Jump to content


Photo
- - - - -

Naši u belom svetu


  • Please log in to reply
2308 replies to this topic

#31 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 27 October 2008 - 14:16

Samo da dodam da Neven Subotić iz Dortmunda ne može da igra za reprezentaciju Nemačke.

Spoiler! --Click here to view--

  • 0

#32 todorovic

todorovic
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 27 October 2008 - 14:27

Ako je igrao za mladje selekcije SAD-a onda bi trebalo da ne moze da igra za mladje selekcije bilo koje druge drzave, a sta se tice A tima trebalo bi da moze da bira.
  • 0

#33 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 27 October 2008 - 14:30

I ja sam mislio da je tako, ali vidiš da su iskopali još nešto, tj. da je u trenutku kada je FIFA razmatrala to on imao samo državljanstva Srbije i SAD, tako da ne može da igra za Nemce. Meni samo nije jasno zašto je FIFA uopšte to razmatrala? Da li ih je neko pitao za mišljenje, ili se neko žalio na nešto?
  • 0

#34 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 30 October 2008 - 15:16

Pantelić za MONDO: Ruše me, ali uzalud
Cetvrtak, 30. oktobar 2008. 14:23

Ovih dana je baš lepo Marku Panteliću. U utorak je ćerki Ingrid proslavio četvrti rođendan, a dan kasnije je postigao deseti gol u sezoni, u 18. zvaničnoj utakmici.

I to ne bilo kakav gol, već gol koji je "načeo" Hanover, utabao put Herti do pobede (3:0) i deobe četvrtog mesta na tabeli Bundeslige sa Bajernom, na samo četiri boda od lidera iz Hofenhajma.

"Ingrid je slavila u utorak, a tata u sredu", u dobrom raspoloženju je komentarisao Marko Pantelić za MONDO.

Zvuči neverovatno, ali još jednim pogotkom u nizu, reprezentativac Srbije je samo povećao glavobolju trenera Lusijana Favra.

Favr je nedavno suspendovao Pantelića, koji mu se zatim "odužio" asistencijom za remi u Dortmundu, izjednačujućim golom protiv Benfike u Ligi UEFA i pogotkom protiv Hanovera.

"U junu 2009. mi ističe ugovor sa Hertom i ako odem navijači će napraviti veliki problem. Zato trener, kao produžena ruka rukovodstva, pravi lošu sliku o meni kako bi se taj problem u najavi ublažio".

Pantelić za MONDO: Ruše me, ali uzalud

Miljenik navijača

Pantelić je nedavno, posle dugog "ćutanja" dao ekskluzivni intervju za nemački list "Sport Bild", u kome je otvorio dušu i rekao sve šta misli o svojoj situaciji i treneru Favru. Njegove reči su uzburkale strasti u Berlinu.

"Niko iz kluba nije došao prošlog leta da mi ponudi produžetak saradnje, da kaže koliko Herta može da mi poveća ugovor, pa ako nije dovoljno, makar da mi ponudi saradnju na više godina... Čekali su da dođe moje ’loše vreme’, ali srećom, to nisu dočekali. Kada su ranije veliki klubovi nudili milione za obeštećenje, Herta nije smela da me pusti, zbog navijača".

Ipak, direktor Henes je izjavio da će Panteliću ponuditi "veći ugovor".

"On stoji iza toga, kao što je klub stao iza nemačkog reprezentativca Fridriha, Hrvata Šimunića i mene kada je došao Favr, koji je poznat po tome, da kada preuzme ekipu promeni kompletan igrački kadar. Mi smo ostali, ali sada kada primimo gol, kriv je samo Šimunić, a na moju dušu idu i svi uspesi i neuspesi. Na meni se lome kola“.

Ipak, jasno je da berlinski klub neće imati dovoljno sredstava da zadrži 30-godišnjeg srpskog golgetera, koji već duže vreme igra u životnoj formi.

"Herta želi da ostanem, ponudiće mi novi ugovor, ali nema finansijsku moć da me zadrži. Ostaću do kraja sezone, do isteka ugovora, a onda ćemo da vidimo", zaključio je Marko Pantelić.

