Jump to content


Photo

KK Crvena zvezda = Nesretni indijanci


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
114 replies to this topic

#1 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 16 November 2002 - 20:56

Mislim da je ova vec dobro poznata fraza Neverhooda (nije bitno ko je, poshto verovatno niko ne zna:smile:), pravi izraz koji se treba upotrebiti za ovaj tim.

Pogledajte samo kako oni jadnici od Koprivice i Radovica pucaju penale, kako Cakic pravi lichne kao neki pochetnik, kako Jeretin igra kosharq bez ikakve ideje, kosharq u kojoj je 1ini cilj shutirati za 3 poena, kako Shilobad igra u 3povima da je Hakeem sa onim fade-awayovima, i kako Aleksic koji je bez premca najkvalitetniji domaci igrach zvezde ne ulazi u igru. Ja sam josh odavno rekao da je zvezda tim sastavljen od amatera, ali niko me nije slushao.....

I josh se nadam da:
1)Cete prestati da blatite Vujanica uopshte njegovim bilo kakvim poredjenjem sa Skuni Penom;
2)Cete prestati da prichate o najboljem strancu u YUBA, poshto je to bez konqrencije Haus;

Shto se same utakmice tiche mislim da je nizak nivo kvaliteta igracha (chast izuzecima, chitaj:Vujanicu, i na trenutke Hausu, Kecmanu i Penu) oba tima doshao do izrazaja, u 1. poluvremenu nizak nivo u odbranama, a u 2. (pre svega u 3. chetvrtini) u napadima. Bolji tim je dobio, shta 2. reci.... Dosta je uticala i kompletna izgubljenost kosharkasha zvezde u odbrani. Naravno nadam se da se Kecman malo isqpio navijachima Partizana za one slabije partije.

Da bi zvezda opravdala ovo ime koje sam joj dao, posle mnogih gelijalnih poteza, (od kojih je poslednji optpushtanje Vashingtona)
pravi bi bio trade: Avdalovic-Aleksic....:wink:

Takodje se nadam da ce uskoro sudije Beloshevic ili Jovchic prestati da budu obavezne sudije derbija.

Moram i da chestitam igrachima Partizana shto su uspeli da uchine da ova pobeda izgleda ovako rutinski, dosta je lepo za ochi navijacha, i uticalo je da se mech dosta opushteno privede kraju.

Dalje, ubedljivo najlepshi potez na mechu je bila ona banana Ostojica Dozetu, za koju bi iskoristio 1nu Saddamovu uzrechicu: Pila si za sve pare i qsur, naravno sa Dozetom u mislima....:wink:

Velika ironija je da smo vas oprali sada kada smo neshto malo bolji, a proshle godine kada smo bili 1no 10x bolji ste vi nas dobili, ali to je kosharka, j**i ga.....

I samo josh neshto, titulu "Najnesretniji Indijanac" je ipak poneo Zmago, znachi bez ikakve konqrencije, osim u "1. treneru" Trifunovicu, za koga koristim ovu priliq da mu chestitam 40. derbi.....:lol:

Za kraj, shta reci osim, sledeci derbi je sledece godine, zvezdo nastavi da trenirash.....:wink:

#2 dule delija

dule delija
  • Members
  • 82 posts

Posted 16 November 2002 - 23:53

e aj nemoj da pricas o stvarima u koje se ne razumes
jesi li bio na tekmi?
jesi li ikada bio u kopu?
a sto se tice vujanica treba ga isprozivati sto se vise moze
evo ti primer da je petrovic(veselin) otisao od vas u zvezdu ili mica beric postupio tako
kako bi recimo ti reagovao

------------

sever je srbija

#3 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 17 November 2002 - 00:34

dule delija:
e aj nemoj da pricas o stvarima u koje se ne razumes
jesi li bio na tekmi?
jesi li ikada bio u kopu?
a sto se tice vujanica treba ga isprozivati sto se vise moze
evo ti primer da je petrovic(veselin) otisao od vas u zvezdu ili mica beric postupio tako
kako bi recimo ti reagovao

