Jump to content


Photo

jelena dokic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
13 replies to this topic

#1 vasa

vasa
  • Members
  • 10 posts

Posted 13 November 2002 - 00:50

posto citam sve same hvalospeve za ovu osobu pitam se da li su ti ljudi pali s marsa?ta ista jelena dokic otvoreno podrzava seselja,otac joj je clan iste stranke,i samo je pitanje vremena kad ce opet da uzme neko drugo drzavljanstvo i to hrvatsko posto joj se otac zove Damir a to srpsko ime nije!a mi samo cekamo da nam neko trazi drzavljanstvo kao da se to daje svaki dan i odmah pocinjemo da obozavamo tog sportistu,a jel su svi zaboravili moniku seles?jel i ona jugoslovenka???

#2 Miljenko

Miljenko
  • Members
  • 62 posts

Posted 13 November 2002 - 02:47

1) Jelena je rođena na samom severu Srbije u trenutno okupiranom Osijeku, samim tim jedino može i želi da igra samo za Srbiju

2) To što podržava Šešelja može da bude samo plus, a vi jadnici koji joj to zamerate možete popiti samo jedan forhend u facu :lol:

3) Kad smo već kod tenisera, znaš li možda da je Goran Ivanišević član HDZ-a, čime je dobio dodatne simpatije kod TORCIDE(jer je normalno biti simpatizer desnice).Inače u Hrvatskoj mnogi poznati sportisti su članovi HDZ-a i to je tamo normalna stvar.

4) Stvarno mi nisu jasni neki kompleksaši poput tebe koji napadaju npr. Milana Gurovića zbog tetovaže
a tolerišu Hrvate
Borku
gay parade :lol::lol::lol::lol:

#3 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 13 November 2002 - 10:29

pls...
Imamo kolko ocete politickih tema...
Pise sport...
Ima bekhend/smec/servis/forhend/debele noge/velike grudi/ itd...

#4 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 13 November 2002 - 18:08

Eh,sad, debele noge-pa nema bas...
Inace,vise mi smeta sto ona podrzava Seselja,nego sto Ivanisevic podrzava HDZ.Mislim, covek je malo "udaren" i vec sad ima probleme sa srcem.Ne bih volela da to sa njom bude slucaj,jer nece postati velika igracica.

#5 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 13 November 2002 - 21:26

Vaso konju jedan
da joj je cale hrvat onda bi porodica pobegla u hrvatsku a ne u bosnu za vreme rata. drugo, da te je cuo jedam moj ortak za to shto kazesh da Damir nije srpsko ime glavu bi ti sa ramena elegantno skinuo.
i trece, jebala te monika selesh. ta nije doshla u Srbiju od prvog dana kako je uzela USA drzavljanstvo
Maloumni covece

A ti miljenko mogao bi da ne zapocinjesh sa tim glupim politickim temama o sheshelju da prestanesh da nas zadivljujesh ovde tvojom naklonoshcu vojvodi dembilu dembelom
i ti si pravi konj ali ne kao vasa onaj arapski rasni nego oni romski shto idu po ulicama i vuku staro gvozdje

#6 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 13 November 2002 - 21:30

Alo carevi smir bre.Vi ste svi :lol:

#7 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 14 November 2002 - 17:43

4_Weber:
Alo carevi smir bre.Vi ste svi :lol:


beziiiiiiiiiii beziiiiiiiiiiii

PS samo citat iz filma "mi nismo andjeli"

#8 vasa

vasa
  • Members
  • 10 posts

Posted 14 November 2002 - 17:49

Ako je Damir srpsko ime onda je i Davor a i Franjo,zar ne;a to sto Ivanisevic podrzava hdz ne mora nista da znaci jer covek je lud i mrzi srbe;a sto se tice milana gurovica ne znam sta je tvoj problem covek je pravi cetnik a ne neki tamo hrvat iz bosne;sto se tice monike seles bio sam ironican ako neki nisu shvatili,isto su i nju svojatali kao "mala mo" a zajebala nas je cim joj se ukazala prilika

#9 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 15 November 2002 - 21:55

da zavrshi ovo sa imenom

slushaj. zar nije bilo normalno u vreme SFRJ da se daje bilo koje ime detetu ako je srbin pa i hrvatsko ili slovenacko
ja ti lepo kazem da ako ti smatrash da ako se neko zove damir (shto je po tebi hrvatsko ime) da je on hrvat onda nemash mozga (ali teshko da nemash jer koji bi debil takvu glupost rekao)
znaci ime nema veze sa nacionalnoscu
PS znam jednog decka cale mu slovak a on se zove Davor (e i sada ti meni reci da je on 100% hrvat, ajde molim te (:

#10 nikod

nikod
  • Members
  • 9 posts

Posted 17 November 2002 - 22:12

Ej ti Miljenko patrioto, ja bih te pre zvao Prkno kako nasi seljaci zovu CMAR! Ajde sad odmah promeni username! Dosta je ovoj zemlji takvih kao sto si ti, Seselj, Damir itd. I samo da znas Osijek je u Hrvatskoj, jesi li ikad ucio geografiju?
Jelena Dokic ne zasluzuje paznju koju joj daju domaci mediji (samo zato sto je nasa drzavljanka), jer je ocajna teniserka!
Vaso care, samo tako nastavi, potpuno se slazem sa tobom! Da li ti je neko nekad rekao: Kad si u pravu, onda si bas u pravu?!

#11 vasa

vasa
  • Members
  • 10 posts

Posted 18 November 2002 - 00:47

ma da bre covece dosta je bilo takozvanih srba pun mi ih je qratz samo cekam da damo nekom nemcu pasos pa da vidimo da li ce i za njega da navijaju

#12 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 18 November 2002 - 00:53

2 vasa:

Nemas potrebe da cekas i to se desilo.
Goldberg je par dana ima Jugoslovenski.
No onda Austrija poliza ono sto je srala po njemu pa nikom nista.

#13 VG

VG
  • Members
  • 256 posts

Posted 21 November 2002 - 14:36

Ja sam cuo da sa Damir u sred Sidneja pobio sa covjekom jer su se posvadjali oko toga ko je veci Srbin. :lol:

#14 Grobar-Hamburg

Grobar-Hamburg
  • Members
  • 209 posts

Posted 19 December 2002 - 14:00

Nikod ne seri sta te boli qrac da je cetnik ili patriota. A sto se tice jeleni da nebi bila dobra teniserka bila ba na neznam koje mjesto a ne u top 10. Vasa zakljucaj se kuci i tamo melji buljo jedna glupa.