Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije...


  • Please log in to reply
34591 replies to this topic

#16 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 24 January 2009 - 15:24

A gde je Kezman?
  • 1

#17 Crveno beli

Crveno beli
  • Members
  • 3,510 posts

Posted 24 January 2009 - 15:33

Sto neko nije napravio topic NLB liga, da komentarisemo i ostale a ne samo Zvezdu i Partizan, voleo bih da potkacim Covica za Pninija recimo, a i za Samardziskog, ili HF za Badera, Karadzica...Vosu za Cummings-a. Iskreno mene mrzi da pravim uvod da izvlacim vesti i ostalo, imam cele nedelje pismene da pregledavam (jbg pocela skola), tako da ovi sto imaju visak vremena i volje mogu da pokrenu topic.
  • 1

#18 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 24 January 2009 - 23:35

Apelujem da se topic NLB liga preimenuje u "gumica", kad je volimo da joj i tepamo :ph34r:
  • 1

#19 perakojot

perakojot
  • Members
  • 552 posts

Posted 01 February 2009 - 14:37

Sram vas bilo!
@Contractor, tebi je donekle oprosteno jer mozda ne citas komsijsku temu, a za crveno-belog stvarno nemam reci.
  • 1

#20 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 01 February 2009 - 14:43

Sram vas bilo!
@Contractor, tebi je donekle oprosteno jer mozda ne citas komsijsku temu, a za crveno-belog stvarno nemam reci.

Nema potrebe da "opraštaš" bilo kome od nas dvojice. Sad sam video i skinuo.
  • 1

#21 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 01 February 2009 - 14:53

Ajde sta se ponasate ko devojcice...Prepucavanje izmedju navijaca svugde postoji i to i nije neki problem kad se medjusobno vredaju navijacke grupe.Pa cak i igraci ali naravno ne nacionalnoj,verskoj,rasnoj osnovi ili uz pominjanje necije porodice,zene,dece,roditelja (to je stvarno neukusno)...Nema razloga da prepucavanja navijackih grupa neko shvata licno,ja sam bas skoro gledao reportazu na TV Avali o derbiju Boka-River gde snimaju dva ortaka (ozbiljni ljudi u godinama koji imaju decu) koja su na razlicitim stranama koji na utakmici svasta vicu i deru se,a kad se zavrsi mec nadju se u kafani i zezaju se i podbadaju.
Bolje da se izduvas na tribini (naravno uz postovanje onih principa koje sam gore naveo) nego posle da se navijaci medjusobno "bodu" nozevima kao sto su oni klinci pre neki dan napali coveka...

Edited by BarryWhite1, 01 February 2009 - 14:53.

  • 1

#22 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 01 February 2009 - 14:56

Ajde sta se ponasate ko devojcice...Prepucavanje izmedju navijaca svugde postoji i to i nije neki problem kad se medjusobno vredaju navijacke grupe.Pa cak i igraci ali naravno ne nacionalnoj,verskoj,rasnoj osnovi ili uz pominjanje necije porodice,zene,dece,roditelja (to je stvarno neukusno)...Nema razloga da prepucavanja navijackih grupa neko shvata licno,ja sam bas skoro gledao reportazu na TV Avali o derbiju Boka-River gde snimaju dva ortaka (ozbiljni ljudi u godinama koji imaju decu) koja su na razlicitim stranama koji na utakmici svasta vicu i deru se,a kad se zavrsi mec nadju se u kafani i zezaju se i podbadaju.
Bolje da se izduvas na tribini (naravno uz postovanje onih principa koje sam gore naveo) nego posle da se navijaci medjusobno "bodu" nozevima kao sto su oni klinci pre neki dan napali coveka...


Baš o ovome se radi.
  • 1

#23 perakojot

perakojot
  • Members
  • 552 posts

Posted 01 February 2009 - 14:59

Nema potrebe da "opraštaš" bilo kome od nas dvojice. Sad sam video i skinuo.

