Jump to content


Photo
- - - - -

Roger Federer


  • Please log in to reply
5920 replies to this topic

#5206 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 21 March 2017 - 21:07

Opet ja" mrzitelj".. :D

 

Vise od stilskog utiska kampanje me zanima od kada se replike trofeja sa GS pa i Norman Brookes trofej AO rade u prirodnoj velicini ili se mozda originali sada mogu izneti iz zemlje gde se turnir odrzava?

 

Od 2009. se dobija replika koja je ista kao trofej, inace se pre toga dobijala mini replika, tako da je ovo prvi put da je Fed dobio taj pehar u pravoj velicini.

Tako da Fed nije dobio nikakav poseban tretman...

 

a ti jesi hejter


  • 1

#5207 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 21 March 2017 - 21:11

:rolleyes:  opusti se zeno, devojko sta vec , ovo je samo igra sport


  • 0

#5208 Elias

Elias
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 21 March 2017 - 21:29

Sad cu da ti kazem da si vrlo bezobrazan zbog ovakvih insinuacija i lazi koje pises. Evo ja licno sam u poslednjih pola godine izdelila prilicno komplimenata na racun Feda, njegove igre, odnosa prema sportu, PR-a, Mirke itd. A nisam bila jedina.

I ti si nasla da se pravdas Mcleodu. Lol Mislim boze sacuvaj. Aj sto se ponasa kao uvredjena mlada, i sto se vec deseti put oprasta od foruma, nego zasto B 92 forum ne voli Federera i navija za Djokovica. Mislim jbt... Ima jedno 1000 foruma po internetu na kojima se Federer slavi kao bozanstvo, i na kojima ako pomenes Djokovica desetorica skacu na tebe, ali eto prepodobnom i pravicnom Mcleodu bas B92 zapeo za oko. :D
  • 0

#5209 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 21 March 2017 - 21:30

I ja sam koliko sam shvatila proglasena za mrzitelja Feda, ne mrzim Feda odmah da se izjasnim. Ne volim ga takodje ali daleko od toga da ga mrzim, zasto bi ga mrzela? mogu da se zezam malo na njegov racun tu i tamo i moze da mi bude krivo kad vidim koliko se vecina organizatora i novinara lome oko njega pogotovo kad se setim kako sasvim slucajno Novak dobija da igra mec u Wimbldonu po kisnom danu na nepokrivenom terenu, dobija sada redovno Delpa i Kirgiosa u zrebu, na RG u dobija termin kasno posle podne kad treba da igra sa Fedom, u IW u igra kasno u noc pa novi mec rano posle podne sutradan, krivo mi je, Mozda je slucajno, ali Fed nikad tako nesto ne dobije. Ali to nije krivica Fekija. Ne verujem da je Feki pevajuci pesmicu sa Hasom sapnuo aj namesti, ali da su sponzori sapnuli, mozda, mozda nisu ne tvrdim da jesu ali sto smo se svi slozili tenis je tenis a pare su pare. Feki nikad nije ugrozio Novakovu karijeru, on je vec bio broj dva uveliko jer ga je Rafa tukao gde je stigao otprilike kad se Novak probio na vrh,, a onda je Novak tukao obojicu. Ako nekog mogu da mrzim (vrlo teska rec ne mrzim nikog pogotovo ne zbog tenisa, negativne emocije nemam postoje samo teniseri koje volim i prema kojima sam ravnodusna) recimo da bi najblize tome bio Endi, mucenik i on ni kriv ni duzan, ali namestilo se da je on skinuo Novaka sa trona, mada je Novak skinuo samog sebe naravno, ali na njegovom mestu je sada Endi, nije Feki. Ali mogu da zamislim koliko su Fekijevi fanovi mrzeli Rafu a i Novaka posle.

Prema tome mislim da rec mrzitelji ne stoji niti je ikad ovde bilo postova sa mrznjom ja nisam videla ni prema Fekiju ni prema Rafi (sem mozda Boxy ponekad) a ni prema Novaku


Edited by ciao, 21 March 2017 - 21:33.