  • 0

#35 HighBreed32

HighBreed32
  • Members
  • 1,586 posts

Posted 30 October 2008 - 18:26

Marko delija! :ph34r:
  • 0

#36 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 01 November 2008 - 19:18

Vidim da je Chelsea nakantao Sunderland sa 5-0. Na zalost Bane Ivanovic nije igrao, umesto njega u prvoj postavi bio je Alex kao zamena za Carvalha. Nadam se da ce Bane odigrati bar u ligi sampiona.
  • 0

#37 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 01 November 2008 - 19:38

Vidim da je Chelsea nakantao Sunderland sa 5-0. Na zalost Bane Ivanovic nije igrao, umesto njega u prvoj postavi bio je Alex kao zamena za Carvalha. Nadam se da ce Bane odigrati bar u ligi sampiona.


Vidic dao za ManUtd ispostavilo se pobedonosni gol
  • 0

#38 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 02 November 2008 - 00:18

Dao je cetvrti i tada je bilo 4-1, posle je Hull smanjio postizanjem dva gola, ali na tome je ostalo. U neku ruku to se moze smatrati pobedonosnim golom.
  • 0

#39 HighBreed32

HighBreed32
  • Members
  • 1,586 posts

Posted 02 November 2008 - 13:06

Evo i Panta delija je dao jos jedan, doduse i Kacar je ovaj put bio strelac - istina u vlastitu mrezu al' golu se u zube ne gleda :ph34r:
  • 0

#40 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 02 November 2008 - 16:47

Evo i Panta delija je dao jos jedan



Greska, strelac Cicero
  • 0

#41 HighBreed32

HighBreed32
  • Members
  • 1,586 posts

Posted 02 November 2008 - 18:00

Greska, strelac Cicero


Jel, pa u blicu (mislim) je pisalo Panta... Nista, izvinjavam se u svakom slucaju!
  • 0

#42 altobelli

altobelli
  • Members
  • 2,003 posts

Posted 02 November 2008 - 21:21

Jel, pa u blicu (mislim) je pisalo Panta... Nista, izvinjavam se u svakom slucaju!



Sad proverio na Hertinom sajtu, Cicero definitivno
  • 0

#43 HighBreed32

HighBreed32
  • Members
  • 1,586 posts

Posted 03 November 2008 - 11:31

Kako su nasi proveli vikend:

Spoiler! --Click here to view--

  • 0

#44 HighBreed32

HighBreed32
  • Members
  • 1,586 posts

Posted 03 November 2008 - 11:33

Dakle, da sumiramo (barem za one sa Anticevog spiska):

Vladimir Stojković (Sporting Lisabon) /
Vladimir Dišljenković (Metalurg) svih 90
Branislav Ivanović (Čelsi) klupa
Nemanja Vidić (Mančester Junajted) svih 90, gol
Ivica Dragutinović (Sevilja) povređen
Aleksandar Luković (Udineze) svih 90, žuti karton
Mladen Krstajić (Šalke) klupa
Antonio Rukavina (Borusija Dortmund) klupa
Dejan Stanković (Inter) klupa
Zdravko Kuzmanović (Fiorentina) igrao od 75. minuta
Miloš Ninković (Dinamo Kijev) nije igrao
Gojko Kačar (Herta) igrao do 72. minuta, autogol
Miloš Krasić (CSKA Moskva) svih 90
Boško Janković (Đenova) igrao do 61. minuta
Stefan Babović (Nant) svih 90
Nikola Žigić (Valensija) ni u protokolu
Danko Lazović (PSV Ajndhoven) igrao od 80. minuta
Marko Pantelić (Herta Berlin) svih 90
Milan Jovanović (Standard) svih 90
  • 0

#45 nemajo

nemajo
  • Members
  • 24 posts

Posted 03 November 2008 - 13:09

Savo Milosevic postigao pobedonosi gol za Rubin iz Kazanja i tako doneo titulu prvaka Rusije svojoj ekipi
  • 0