Jump to content


Photo

Kosovsko trolovanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
764 replies to this topic

#1 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 28 November 2008 - 15:10

Bolje bi bilo da si uzeo fotografski aparat i uslikao još po koji preostali spomenik u Peći nego što podmećeš kao po običaju!
vidim da si opsednut mojim likom i da si spreman da prokopaš celu arhivu na ovom forumu(i šire)da bi postigao svoju "pobedu"baš te žalim...
i ne brini za brisanje tvoja se ovda sluša bez pogovora!



Tebi je bilo dostupno u tim danima setati mojim gradom. Mi smo bili oterani a i ubijani, a ti pod uniformom. Video si da je grad pretvoren u pravi pravcati Vukovar. Onaj Vukovar, kako je izgledao nakon "oslobodjenja".

I mogao si primetit, bas i da nisi hteo, jer su razmesteni po glavnim delovima grada, da su skoro svi sakralni spomenici inovernih pretvoreni u zgarista.

A pre toga nijedan srpski sakralni objekat nije ni popreko pogledan akamoli ostecen. Ali kao u Banja Luci,gde nije bilo nikakvih sukoba, tako i u mojoj Peci nije ispaljen nijedan metak "terorista", tih sudbonosnih dana. Ipak nasi Srbi nisu mogli savladati svoja krstaska osecanja, pa se dali na unistenju svega necastivog-nesrpskog.

Naravno da sam ih onako tuzne, u rusevine pretvorene, uslikao. Neke su Talijani renovirali, neke Saudijska Arabija. Ali nijednu Srbija!
Jel' Bajrakli dzamija vec renovirana? Cujem da efendija Jusufspahic propagira teritorijalno celovitost Srbije.

A siromasno Kosovo, sa svojim skromnim mogucnostima, uklanja posledice delanja "svojih" vandala. Srbija vandalizam svojih pravda "frustracijom"!

Samo one nisu vredne pomena, jel'da Perkos? Ne spominje ih ni Jeremic, pred SB, vec lije 1244 suze samo za pravoslavnim. A mogao je i on, a i ti, bar jednom pitati profesora Bogdana Bogdanovica, cijom zaslugom su ocuvani, do skorasnjih dana, najlepsi srpski sakralni spomenici?



Sad se setih da to ne mozes! Jer profesor Bogdanovic morao je pobeci iz svog rodnog Beograda, tamo negde u okolinu Beca, da ustupi mesto novim cuvarima savekolikog srpstva!


PS. Ne mora se "kopati" arhiva. Tvoje gluposti strce, ne mora se ni grebati a kamoli kopati po arhivi.

PPS. Pisano pre Andurilovog upozorenja. Sa najboljom namerom da ostaloj forumskoj populaciji objasnim jedno vidjenje geneze moguce podele Kosova!

PPPS.:Skoro sam posetio Patrijarsiju. Malterisana je nekim crvenim malterom tako da je izgubila onu patinu prohujalih vekova. Izgleda sasvim drugacije da ne kazem nimalo lepo! Takvo misljenje imaju i one koje provode svoj ziviot u Manastiru!
I naravno da sam slikao Patrijarsiju. Jer ona je mnogo vise moja nego sto ti mislis. Ceo sam svoj zivot proveo pored nje a prilican deo i u njoj. I uvek se divio tajanstvenosti njenoj, kao da je prvi put posecujem.
Samo ti to ne mozes razumeti!

Edited by Lorenz, 28 November 2008 - 22:40.


#2 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 28 November 2008 - 15:24

Kao i obicno, opet ste se udaljili od teme. Sorb, Preshevari, Lorenz i Perkos, zamolio bih vas da ne trolujete topik. Razgovarajte na temu podele Kosova ili otvorite novu temu. Dalje trolovanje ce biti brisano.



Pa dragi Anduril, ne mozemo se bas drzati "prave linije". Jer topik nije domaci zadatak kada se striktno treba drzati zadate teme. A ni forum nije "pacija skola", ako dozvolis?

Dozvoli da primetim da cim odgovorim nekome nakon nekoliko trolovanih postova ti nalazis potrebu da reagujes. Nalazim da to nije posteno i da se na grubosti moze odgovoriti makar delimicno istom merom!

Uostalom "sila Boga ne moli", zar ne?

#3 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 28 November 2008 - 15:24

Posto je cesta praksa da se na kosovskim temama troluje postovima koji ipak ne zasluzuju momentalno brisanje, ovde ce se ubuduce splitovati i prebacivati postovi/trolovi kojima se cesto skrece diskusija sa kosovskih tema.

Edited by Anduril, 28 November 2008 - 15:28.


#4 PRESHEVARI

PRESHEVARI
  • Members
  • 6,122 posts

Posted 28 November 2008 - 15:30

Posto je cesta praksa da se na kosovskim temama troluje postovima koji ipak ne zasluzuju momentalno brisanje, ovde ce se ubuduce splitovati i prebacivati postovi/trolovi kojima se cesto skrece diskusija sa kosovskih tema.


brilijantno reshenje..podrzhavam apsolutno iako i sam pomalo trolujem..ako zhelim da trolujem onda znam gde mi je mesto

bravo

#5 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 28 November 2008 - 22:19

Posto je cesta praksa da se na kosovskim temama troluje postovima koji ipak ne zasluzuju momentalno brisanje, ovde ce se ubuduce splitovati i prebacivati postovi/trolovi kojima se cesto skrece diskusija sa kosovskih tema.