------------

sever je srbija


PRAVI grobari NIKAD nece preci u Zvezdu. Isto tako, ni PRAVI zvezdas nece preci u Partizan. Jedno je Veselin Petrovic, Mica Beric, a drugo Dragan Lukovski, Dragoljub Vidacic, Vlada Djokic... kojima NIKAD nisam zamerio sto su presli u Zvezdu. Verujem ja da se vi sad zderete zbog Vujanica, ali nije to zbog toga sto je bilo ko presao u Partizan nego sto je to zaista DOBAR igrac, za klasu bolji od gorepomenutih u suprotnom smeru, a ipak se ispostavilo da nije "veliki delija"? Mislim lepo je to, prozivajte vi slobodno Vujanica, ipak morate od neceg da zivite.

P.S. Nije sve u Zmagu...

#4 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 17 November 2002 - 00:42

Ivane, ti i ja se poznajemo, inace se lepo slazemo na forumu, ali moram da prokomentarisem neke stvari:

1) Aleksic Partizanu ZAISTA nije potreban. Nije on pozicija Vuleta, vec pozicija Kecmana i Hausa za koje smatram da su daleko kvalitetniji igraci. Moje misljenje.

2) Smatram da je Haus odlican igrac, i pored toga sto mu vidno smeta da se navikne na polazak u dribling bez koraka. Ipak, ona stoka iz Buducnosti je mnogo znacajnija za nasu ligu, nego sto je to Haus. Otprilike mislim da je Pen za nijansu bolji od Hausa, ali je to tesko procenjivati jer imaju razlicite zadatke u timovima. OBOJICA imaju neke mane.

3) Weberove, GGove i sicne komentare o MVP-u lige, Penu boljem od Vujanica itd, ne znam zasto nalazis za shodno da komentarises. Koliko sam pridavao znacaja tome kad su TOPICI bili aktuelni, toliko mi je i sad stalo da objasnjavam posle derbija ko je kolika budala.

4) Derbi je pokazao da je ipak Borko Radovic prvi kandidat za MVPa :grin:

#5 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 17 November 2002 - 01:46

[quote]
Ivan[Sonics]:

I josh se nadam da:
1)Cete prestati da blatite Vujanica uopshte njegovim bilo kakvim poredjenjem sa Skuni Penom;
2)Cete prestati da prichate o najboljem strancu u YUBA, poshto je to bez konqrencije Haus;

Shto se same utakmice tiche mislim da je nizak nivo kvaliteta igracha (chast izuzecima, chitaj:Vujanicu, i na trenutke Hausu, Kecmanu i Penu) oba tima doshao do izrazaja, u 1. poluvremenu nizak nivo u odbranama, a u 2. (pre svega u 3. chetvrtini) u napadima. Bolji tim je dobio, shta 2. reci.... Dosta je uticala i kompletna izgubljenost kosharkasha zvezde u odbrani. Naravno nadam se da se Kecman malo isqpio navijachima Partizana za one slabije partije.

Potpuno se slazem sa ovim i ostalim recenim,jer sam licno jedva cekala derbi...Zato sto mi uobicajeno pozli na prozivanja zbog gubljenja u Evroligi(kao,mi bismo bolje-a tesko da moze bolje jugoslovenski tim jos uvek),a drugo zbog tog isticanja Pena za MVP.To moze da kaze neko ko nije gledao Vujanica u poslednje (duze) vreme,a posebno u poslednje vreme.Mislim,vise nego smesno.
Licno mi ne smeta ako Partizanov igrac predje u Zvezdu,mada priznajem da bih se pojela od muke da je u pitanju takav "kalibar" igraca.A kad se desilo da Partizan TAKVOG igraca prepusti Zvezdi?Mislim,pitam,mozda se i desilo,a ja ne znam?
I pitam se zasto je Vujanic toliko napredovao bas u posledje dve godine?(da mu nije prijala sredina,mozda?:smile:)

#6 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 17 November 2002 - 01:56

MA JEEEESTE! Prijala mu je KLIM kao uostalom i Tomasevicu, Djordjevicu... Rakocevicu u Podgorici...