To nije za skidanje samo , nego za trajno proterivanje sa foruma jer je ovo X-ti put da pomenuti vredja.
Kao sto mozes da vidis, tvoj drugar moderator je mrtav-hladan ostavio post jutros, a da nije nasao za shodno da obrise nebuloze od sinoc, zato sam prokomentarisao za tebe ovo da mozda nisi video jer on sigurno jeste.
Jos jednom , sram vas bilo!
  • 1

#24 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 01 February 2009 - 15:03

A šta je bilo , s obzirom da tamo apsolutno ne zalazim :ph34r: !?
  • 1

#25 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 01 February 2009 - 16:21

Ajde sta se ponasate ko devojcice...Prepucavanje izmedju navijaca svugde postoji i to i nije neki problem kad se medjusobno vredaju navijacke grupe.Pa cak i igraci ali naravno ne nacionalnoj,verskoj,rasnoj osnovi ili uz pominjanje necije porodice,zene,dece,roditelja (to je stvarno neukusno)...Nema razloga da prepucavanja navijackih grupa neko shvata licno,ja sam bas skoro gledao reportazu na TV Avali o derbiju Boka-River gde snimaju dva ortaka (ozbiljni ljudi u godinama koji imaju decu) koja su na razlicitim stranama koji na utakmici svasta vicu i deru se,a kad se zavrsi mec nadju se u kafani i zezaju se i podbadaju.
Bolje da se izduvas na tribini (naravno uz postovanje onih principa koje sam gore naveo) nego posle da se navijaci medjusobno "bodu" nozevima kao sto su oni klinci pre neki dan napali coveka...

Stvar je upravo u ovome,ja sigurno ne mislim licno jer mi recimo majka navija za Partizan,kao i dosta ljudi koje poznajem...Ne mislim cak ni licno kad su mi neki ortaci "preko puta" na derbiju...
Ljudi pa ne ocekujete valjda da ce navijaci da vicu "Uaa" ili "Sis-mis-promasis" kao sto vicu klinci u prvom osnovne :ph34r:
  • 1

#26 perakojot

perakojot
  • Members
  • 552 posts

Posted 01 February 2009 - 22:08

Stvar je upravo u ovome,ja sigurno ne mislim licno jer mi recimo majka navija za Partizan,kao i dosta ljudi koje poznajem...Ne mislim cak ni licno kad su mi neki ortaci "preko puta" na derbiju...
Ljudi pa ne ocekujete valjda da ce navijaci da vicu "Uaa" ili "Sis-mis-promasis" kao sto vicu klinci u prvom osnovne :ph34r:

Promasio si temu skroz.
Od navijaca i "navijaca" se moze ocekivati svasta, pa i imbecilne pesme.
Izrazavanje stavova i misljenja na forumu (a pogotovo ovom) treba da bude uskladu sa nekim civilizacijskim normama, a prepricavanje, podrzavanje i propagiranje imbecilnih navijackih pesama ne spada u to.
  • 1

#27 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 01 February 2009 - 23:59

Ja opet ponavljam da su takve pesme deo navijackih prepucavanja i da niko to ne shvata licno i za ozbiljno.Misliti nesto o svim ljudima koji navijaju za jedan klub i to uopstavati je naravno smesno (kao i ostala uopstavanja na osnovu vere,nacije,rase...).Dovoljno je procitati sta ljudi ovde pisu i videti veliku raznovrsnost i razlike u stavovima izmedju navijaca koji navijaju za isti klub.
A mnogo "imbencilnije" od te pesme je kad neko tokom cele utakmice vredja ne samo igraca(sto i nije neki problem),nego i njegove roditelje,zenu pa i dete koje je prisvojio kao svoje (sto bi trebalo za bude cin koji je za svako divljenje,jer muskarcima je najlakse da naprave dete i da odu..)...a jos zanimljivije je da posle igrac tog kluba "zahvalio" publici na podrsci?!

Edited by BarryWhite1, 02 February 2009 - 00:04.

  • 1

#28 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 02 February 2009 - 11:09

A šta je bilo , s obzirom da tamo apsolutno ne zalazim :ph34r: !?



Mora de je Cook nesto zasro' cim se Pera javlja :)
  • 1

#29 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 02 February 2009 - 11:12

Mora de je Cook nesto zasro' cim se Pera javlja :)


Pa pretpostavio sam , ili cook ili awojobi. Uvek su bili incidentni igrači , bez obzira da li se radi o domaćem ili gostujućem terenu :ph34r:
  • 1

#30 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 02 February 2009 - 16:18

Ukoliko je rec o pesmi "Kad si bio....", ja sam pitao nekog da napise pocetak te pesme ukoliko zna. Ne iz razloga da bilo koga vredjamo, vec zato sto sam se kladio sa drugom oko toga, da li ta pesma ima nesto pre dela "Kad si ....". Zaista ne vidim razlog da ovaj kojot pera tako reaguje.
  • 1