  • 0

#5210 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 21 March 2017 - 21:37

I ti si nasla da se pravdas Mcleodu. Lol Mislim boze sacuvaj. Aj sto se ponasa kao uvredjena mlada, i sto se vec deseti put oprasta od foruma, nego zasto B 92 forum ne voli Federera i navija za Djokovica. Mislim jbt... Ima jedno 1000 foruma po internetu na kojima se Federer slavi kao bozanstvo, i na kojima ako pomenes Djokovica desetorica skacu na tebe, ali eto prepodobnom i pravicnom Mcleodu bas B92 zapeo za oko. :D

I meni, sudeci po svemu sto sam od nje citala ovde tokom godina (i duze nego sto sam se i sama registrola) koliko je sustinski@ wwww bas pravi teniski fan (usudicu se reci jedan od retkih na forumina uopste, uglavnom strogo navijacki orjentisanim)


  • 0

#5211 Dragan

Dragan
  • Members
  • 2,171 posts

Posted 21 March 2017 - 21:47

Posto ovde, na teniskom forumu, uglavnom dolaze finiji ljubitelji tenisa, jos je i dobro kako se o Federeru pise.

Kada citam komentare na vesti o Federeru (i na B92) sramota me sto imam ikakve veze sa takvim ljudima, makar to bilo samo zajednicko poreklo (ali to nije samo na temama o tenisu, vec i u 90% ostalih stvari).

Srbija je valjda jedina zemlja na svetu u kojoj preovladjuje misljenje da je Federer doduse dobar igrac (nazalost), ali jako jako pokvaren covek.

I u kojoj ljudi mogu da umisle kako precizan, snazan, raznolik servis, fantasticna igra na mrezi, sjajan slajs i stop, volej, dominantan forhend, odlican bekend, ubitacni pasovi, jako dobra odbrana, raznovrsna taktika... mogu da budu namestene od strane sponzora, CIA, vatikana, Hrvata, Albanaca, vanzemaljskih gmazova...

 

PS

Steta sto Federer nije na vreme poslusao savete ljubitelja tenisa iz Srbije i otisao u penziju.

Celom svetu bi laknulo.


Edited by Dragan, 21 March 2017 - 21:49.

  • 1

#5212 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 21 March 2017 - 21:50

Tacno sam znala da nas ocekuje politicki cas , samo je bilo pitanje ko ce ga prvi zapoceti :rolleyes:


  • 3

#5213 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 21 March 2017 - 22:11

:ajme:


  • 0

#5214 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,571 posts

Posted 21 March 2017 - 22:27

Ja prvi ne mrzim Feda, i veoma postujem sve sto je uradio, i to Mek zna.

 

Ali reci da je Fed zanimljiv bilo kome..Mislim koja je to crta njegove licnosti zanimljiva, kad govorimo o javnosti, i novinama koje pisu? Da se razumemo, Nadal je jos manje zanimljiv.

 

Bezvezni su pokusaji pravdanja tolikog prisustva Feda u svim mogucim i nemogucim portalima/novinama i slicnim mestima. Taj kult licnosti, idolpoklonstvo, mitologija..Boze, koliko mrzim to. Nece tenis propasti bez njega.

 

Uglavnom, drago mi je da Fed osvaja kad to ne radi Novak.


Edited by losmi17, 21 March 2017 - 22:27.

  • 0

#5215 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 21 March 2017 - 22:56


Srbija je valjda jedina zemlja na svetu u kojoj preovladjuje misljenje da je Federer doduse dobar igrac (nazalost), ali jako jako pokvaren covek.

I u kojoj ljudi mogu da umisle kako precizan, snazan, raznolik servis, fantasticna igra na mrezi, sjajan slajs i stop, volej, dominantan forhend, odlican bekend, ubitacni pasovi, jako dobra odbrana, raznovrsna taktika... mogu da budu namestene od strane sponzora, CIA, vatikana, Hrvata, Albanaca, vanzemaljskih gmazova...