BORKA ZA MVP-a!

#7 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 17 November 2002 - 03:18

pobedicemo mi vas sledeci put ..... samo da naucimo da igramo tu kosarku i videcete !

#8 Nikola

Nikola
  • Members
  • 2,399 posts

Posted 17 November 2002 - 03:54

8-Walker:
pobedicemo mi vas sledeci put ..... samo da naucimo da igramo tu kosarku i videcete !


Sto ne spavas, bestijo? :lol:

#9 8-Walker

8-Walker
  • Members
  • 3,907 posts

Posted 17 November 2002 - 04:29

upijam tugu u alkoholu :grin:
vise zbog onog turcina i gola u 89-om nego zbog basketa ..... smrdljivi alah internazionale ..... 2 put sutnu i daju 2 gola . Verujem da je Alvaro procveto od srece .... pu shljam

#10 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 17 November 2002 - 07:11

Nikola:
Ivane, ti i ja se poznajemo, inace se lepo slazemo na forumu, ali moram da prokomentarisem neke stvari:

1) Aleksic Partizanu ZAISTA nije potreban. Nije on pozicija Vuleta, vec pozicija Kecmana i Hausa za koje smatram da su daleko kvalitetniji igraci. Moje misljenje.

2) Smatram da je Haus odlican igrac, i pored toga sto mu vidno smeta da se navikne na polazak u dribling bez koraka. Ipak, ona stoka iz Buducnosti je mnogo znacajnija za nasu ligu, nego sto je to Haus. Otprilike mislim da je Pen za nijansu bolji od Hausa, ali je to tesko procenjivati jer imaju razlicite zadatke u timovima. OBOJICA imaju neke mane.

3) Weberove, GGove i sicne komentare o MVP-u lige, Penu boljem od Vujanica itd, ne znam zasto nalazis za shodno da komentarises. Koliko sam pridavao znacaja tome kad su TOPICI bili aktuelni, toliko mi je i sad stalo da objasnjavam posle derbija ko je kolika budala.

4) Derbi je pokazao da je ipak Borko Radovic prvi kandidat za MVPa :grin:

Na to shto sam napisao o Hausu najvishe je uticala igra iz 1. chetvrtine, za koju morash da kazesh da je bila stvarnoo na visokom nivou, a shto se tiche Aleksica, ne kazem da on neshto posebno treba Partizanu, nego samo da bi to bio josh 1 pravi potez uprave zvezde.....:wink:

#11 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 17 November 2002 - 12:28

Ikar:

slusaj me tugaljivi pacenice. ja stvarno ne znam koji je tvoj problem. da li si samo bezobrazan ili si i glup i bezobrazan. najbolji primer koliko vredi ono sto pises ovde su oni koje tvoje pisanje odobravaju: ivan sonics, webber, mali bane - sve velicina do velicine. sta ti mislis, da mozes da vredjas koga hoces, da lupetas i lazes, pricas lovacke price (o grbcu i 35 razlike u mariboru), da se deklarises kao zvezdas a kazes da je partizan favorit i da ti se svi klanjamo i odobravamo ti. e pa, zajeb'o si se. batali se moje profesije i onoga sto radim... walker nije psiholog pa ti je ipak prisio sasvim odgovarajucu dijagnozu.
-------------------------------------------

covek koji je ovo napisao je psiholog...nije ni cudo sto kazu da zivimo u kolektivnoj ludnici pored takvih strucnjaka))
medjutim ma kako on ovde bio "vazan" i etiketirao sve one koji misle drugacije u pitanju je ocigledno jedan minoran lik i ne zelim njime dalje da se bavim mada se on stalno bavi sa mnom...valjda mu nedostaje pacijenata...))


