen i imas nekoliko dece, sad sam videla da kazes da si single. Mada vidis Magripa je covek zenjen, a lepi ovde slike sa raznim cvetovima :ph34r: . Moram da obratim paznju, ko zna sta moj muz uslikava po sirokim toroncanskim ulicama, pazi kad mi nikad nije palo na pamet, e jesam naivna. Mozda ima nesto da se okaci ovde da svi vide.

Bilo bi dobro da moderator secne ove postove i prilepi naslov "Prirodne lepote emigrantskih gradova, sa sve cvecem i drvecem"

Indiskretno pitanje: sta je to u muskom bicu sto ga vodi prema konobaricama?
  • 0

#17 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 January 2009 - 21:36

Ja sam nesto tebe sa nekim pomesala, bila sam ubedjena da si ozenjen i imas nekoliko dece, sad sam videla da kazes da si single. Mada vidis Magripa je covek zenjen, a lepi ovde slike sa raznim cvetovima :ph34r: . Moram da obratim paznju, ko zna sta moj muz uslikava po sirokim toroncanskim ulicama, pazi kad mi nikad nije palo na pamet, e jesam naivna. Mozda ima nesto da se okaci ovde da svi vide.

Pa bio je ozenjen ali mu konobarice dosle glave....
Sto se tice toga sta tvoj muz slika bolje da ne gledas jer ces tako bolje spavati nocu.Vidis proslo leto mene zena spopala da idem u art institute i ja sam poneo kameru.Institute je u pozadini

Attached Files


  • 0

#18 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 29 January 2009 - 21:57

Sto se tice toga sta tvoj muz slika bolje da ne gledas jer ces tako bolje spavati nocu.Vidis proslo leto mene zena spopala da idem u art institute i ja sam poneo kameru.Institute je u pozadini


Pa dobro i ovo mu dodje neko umetnicko delo, majke prirode.
Sto se mog muza tice, ne brinem se bas mnogo. Legenda kaze da se ovim kamermanskim rabotama bave uglavnom Srbijanci i jos poneko u okruzenju im. Doduse za potvrdu moramo da sacekamo da dodje Mango, ona je strucnjak.
  • 0

#19 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 30 January 2009 - 00:07

Pa bio je ozenjen ali mu konobarice dosle glave....
Sto se tice toga sta tvoj muz slika bolje da ne gledas jer ces tako bolje spavati nocu.Vidis proslo leto mene zena spopala da idem u art institute i ja sam poneo kameru.Institute je u pozadini


Ali pazi kad si ladno chuchnuo da uhvatis bolji ugao :ph34r:

Jel' bilo bojlera na eksponatu u muzeju?

edit: tek sad vidim, ovo je izgleda iz auta slikano.

Edited by ObiW, 30 January 2009 - 00:08.

  • 0

#20 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 30 January 2009 - 00:23

Ali pazi kad si ladno chuchnuo da uhvatis bolji ugao :ph34r:

Jel' bilo bojlera na eksponatu u muzeju?

edit: tek sad vidim, ovo je izgleda iz auta slikano.

Ma kakvi iz auta.Izasao ja napolje da zapalim posto me je izlozba mnogo interesovala....Pravo da ti kazem mozda je i bilo bojlera....
Nije iz auta nego sam kao pravi umetnik lepo zauzeo chuchecu pozu
  • 0

#21 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 30 January 2009 - 00:35

Pa bio je ozenjen ali mu konobarice dosle glave....
Sto se tice toga sta tvoj muz slika bolje da ne gledas jer ces tako bolje spavati nocu.Vidis proslo leto mene zena spopala da idem u art institute i ja sam poneo kameru.Institute je u pozadini


Michigan Avenue? :ph34r:

kada covek gleda ove slike, pomisli, kome vise treba bojler...
  • 0

#22 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 30 January 2009 - 00:39

(nemojte Vrcin samo, molim vas) [/color]

Zamislite draga gospodo,nijedan bojler da savatam.Samo ove nogice na tramvajskoj stanici.Možda će neko da kaže ništa naročito ,ali šta hoćete više od voajera-manijaka-amatera iz Praga?

Attached File  29012009_006_.jpg   51.42KB   33 downloads
  • 0

#23 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 30 January 2009 - 01:29

Michigan Avenue? :ph34r:

kada covek gleda ove slike, pomisli, kome vise treba bojler...

Jasta da je Michigan Av nego onaj zajebava.Nisam ja Obama pa da se tamo parkiram
A sto se izlozbe tice oduvek sam vise voleo azijsku umetnost
  • 0

#24 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 30 January 2009 - 04:10

Indiskretno pitanje: sta je to u muskom bicu sto ga vodi prema konobaricama?


To je individualno, zavisi koliko gde vremena provodish, da sam proveo bar pedeseti deo vremena u biblioteci koliko u kafani, lozio bih se na bibliotekarke .... ovako, konobarice su moja sudbina.


Ali pazi kad si ladno chuchnuo da uhvatis bolji ugao :ph34r:


Ja koliko se razumem u uglove, Magripa je morao biti u shahti.

Zamislite draga gospodo,nijedan bojler da savatam.Samo ove nogice na tramvajskoj stanici.Možda će neko da kaže ništa naročito ,ali šta hoćete više od voajera-manijaka-amatera iz Praga?


Ako te nema ovih dana, znacemo da si uhapshen.
  • 0

#25 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 30 January 2009 - 04:33

Ja koliko se razumem u uglove, Magripa je morao biti u shahti.

Slabo se razumes u uglove a da si video te nogar ne bi te mrzelo da kleknes i petvars se kako fotografises solitere :ph34r:
  • 0

#26 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 30 January 2009 - 05:32

"Shankerica"

koncert Partibrejkersa, Opera House, Toronto

Attached Files


  • 0

#27 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 30 January 2009 - 05:42

"Shankerica"

I onda se pitash sto si razveden "dzukelo matora"
Aman brate ko bi odoleo takvoj piletini....
Moram da ti kazem da je azijska kuhinja mnogo bolja od balkanske...
Ako volis spices onda definitivno Thailand...
mnogo dobra gurmanska kuhinja....
  • 0

#28 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 30 January 2009 - 05:54

I bre, pa kako mozesh i da pomislish tako neshto ..... konobarice, shankerice, pa to su mi k'o sestre. Sram te bilo!

Ma nayeb'o si, sad ce zene da te ocherupaju ko pevca shto si reko da su azijatkinje bolje :ph34r: .
  • 0

#29 Unbeliever

Unbeliever
  • Members
  • 8,920 posts

Posted 30 January 2009 - 09:33

i tata bi, sine...
  • 0

#30 noskich

noskich
  • Members
  • 1,351 posts

Posted 30 January 2009 - 13:01

Ti DWTS stvarno imas dijametralno suprotan estetski ukus od mene. Slike ne mogu da kacim jer za razliku od vas nisam nikoga saletao na ulici, vec su u pitanju ljudi koje poznajem ali evo jedne koja ne ugrozava privatnost preko granice neukusa. Slikana ispred mog univerziteta.Mandy

Inace, poznata stvar na koju stranu me vuce, gde gravitiram (Koreja, Japan i naokolo).
  • 0