Za postovanje je tvoja nepatvorena uctivost i objektivnost. Hvala Anduril!

#6 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 06 December 2008 - 15:45

Da trolujem trollovanje:

Za postovanje je tvoja nepatvorena uctivost i objektivnost. Hvala Anduril!



@Anduril/kao forumash: ja bih se zabrinuo da mi ovakav lik kaze da sam objektivan.

Ozbiljno mislim.

(kad vec trolujemo)

#7 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 06 December 2008 - 17:47

Da trolujem trollovanje:




@Anduril/kao forumash: ja bih se zabrinuo da mi ovakav lik kaze da sam objektivan.

Ozbiljno mislim.

(kad vec trolujemo)

A kad bi mu bledoliki liberalni soven uputio pohvalu onda bi trebao da se oseca pocascen?

#8 Divanjol

Divanjol
  • Banned
  • 377 posts

Posted 11 December 2008 - 14:18

Za postovanje je tvoja nepatvorena uctivost i objektivnost. Hvala Anduril!

Shta znachi nepatvorena...???

#9 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 11 December 2008 - 18:00

Shta znachi nepatvorena...???


Suprotno od tvog nick-name dok si obitavao u Prishtini.

#10 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 11 December 2008 - 23:35

Suprotno od tvog nick-name dok si obitavao u Prishtini.


Zna on - a pita, jer si ga potrefio. On zna da je mitomanija teska da se nosi...

#11 Divanjol

Divanjol
  • Banned
  • 377 posts

Posted 12 December 2008 - 00:35

Zna on - a pita, jer si ga potrefio. On zna da je mitomanija teska da se nosi...

Javljas se... na chesmu, dok se nisi ukandisao...

#12 Divanjol

Divanjol
  • Banned
  • 377 posts

Posted 12 December 2008 - 00:37

Suprotno od tvog nick-name dok si obitavao u Prishtini.

Mozhes li bar ti da nam kazhesh svoj nick iz Peje...

#13 Fenixa

Fenixa
  • Banned
  • 267 posts

Posted 12 December 2008 - 01:01

... Skoro sam posetio Patrijarsiju. Malterisana je nekim crvenim malterom tako da je izgubila onu patinu prohujalih vekova. Izgleda sasvim drugacije da ne kazem nimalo lepo! Takvo misljenje imaju i one koje provode svoj ziviot u Manastiru!
I naravno da sam slikao Patrijarsiju. Jer ona je mnogo vise moja nego sto ti mislis. Ceo sam svoj zivot proveo pored nje a prilican deo i u njoj. I uvek se divio tajanstvenosti njenoj, kao da je prvi put posecujem.
Samo ti to ne mozes razumeti!

Nisi je valjda posetio onog 17. Marta...
Dosta Nam je tvojih izvestacenih zalopojki... bas ga pretera...
Neko ti je lepo rekao, ali si izgleda plakao i kukao, kod moderacije...
Pecka Patrijarsija nikada ne moze biti tvoja, makar bila ofarbana i u zeleno metalik...
To si odlucio ranijim pisanjem... kraj...

#14 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 12 December 2008 - 08:44

Nisi je valjda posetio onog 17. Marta...
Dosta Nam je tvojih izvestacenih zalopojki... bas ga pretera...
Neko ti je lepo rekao, ali si izgleda plakao i kukao, kod moderacije...
Pecka Patrijarsija nikada ne moze biti tvoja, makar bila ofarbana i u zeleno metalik...
To si odlucio ranijim pisanjem... kraj...

Imas li uopste obraza pisati nesto o sakralnim objektima, koje si navodno maltertisala, a pojma nemas o istoriji koja im pripada?
Priznala si/priznao si da malo poznajes tu "materiju" i potom presla/presao na uobicajen tvoj stil, INTRIGE i samo INTRIGE, koje su tvoj izvorni stil.

Sta se uopste desilo sa Patrijarsijom ili Visokim Decanima 17.marta? Cula si/cuo si od Djure ili Pere?

#15 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 12 December 2008 - 10:37

Dosta Nam je tvojih izvestacenih zalopojki... bas ga pretera...



Odlican opis ovog pateticnog nacionaliste.

Lepa njegova patrijarshija! Poruznela, bez patine - gnev u njemu raste zbog loshe rekonstrukcije. Umesto da djubrad iz instituta rade konzervaciju, oni su radili rekonstrukciju! :ph34r:

Avaj!

Jos jedna stvar na kosovu koja nikada nece biti ista - i jos jedan srpski (srpskih institucija) zlocin.

Ma, zapali baklju pa je shikni u oskrnavljenu patrijarshiju - neka izgore tvoje uspomene zajedno sa ovim novim srpskim zlocinom!

Neka plamen proguta sve, neka Novi Pocetak bude rasterecen svakog srpskog nedela!


(btw, ono sto je sa patrijarshijom uradjeno u rekonstrukciji jeste svinjarija - sakralne objekte nikada nisam gledao kao takve, vec kao svedocanstva nekadasnje arhitekture i njene lepote)



Sta se uopste desilo sa Patrijarsijom ili Visokim Decanima 17.marta? Cula si/cuo si od Djure ili Pere?



Ja sam na TV-u video kako albanski narod na chelu sa nekim sedokosim, produhovljenim covekom pravi zastitnicki nastrojen zivi stit oko patrijarshije - ali niko da je napadne. Jer, Srbi nisu mogli da pale, bili su zauzeti oko nishke i beogradske dzamije.

Edited by CowBoy, 12 December 2008 - 10:57.