...ne trazim od nikoga da se klanja meni niti cu se ja ikome klanjati...trudim se da u svojim postovima budem sto objektivniji, a o tome koliko ko voli zvezdu suludo je raspravljati jer nikome ovde ne priznajem da je voli vise od mene...


dakle, ja nisam rekao da je partizan favorit samo sam svestan koliko Slovenac od pola miliona maraka ne zna nista...

i vrapci znaju da se partizan zaustavlja na vujanicu i u ovom slucaju posto imaju jacu centarsku liniju da se zatvore prilazi kosu...vujanic nam je utrpao preko 30 kao i obicno, a partizanovi centri su imali duplo veci broj skokova...

prosle godine imali smo losiju i centarsku i bekovsku liniju i mnogo tanju klupu ali smo dobili na srce i taktiku...cak i u porazima u plej ofu pobednik se nije znao do zadnjeg napada, a juce, iako su mnogi analizirajuci ova dva tima rekli da je rec o dva ujednacena tima odavno nismo tako lako pregazeni i to je cinjenica koja nas sve boli, ali je istinita...

mozda je dobro sto je doslo do otreznjenja i poraz jos uvek ostavlja vreme za ispravke...najpre najuriti tog slovenca koji vec siri price o tome kako ce angazovati dve "petice" ni manje ni vise nego odmah dve, a posle ce traziti jos dve godine da se uigraju i u tome traziti opravdanje za nove dubioze...

paceni trifunovic na konferenciji posle utakmice nije mogao ni da kaze nista od uobicajenih frazetina tipa.."partizan je za razliku od nas bio tim i bla bla bla...."

slovenac se sakrio u misju rupu jer on je pobogu direktor a ne trener, a pred upravu publiku i novinare poslao je zbunjenog Trifunovica koji nije mogao ni da sastavi krstenu recenicu...

partizanu cestitke na zasluzenoj pobedi,ali nadam se da cemo imati priliku da to vratimo vec na sledecem derbiju (naravno bez Slovenca)...

#12 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 17 November 2002 - 13:05

znate kako kazu komentatori " ovaj derbi je obelezilo ...."
1. Definitivno je Milos Vojanic sjajan igrac, i ma kakva zvezdina taktika bila u zvedi nema ko da ga zaustavi a i sumnjam da to neko moze u nasoj ligi.Decko je i psihicki jak(ne mogu ga dekoncetrisati povici sa tribina), jeste videli kako on lagano ulazi na dvokorak ..to tako prosto deluje da mislis da bi i sam to mogao izvesti. Pen, iako nizi nije mogao da ga cuva, secate se kako ga je Vujanic izlomio na liniji na tri poena .. lol .. uplasih se da crnja nije polomio kicmu. Na stranu sto je na polaganje pored svih cuvara prolazio kao brzi voz. Jedina slabost, a to se primecuje u njegovoj igri, je sto nema razmishljanje pleja.
2. Trifunovic je _jadan_ kao trener .. stvarno pateticno. Dize ruke nesto .. kao poziva akciju .. a to tako jadno deluje, zna covek da ga ne zarezuju. Zasto on to dopusta sebi, ne znam .. ali nijedan veliki trener nije tako pocinjao. Nebuloze koje prica posle utakmice dovode u pitanje njegovo kosarkasko znanje ...

#13 djalminha

djalminha
  • Members
  • 342 posts

Posted 17 November 2002 - 13:35

Vujanic je definitivno najbolji.
Zvezda NEMA CENTRA! (svaki drugi komentar je suvisan)

#14 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 17 November 2002 - 14:07

zvezda ni prosle godine nije imala centra, a partizan je tada pored Krstica i ostojica imao i Stanojevica, dakle nije problem samo u tome sto Zvezda nema centra, nego je problem sto je zvezda u svim elementima sem u sutu za tri bila totalno inferiorna u odnosu na Partizan...cak i ako je procena strucnog staba da se Vujanic ne moze zaustaviti, mada je Slask demonstrirao da je to moguce u zadnjoj cetvrtini koji je tada Poljacima i doneo pobedu, onda se odbrana morala bazirati na tome da se ostali u Partizanu neutralisu...

ovako Vujanic je dao preko 30, a Partizan ukupno duplo vise skokova...igraci zvezde kao da nisu imali dovoljno motivacije i kao da u strahu od greske posle prvog promasaja gledaju u klupu znak da slovenac kaze mrs na klupu...