 

pogresno si razumeo, sponzori, Cia, vatikan i ostali su namestili h2h Rafa - Federer 23 : 13 i Novak -Federer 23 : 22


  • 2

#5216 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 22 March 2017 - 00:34

Najpre ovo.
Ko smo to mi?

Bilo bi fer i korektno da imenujes pojedinacno forumase/ice na koje se ovo odnosi,a ne da ovako generalno etiketiras i optuzujes. Ovim postizes samo to da pojedini forumasi valjda treba da se osete prozvanim i postide,a bez pravog razloga ili krivice.

Ja nikad nisam napisao nista "mrziteljsko" prema Federeru npr. A nisam nesto ni uspeo da vidim te navodno hejterske postove protiv njega,na kojima insistiras. (mozda to potice iz vremena pre moje registracije?)
Svojevremeno sam isao u SPENS na DC i izlomio se za kartu samo da bih njega video uzivo,kao istinsku legendu ovog sporta. 

Tako bih ja mogao da kazem tebi da si paranoican. A sto je i blize istini od tvojih tvrdnji o nama mrziteljima.  ;) 

 

Mnogi koji su ostali, neki se ne javljaju jer je svet u kojem Federer osvaja slem u 2017. isuvise tuzno i nepravedno mesto (beard), a neki, kao nighthawk sada dolaze do punog izrazaja, posto kada je bilo 5 puta vise korisnika i pisalo se o tenisu, nisu mogli.

Mozes ti da kazes sta hoces. A to da li je blizi istini, pa, moram da te razocaram, ne odgovara objektivnoj realnosti. Jer da bih bio paranoican prvo bi trebalo da me bude uopste briga za ovo, a ja se samo beskrajno zabavljam gledajuci ljude u zrelim godinama kako im kavez mrda saznanje da njihov voljeni Nole ima probleme i luta.

 

I ti si nasla da se pravdas Mcleodu. Lol Mislim boze sacuvaj. Aj sto se ponasa kao uvredjena mlada, i sto se vec deseti put oprasta od foruma, nego zasto B 92 forum ne voli Federera i navija za Djokovica. Mislim jbt... Ima jedno 1000 foruma po internetu na kojima se Federer slavi kao bozanstvo, i na kojima ako pomenes Djokovica desetorica skacu na tebe, ali eto prepodobnom i pravicnom Mcleodu bas B92 zapeo za oko. :D

 

Skolo Dragana J. Vucicevica, 100 puta ponovljena laz ne postaje istina, iako ti je jako stalo da se to desi :D Nije meni nista zapelo za oko, samo konstantujem cinjenicno stanje kao i uvek. Ako ne zelis to da citas, niko te ne tera, siroko je polje i tebi.

Radi nesto drugo umesto sto besomucno stalkujes i kacis se na grbacu onima koje ne mozes da dobijes u argumentovanoj diskusiji.

 

Ja prvi ne mrzim Feda, i veoma postujem sve sto je uradio, i to Mek zna.

 

Ali reci da je Fed zanimljiv bilo kome..Mislim koja je to crta njegove licnosti zanimljiva, kad govorimo o javnosti, i novinama koje pisu? Da se razumemo, Nadal je jos manje zanimljiv.

 

Bezvezni su pokusaji pravdanja tolikog prisustva Feda u svim mogucim i nemogucim portalima/novinama i slicnim mestima. Taj kult licnosti, idolpoklonstvo, mitologija..Boze, koliko mrzim to. Nece tenis propasti bez njega.

 

Uglavnom, drago mi je da Fed osvaja kad to ne radi Novak.

 

Naravno da je zanimljiv, i to su cinjenice. To sto tebi i vama ovde nije, pa kako da vam kazem, niste relevantni. A po cemu je Djokovic zanimljiv? Jedino po cemu je on bio zaista zanimljiv medijima su imitacije, koje je prestao da radi. Koje on adute ima, koje mediji tako bezobrazno zapostavljaju?

 

Zaboravih da dodam - to sto ti vidis idolopoklonstvo je samo tvoje subjektivno misljenje.

