Jump to content


Photo
- - - - -

Braca


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
30 replies to this topic

#1 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 03 January 2009 - 18:21

posto ne mogu otvoriti topic na potforumu "Prison break", onda ovdje:

Posted Image
(click)

ono sto ja znam (nedavno saznao, prilikom cestitanja Nove godine) je da je covjek banovan radi zamjerki na odrzavanje boarda. sto je nonsens!
i da je zbog tih zamjerki/svadje s administracijom, banovan na -> 11 godina! e sad, to nije nonsens, to je...
da skratim - nova ekipa moderira novim Forumom B92, dakle:

- Vesna, Anduril, Vaso, Zabalujev, Incognito, itd. ljudi, molim vas, porazgovarajte/urgirajte kod nadleznih, skinite taj idiotski ban Braci, jednom od najkvalitetnijih forumasa Foruma B92. ispravite gresku prijasnje moderacije.

unaprijed hvala
Vjeko

#2 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 January 2009 - 01:08

nezanimljiva tema, nevrijedna jednog jedinog odgovora moderacije/administracije? ili nekog forumasa? ali cemo zato o nekim drugim nickovima na stotine strana razglabati, sto javno, sto privatno, mjesecima/godinama?
e pa, nije to posteno, drugari. necemo tako.

pogledacu sutra navecer (ponedjeljak, radni dan), pa ako ostane ovako (bez odgovora odgovornih ili skidanja bana Braci), ode ja s ovog "transparentnog" foruma. bice ste moje zamjerke/kritike previdjeli, cim je Braca, a ne ja (ili... hm, da nabrajam?) dobio 11 (slovima jedanaest) godina bana.

pa ja ni opomenu, sunce ti zarovo! ni 10% warna!
ode ja, dakle, na 11 godina.

smrc.

#3 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 04 January 2009 - 07:31

Sto si nervozan, strpi se malo. Novi moderatori vjerojatno nemaju pojma o ovom slucaju, pa i ne znaju sto da kazu a i sto i sam kazes, bio vikend i N.G., pa sacekaj malo da ljudi provare sarmu.
Ako me sjecanje ne vara, u bivsoj forumskoj inkarnaciji je bilo jos trajno banovanih forumasa, ali je ponovnim podizanjem foruma bila opca amnestija. Nije mi jasno zasto je Braca zaobidjen; moguce je da se radi o propustu osim ako nije nesto drugo u pitanju.. a nadam se da nije.

Daklem, strpljivo cekamo odgovor s Olimpa. :ph34r:

Edited by Ziza, 04 January 2009 - 07:33.


#4 U prolazu

U prolazu
  • Members
  • 2,098 posts

Posted 04 January 2009 - 08:49

Sto si nervozan, strpi se malo. Novi moderatori vjerojatno nemaju pojma o ovom slucaju, pa i ne znaju sto da kazu a i sto i sam kazes, bio vikend i N.G., pa sacekaj malo da ljudi provare sarmu.



Kao i obicno, Ziza je u pravu.:ph34r: Ne znaju novi, a bogami ni neki (po stazu) stariji moderatori o cemu se radi.

#5 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 January 2009 - 09:16

...

ne diskutiram sa nakupinama pixela na ekranu. molim dakle, virtualni nick Zizu da obavijesti stvarnu osobu koja stoji iza tog nicka, da stvarni lik Braca, skupa sa svojom stvarnom kucnom IP adresom, nije banovan u proslom, vec u ovom sazivu Sabora. to sam i ja tek naknadno skuzio, obzirom na last seen datum (26.01.2008. 20:36).

dakle, 11 godina, od nove/transparentne ekipe. pazi, ne tebi, ili Tejici, ili Dunadan, ili ostalim nickovima kojima je napusavanje zastitni znak/smisao bivstvovanja i tamoPosted Image i vamoPosted Image, vec - Braci.

radi cega? kaze Braca - radi napusavanja oko odrzavanja boarda. e sad, ja cu, kako vec rekoh (bez imalo nervoze) u takvoj pusnici ucestvovati samo jos do sutra navecer. jedan mi je moderator savjetovao da posaljem posebnu zamolbu administraciji, sto sam, u granicama svojih mogucnosti (ne znam konkretna imena odgovornih u redakciji B92, samo njihov skupni virtualni nick), sinoc i napravio.

btw. da sam znao da je Braca odavde sutnut na 11 godina, nikada se ne bih vratio, makar to bilo samo na Kavicu.

#6 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 04 January 2009 - 10:05

ne diskutiram sa nakupinama pixela na ekranu.

Heh, onda nista. Cekaj da udjem u Matrix. :ph34r:

pazi, ne tebi, kojima je napusavanje zastitni znak/smisao bivstvovanja i tamo i vamo, vec - Braci.


