Jump to content


Photo
- - - - -

Sve o Tegiju, pa izvolte!


  • This topic is locked This topic is locked
12302 replies to this topic

#1 awojobi

awojobi
  • Members
  • 829 posts

Posted 16 January 2009 - 14:10

Izvolite, narode, do mile volje!


Edited by realno *W, 04 January 2013 - 14:06.

  • 0

#2 He - Man

He - Man
  • Members
  • 6,589 posts

Posted 16 January 2009 - 15:06

Eh sad i ti. Ovako uopste nije zanimljivo. Bolje je na nasoj temi. :rolleyes: Inace ovo je vec jednom pokusao NYGiants, pa su mu admini skinuli temu.
  • 0

#3 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 16 January 2009 - 16:33

sta je bilo u sinocnoj emisiji?

redovno sam pratio zonu pres dok sam imao sos kanal ,vise niko u srmu ne hvata sos.... jedino ko ima kablovsku ili digi tv mi sa obicnim antenama nista
  • 0

#4 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 16 January 2009 - 16:37

bilo je mnogo kašljanja u mikrofon, a pošto im je zvuk očajan pa TV zbog toga mnogo pojačan, možeš misliti kako je bilo

a da, pokušao je da proda kuću nekom liku
  • 0

#5 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 16 January 2009 - 16:43

bilo je mnogo kašljanja u mikrofon, a pošto im je zvuk očajan pa TV zbog toga mnogo pojačan, možeš misliti kako je bilo

a da, pokušao je da proda kuću nekom liku


Hm... Da to je bilo ono najvažnije , od ovih nevažnih stari izdvojio bih gostovanje Milenka i Veselog!
  • 0

#6 NYGiants

NYGiants
  • Members
  • 543 posts

Posted 16 January 2009 - 16:48

Inace ovo je vec jednom pokusao NYGiants, pa su mu admini skinuli temu.


Meni je potpuno normalno da u ovoj zemlji neki Tunji ima prednost nad normalnim Trifom, pa me ne bi cudilo da tema zazivi sada kada je otvorio predstavnik vecine!
  • 0

#7 awojobi

awojobi
  • Members
  • 829 posts

Posted 16 January 2009 - 17:03

Sta vam je sad Tunji skrivio?
  • 0

#8 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 16 January 2009 - 17:34

Najvise me nervira to njegovo pomoz bog ko da vodi ravnogorsku emisiju.Inace sta se cudite zvezdasi da favorizuje Partizan pogledajte koliko titula ima Partizan a koliko Zvezda u zadnjih 10godina plus rezultati u Evropi.Da je obrnuto Tegi kakav je favorizovao bi Zvezdu.
  • 0

#9 awojobi

awojobi
  • Members
  • 829 posts

Posted 16 January 2009 - 17:37

I pozdrav za svu bracu iz Republike Srpske, Crne Gore i diljem sveta.
  • 0

#10 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 16 January 2009 - 18:22

o smrageltiji ne bi trosio reci, to je smrad svoje vrste... toliko o njemu...
  • 1

#11 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 16 January 2009 - 18:33

Najvise me nervira to njegovo pomoz bog ko da vodi ravnogorsku emisiju.Inace sta se cudite zvezdasi da favorizuje Partizan pogledajte koliko titula ima Partizan a koliko Zvezda u zadnjih 10godina plus rezultati u Evropi.Da je obrnuto Tegi kakav je favorizovao bi Zvezdu.

A sto zadnjih 10 godina?Sto ne recimo 60?
Poenta je da covek otvoreno navija i sluzi interesima jednog kluba,na sta ima pravo ali imamo i mi pravo da o njemu mislimo sta hocemo.Osnovna stvar je da je 0 od novinara sto potvrdjuje i cinjenica da tako misle i oni koji navijaju za Partizan...
  • 1

#12 NYGiants

NYGiants
  • Members
  • 543 posts

Posted 16 January 2009 - 19:06

Osnovna stvar je da je 0 od novinara sto potvrdjuje i cinjenica da tako misle i oni koji navijaju za Partizan...


Evo ovde se slazemo!
Ali je jos osnovnija stvar da ga zvezdasi ne vole zbog toga sto je navijac suparnicke ekipe, a ne zato sto je 0 od novinara!
  • 0

#13 awojobi

awojobi
  • Members
  • 829 posts

Posted 16 January 2009 - 19:22

Zar treba da ga volim zato sto navija za Partizan? Nije stvar u tome. Manje, vise za svakog novinara se zna za koga navija, ali ipak treba da postoji odredjena granica. Kao u poslednje vreme nesto brani Zvezdine igrace( Bakica i Kovaca) a mislim da je skakao od srece kad je Roberts bio povredjen. I jos sam siguran da je u potpunosti izmislio da su postojali pegovori o Samardziskom i da dolazi u Zvezdu da bi se posle smejao.
  • 0

#14 3OPAH

3OPAH
  • Members
  • 287 posts

Posted 16 January 2009 - 19:51

Tegi je doktor za mnoge novinare i daleko je manje klupski obojen od mnogih novinara koji su radili na DRZAVNOJ televiziji.
Oni koji imaju komplekse zbog uspeha drugog tima, i mizerije sopstvenoga, lako nadju krivca u Tegiju. Ja verujem da Tegi navija za Partizan,(odaje ga odredjeni stepen kulture, uporedite njegovu emisiju i onu kako bese 'galaksiju') ali kad je rec o kosarci sasvim je normalno da Partiizan bude zastupljeniji od bilo kog drugog tima.Ima li tu nesto nejasno?. Vidim da ovde ima i 'kumova', koji za svakog druge boje pokusavaju da nadju uvredljiv i kobajagi duhoviti nadimak.Medjutim kako su ograniceni po svim osnovima to im lose ide. Nek probaju da nesto urade u sopstvenom zivotu, pa da se i mi malo izrugujemo njima.
  • 0

#15 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 16 January 2009 - 20:08

Pored himne Partizana na pocetku sinocne emisije, meni je ipak bio najjaci momenat izjava Slavka Vranesa na aerodromu, koji Tegiju kaze:"Hvala na cestitkama (misleci na one upucene u samom intervjuu), a hvala i na onim cestitkama putem SMS-a, primio sam ga sinoc posle utakmice" :ph34r:
  • 0