Ako bi usli malo u materiju i pogledali sve relevantne faktore koje dovode do njegove pozicije koje ima u svakom smislu, mogli bi da zakljucimo, realno, zasto je to tako.

Ali je problem sto vrlo malo ljudi odavde moze sebi da prizna da Rodzeru Federeru niko nije prostro crveni tepih, on je sve sam uzeo. Rodzer Federer je promenio tenis na nacin na koji niko pre njega nije i verovatno nece (sto je takodje tesko sebi priznati), Rodzer Federer je najbolji teniser svih vremena (takodje tesko priznati), Rodzer Federer traje jako dugo i simbol je sporta (takodje tesko priznati). Kad te stvari budu mogle da se priznaju, lakse ce se videti i objasniti medijska slika o njemu.

Inace, da, tenis hoce propasti definitivno kada se on povuce. U marketinskom smislu, gledanost ce pasti, kvalitet ce se jednom vratiti, ali je i tu u padu. I to vrlo dobro znaju neke cike koje ne drve na forumu kao male perice kao sto smo mi, nego mnogo ozbiljne pare na tenisu obrcu.


Edited by McLeod, 22 March 2017 - 01:03.

  • 0

#5217 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 22 March 2017 - 00:37

Posto ovde, na teniskom forumu, uglavnom dolaze finiji ljubitelji tenisa, jos je i dobro kako se o Federeru pise.

Kada citam komentare na vesti o Federeru (i na B92) sramota me sto imam ikakve veze sa takvim ljudima, makar to bilo samo zajednicko poreklo (ali to nije samo na temama o tenisu, vec i u 90% ostalih stvari).

Srbija je valjda jedina zemlja na svetu u kojoj preovladjuje misljenje da je Federer doduse dobar igrac (nazalost), ali jako jako pokvaren covek.

I u kojoj ljudi mogu da umisle kako precizan, snazan, raznolik servis, fantasticna igra na mrezi, sjajan slajs i stop, volej, dominantan forhend, odlican bekend, ubitacni pasovi, jako dobra odbrana, raznovrsna taktika... mogu da budu namestene od strane sponzora, CIA, vatikana, Hrvata, Albanaca, vanzemaljskih gmazova...

 

PS

Steta sto Federer nije na vreme poslusao savete ljubitelja tenisa iz Srbije i otisao u penziju.

Celom svetu bi laknulo.

 

Reci bre da Novaka mrze jer je Srbin, i to nije zasluzio, tako je dobar, ali eto, ovaj lazni gospodin iz Svajcarske svu slavu pokupi. Da je Nole Britanac, druga bi se pesma pevala!

S tim sto bi se tada on u Srbiji najvise pljuvao, a tenis bi bio sport za picajzle, sto je i bio medju Srbaljima pre nego sto se on pojavio.


  • 0

#5218 Elias

Elias
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 22 March 2017 - 01:32

Cekaj ti jos nisi otisao?  :D


  • 0

#5219 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 22 March 2017 - 01:46

Cekaj ti jos nisi otisao?  :D

 

Nisam sreco, mnogo te volim i ne mogu bez tebe :*


  • 0

#5220 ChesireCat

ChesireCat
  • Members
  • 693 posts

Posted 22 March 2017 - 08:10

 Bas si ovu sliku onako slucajno postavila na njegovu FAN TEMU, a ti si bila jedna od ljudi koji su ovde digli forum na noge trazeci da se fan teme, narocito Ane Ivanovic i Novaka Djokovica, "zastite od upadaca"?

 

 

Preteruješ. Nisam toliko aktivno na forumu mnogo godina, pa ne mogu da pričam o "ružnoj prošlosti korisnice wwww", ali u neko skorije vreme forum je usporio. wwww ga na momente drži u životu, kači sve i svašta pa što ne bi i nešto na ovu temu?

Inače,  + jedan glas da se vratite. Jeste, preterano je jednoumlje ovde. I ljudi generalno nisu realni. Koliko god da navijam za našeg momka volim da čujem drugačije mišljenje.
Sa druge strane - prepucavanja, u kakvo se pretvorilo i prethodnih par strana - nisu lepa!


  • 0