od najboljeg strelca prosle godine Bolica napravljena je beskorisna rezerva, takav napadac mora da se istrpi da bi dao svoj puni doprinos...a junak proslogodisnjih derbija Aleksic vec je izgleda otisao iz Zvezde ceka se samo prelazni rok...

ako ode u Partizan doci ce do reprezentacije, a nama ce ostati da se pitamo kako je moguce da mi imamo njuh da uvek oteramo sve ono sto valja i posle se hvatamo za glavu kada ti potencijali u drugim sredinama postanu reprezentativci...

prema tome dosta je bilo demagogije...svi znamo koliko je para prosuto u vatru da bi se sklepao ovaj tim koji nema srca nema ideju, nema vodju na terenu...rezultata nigde...na kraju Silobad nam je igrac utakmice sto bi i za utakmicu veterana bilo katastrofa...

verujem da nisam jedini navijac zvezde koji pre svega zeli da vidi ledja Slovencu koji nas polako, ali sigurno sahranjuje ne stedeci novac za svoje promasaje...ne zaboravite on je na Rogli angazovao Vasingtona da bi kasnije rekao da on nije igrac za zvezdu...sada se vec najavljuje da ce se zvezda pojacati sa jos dve petice i dok se oni uigraju prodje prvenstvo, a onda ce osecam rasprodatyi po obicaju pola sadasnjeg tima i tako jovo nanovo...

vujosevic je iako ozbiljnog lica zapravo se grubo salio govoreci kako zvezda postaje jaka sredina...naravno, svestan da dok god Silobad bude nas najbolji igrac nema frke ko ce dobiti utakmicu...tako da slede ona kurtoazna laskanja tipa dobar ste vi tim, ali samo jos malo srece uigranosti, bla bla bla....

mislim da navijaci moraju da imaju svest o tome da se tim ne moze promeniti usred sezone, ali da je ovaj tim bolji od proslogodisnjeg i da u ovoj situaciji treba smeniti kapetana broda da se svio ne bi podavili...zmago putuj i treniraj Olimpiju, Krku, Lasko i ostale dokazane evropske vrednosti...a neka se nama bavi neko ko je bar u srcu zvezdas...jer kao sto crnbci nemaju pojma sta je to veciti derbi zar mislite da o tome nesto vise zna Zmago...

sinoc sam gledao SOS i tamosnju analizu...ako smo vec pogresili kada sno ga oterali kao igraca mozda ne bi bilo lose da Sretenovica dovedemo kao trenera, on je prosle godine imao solidne rezultate sa Podgoricanima, ali i tamosnja uprava je mislisla da je mnogo pametna kada ga je oterala zbog jednog poraza od CSKA u Podgorici...

uostalom zaista najmanje je bitno ko ce doci vazno je da ovaj ode...prosle godine sam tvrdio da Muta nema pojma i tada su me mnogi napadali, a sada pogledajte Vojvodinu koja gubi kuci 20 razlike od Zdravlja a pominjali su je cak kao favorita iz senke...naravno da je trener u pitanju...

da ne kazem kako mi se srce cepa kada vidim Antonica na klupi Spartaka, pa iako je dao lekciju slovencu ipak niko ga vise i ne pominje...

znam uprava se plasi kako da uruci otkaz nekome koga su toliko platili, ali bolje je tih pola miliona maraka prezaliti nego da budemo kao institucija porezaljeni jer Slovenac je odavno iskopao raku u koju samo sto nismo upali...samo neka on ide...

#15 Red_White_Boy

Red_White_Boy
  • Members
  • 163 posts

Posted 17 November 2002 - 14:15

8-Walker:
upijam tugu u alkoholu :grin:
vise zbog onog turcina i gola u 89-om nego zbog basketa ..... smrdljivi alah internazionale ..... 2 put sutnu i daju 2 gola . Verujem da je Alvaro procveto od srece .... pu shljam


J**o mu ja mater.Uze mi 2200 iz dzepa.




A to da je Partizan bolji od Zvezde,NIJE.
Jednostavno ste imali Vujanica(koji jeste bolji od Skuni Pena)a mi los dan.