Jump to content


Photo

Kosovo, MSP, Srbija itd


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
247 replies to this topic

#241 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 09 November 2008 - 03:21

Vidim odgovaras i umesto Andurila. OK
Ajde onda objasni ko su kosovski forumasi.
Posto je to tako ocigledno bas me interesuje tvoje objasnjenje.


Sinak, ti zaista imas losu srecu kad citas i razmisljas istovremeno. Umesto da mi se zahvalis sto sam se slozio sa tobom, ti me napadas. Ne znam kako da te shvatim a da to tebi ne bude kao uvreda. Jer ti si potpuno u pravu kad pitas ko su kosovski forumasi. To uopste nije jasno zaista. Evo, i ja se pitam - ko su oni? Ko su kosovski forumasi?

#242 dexte

dexte
  • Members
  • 697 posts

Posted 09 November 2008 - 03:34

Sinak, ti zaista imas losu srecu kad citas i razmisljas istovremeno. Umesto da mi se zahvalis sto sam se slozio sa tobom, ti me napadas. Ne znam kako da te shvatim a da to tebi ne bude kao uvreda. Jer ti si potpuno u pravu kad pitas ko su kosovski forumasi. To uopste nije jasno zaista. Evo, i ja se pitam - ko su oni? Ko su kosovski forumasi?

Pa sta ce ti onda :ph34r: ?

Edited by dexte, 09 November 2008 - 03:37.


#243 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 09 November 2008 - 03:48

Pa sta ce ti onda :ph34r: ?


Sta sve covek nece doziveti! Kako te bre nije sramota samoga sebe? Prvo me optuzujes da ti odgovaram a to uopste nije tacno jer nisam mogao da ti odgovorim istovremeno kao sto sam se slozio sa tobom i postavio isto pitanje. Dakle ti imas primarnih poteskoca sa percepcijom pitanja i odgovora. Ja ne znam zaista kako da se prema tebi postavim!? Dali da te zalim, dali da ti se smejem ili i jedno i drugo! I kao kruna tvoje stravicne bezrazloznosti i konfuzije, ovo tvoje poslednje pitanje povise. Sine, za tebe nema nade.

#244 dexte

dexte
  • Members
  • 697 posts

Posted 09 November 2008 - 03:58

...

Na tvoje visokomoralne kvalifikacije ne odgovaram jer mi ne treba da zbog tebe popijem ni 1 a kamo li 10%.

Druskane, sory ali hebi ga, izgleda da si preskocio cas na kome se predavala pravilna upotreba :ph34r:
Jer ako tebi :
Imas pravo. Zaista tesko za pretpostaviti :) i
Imas pravo. Zaista tesko za pretpostaviti
imaju potpuno isto znacenje, onda laku noc.

Edited by dexte, 09 November 2008 - 04:05.


#245 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 09 November 2008 - 04:05

Na tvoje visokomoralne kvalifikacije ne odgovaram jer mi ne treba da zbog tebe popijem ni 1 a kamo li 10%.

Druskane, spry ali hebi ga, izgleda da si preskocio cas na kome se predavala pravilna upotreba :D
Jer ako tebi :
Imas pravo. Zaista tesko za pretpostaviti :D i
Imas pravo. Zaista tesko za pretpostaviti
imaju potpuno isto znacenje, onda laku noc.


:ph34r: :) :D

#246 Lorenz

Lorenz
  • Banned
  • 5,827 posts

Posted 09 November 2008 - 10:21

Andurile jel moze objasnjenje ko su kosovski forumasi?


Obicno se na ovom Forumu ulazi "bez kucanja". Pa tako jos jedan "umesto Andurila". "Kosovski forumasi" su oni koji ucestvuju i doprinose diskusiji o temama koje su vezane za Kosovo. Bez nacionalnog odredjenja a bogami ni strogo teritorijalnog.

Ali u temama kao "Pristina nekad i sad..." ipak ucestvuju oni koji su dobar deo svojih godina proveli po pristinskim sokacima ili, i budzacima. Anduril se takvim i obratio:


Anduri, @

Edit: Jedno pitanje za kosovske forumase: Kako vam se cini mogucnost da pdf Kosovo ostane, ali da njemu budu samo specificne teme u vezi Kosova kao sto je tema o Pristini, teme o okupljanjima/posetama i teme o unutrasnjoj politici na Kosovu? Opste politicke teme o Kosovu bi bile prebacene na glavnu Politiku u vidu jedne ili dve generalne teme.



Ako si za opustenu diskusiju, cemu onda trazenje "dlake u jajetu" po svaku cenu?

#247 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 09 November 2008 - 10:38

Stvar i jeste u tome da nick dexte nije za nekakvu opustenu diskusiju. On vidi albance kao nizu rasu a srbe kojima pripada kao visu. Njegovo pitanje "ko su kosovski forumasi" u stvari znaci da mu i samo postojanje tih i takvih forumasa smeta. Celu noc je zanovetao postavljanjem najgljupljih postova ever na ovom topiku. Jedino sto je bilo sasvim jasno u svakom njegovom postu bez obzira na njihovu glupost je to da mu k-albanci smetaju. Jednostavno.

Edit: slova

Edited by Gjergji, 09 November 2008 - 10:52.


#248 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 09 November 2008 - 12:17

Andurile jel moze objasnjenje ko su kosovski forumasi?


U ovom slucaju sam pod kosovskim forumasima mislio na sve one koji ucestvuju uglavnom na pdf Kosovo. U uzem smislu su to naravno oni koji zive ili su nekada ziveli na Kosovu i koje zanimaju razvoj i buducnost Kosova. Reorganizacija pdf-a ce poceti danas. Na glavnoj Politici ce biti otvorena nova, opsta tema o Kosovu a ako se pojavi neka dodatna tema o kojoj valja posebno raspravljati, ona ce takodje biti na glavnoj Politici. Teme koje nisu striktno politicke ce biti ostavljene na ovom pdf-u, a ostatak ce biti zatvoren. Nadam se da ce ove promene pozitivno uticati na dalji razvoj diskusije.