Nisam znala da bolje od mene znas smisao mog bivstvovanja na forumu, ali dobro da smo i to sad rijesili. Btw, onaj sam forum napusila zbog tebe, ali izgleda da imas slabo pamcenje. A ako je smisao ove recenice u tome da bih ja zasluzeno trebala biti banovana, a ne Braca, evo odmah se javljam dobrovoljno za razmjenu. Neka mene banuju, a Bracu puste, uopce nije problem. :)

Svako dobro Vjekoslave.

#7 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 04 January 2009 - 10:47

ma Zizice, nemoj ljutis, pa ja samo ponavljam tvoje teze. ali, molim te, ovo nije topic o tebi ili meni, vec o 11 godina bana Braci. jednom od najkulturnijih i najodmjerenijih likova u diskusijama na Forumu B92. tvoj pak prijedlog da se mijenjas s Bracom u potpunosti se slaze s mojom odlukom da se banujem/napusim na 11 godina, obzirom na (novootkrivene) kriterije moderiranja (stavka - napusavanje oko odrzavanja) ovog, starog/novog boarda. u biti, ako je Braca dobio 11, bez lazne skromnosti, ja sam zasluzio minimum 111 godina. a ti i Tejica, da se ne lazemo -> 1 111 (mis'im, svakoj).

dakle, slazemo se.
pa to je krasno!

izvidjacki pozdrav!

#8 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 04 January 2009 - 11:24

Pa ja ne bih raspravljala o tome tko je koliko zasluzio ban, jer sam generalno protiv banovanja (bilo koga) osim ako se ne radi o zaista teskom krsenju forumskih pravila. Bolje je postaviti pitanje zasto Braca ne bi bio odbanovan;

Evo gle:

Cijenjeno Urednistvo,
razmotrite mogucnost amnestiranja Brace koji je kvalitetan forumas i njegove kritike upucene na racun odrzavanja boarda sigurno nisu bile maliciozne, pa je samim tim njegova kazna predrasticna. Njegovim amnestiranjem biste takodjer dodatno potvrdili i dosad pokazanu dobru volju s ciljem sto kvalitetnije i otvorenije moderacije ovog foruma.


U potpisu:

1. Vjekoslav

2. Ziza

Edited by Ziza, 04 January 2009 - 11:43.


#9 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 04 January 2009 - 11:49

Nego Vjekoslave, upravo sam pogledala. Braca je svoj posljednji post napisao


Posted on: 27.04.2007, 12:20


Po kojoj je onda logici i zasto bi uopce bio banovan nekoliko mjeseci kasnije, a bez da je uopce ista pisao? Jesi ti siguran da ga je banovala ovdasnja moderacija? :ph34r:
Ovo nema nikakvog smisla.

Osim toga, nije vise u grupi banned. Ja ga vidim u membersima. :)

Edited by Ziza, 04 January 2009 - 11:53.


#10 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 January 2009 - 11:52

Vjeko, ne žuri. Kad šute znači da vijećaju. Sad sam pregledao Bracine postove, lik je posve OK.

U potpisu:

1. Vjekoslav

2. Ziza

3. kl

#11 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 04 January 2009 - 11:55

Vjeko, ne žuri. Kad šute znači da vijećaju. Sad sam pregledao Bracine postove, lik je posve OK.

U potpisu:

1. Vjekoslav

2. Ziza

3. kl



Ma Louie, odbanovan je. Idi mu na profil.

#12 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 04 January 2009 - 11:57

4. Slaven




*Vjekoslave preporucam ti "mrvu" germanskog u razgovoru o problemu ... znaci ...
pokusajem rijesavanja jednog nemoj pravit drugi vec ostani skoncentriran na prvom
kako se nebi doveo u situaciju da onaj koji rijesava problem pomisli da su mu dva - previse.


shvacas? a sto se tice Brace .. Braca je ok lik .. sjecam se moje i njegove prepiske, ovdje na Forumu
o islamskim maramama u europskim okolnostima.

bijase to ravno prije 7 godina .. zato se i upisah pod 4.


poz



edit : 4

Edited by Slaven, 04 January 2009 - 11:59.


#13 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 January 2009 - 11:59

Ma Louie, odbanovan je. Idi mu na profil.

Pa šta si onda inicirala peticiju?

#14 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 04 January 2009 - 12:14

Pa šta si onda inicirala peticiju?


Pa ne znam kad je odbanovan. :ph34r:
Vjerojatno u medjuvremenu ili odmah nakon, pojma nemam. Ali definitivno vise nije banned. Mislila sam da Vjeko o tome vodi racuna, on je i pokrenuo pricu.

Edited by Ziza, 04 January 2009 - 12:15.


#15 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 January 2009 - 12:29

Pa ne znam kad je odbanovan. :)
Vjerojatno u medjuvremenu ili odmah nakon, pojma nemam. Ali definitivno vise nije banned. Mislila sam da Vjeko o tome vodi racuna, on je i pokrenuo pricu.

Tako? Onda ništa, zaboravi. :ph34r: