Jump to content


Photo
- - - - -

Roger Federer


  • Please log in to reply
5920 replies to this topic

#5161 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 21 March 2017 - 11:19

Koliko je kampanja agresivna neko bi pomislio da nikad niko nije osvojio GS trofej..

 

O ukusima , nah ne vredi raspravljati :lol+:

Kako je mogao neko da osvoji GS kad tenis nije ni postojao dok se Feki nije pojavio ? ;)


  • 0

#5162 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 21 March 2017 - 11:24

Ovog puta su baš preterali, ali dobro ciljna grupa i dalje grize ;)


  • 0

#5163 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 March 2017 - 11:57

The salt is real, again :lol+:

 

Nemoj vise Rodzere molim te, dosta si osvajao, unisti tenis, covece!


  • 1

#5164 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 21 March 2017 - 11:58

e ciao, ti meni kazes da dodjem ovde, a pogledaj samo postove, svaka prilika se koristi za suptilni pljuc po Rogeru i njegovim fanovima...doduse, to pljuvanje cesto nije suptilno, nego je poprilicno otvoreno...

Postavlja se jedina slika koja je ocajna, a ni slucajno se ne pise da je to bilo slikanje za GQ niti se stavljaju jos neke slike, nego se sve vadi i konteksta...

nasi portali bi mogli ovde da pokupe par fora, ni oni nemaju taj skill toliko razvijen  :rolleyes:


  • 0

#5165 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 21 March 2017 - 12:09

Pa Boxy stavi ti slike koje su dobre niko ti ne brani, naprotiv  najiskrenije

mene kicno interesuje kako izgledaju njegovi blizanci sad kad su porasli, cerke su mu bile preslatke jos onda sinove nikad nisam ni videla

 

edit : sta je GQ ?


Edited by ciao, 21 March 2017 - 12:09.

  • 1

#5166 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 21 March 2017 - 12:17

uopste nije poenta da li cu ja da stavim slike, nego kad je wwww stavila tu jednu sliku, sigurno je naletela i na druge, koje su genijalne, ali je nekako smetnula sa uma njih da postavi...jbg. hoce to da se desi  :yawn:

 

GQ je onaj casopis, snimanje je bilo par dana posle AOa i sasvim je logicno da je Norman tu.

 

Roger-Federer-0417-GQ-FERF05-01.jpg

 

Roger-Federer-0417-GQ-FERF07-01.jpg


  • 0

#5167 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 21 March 2017 - 12:30

a evo su klinci, gledali su ga na IW  :)

 

Spoiler

 

a ovo je iz Majamija, uzivaju  :heart:

Spoiler

  • 0

#5168 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 March 2017 - 12:32

Svrbi me nesto, iako znam da ne vredi, ali ajde cisto da objasnimo neke stvari oko "medijskog silovanja" koje prati Federera.

Prvo, ono uopste ne postoji u toj meri u kojoj postoji medijsko silovanje Djokovicem i svim stvarima koje su u vezi sa njim u Srbiji. Ali vam je to, jelte, normalno, zato sto je on Srbin.

 

Drugo, sto se tice svetskih medija, naravno da ce da prate nesto sto je do sada nevidjeno u tenisu, plus je romanticno, veliki sampion peva labudovu pesmu itd.

 

Verovatno su se tako nervirali i navijaci Alonsa i Raikonena u F1 kada se Sumaher vratio poslednji put, iako nije bio relevantan, svi su prvo pisali o tome koji je bio Sumaher, pa tek posle toga se pricalo o onima koji se bore za titulu - mediji vrlo dobro znaju sta zanima ljude, jer od toga jedu leba.

 

Niko nije kriv Djokovicu sto i pored sveg tog truda nije interesantan medijima onoliko koliko je interesantan Federer.

Ja znam da navijaci Djokovica to ne mogu da pojme, pa pricaju da je to zato sto je iz Srbije, iako ih karijera van terena jedne njegove koleginice i sunarodnice zestoko demantuje, ali toga nikad nece da se sete.

 

Dakle, silovanja nema. Federer je s pravom zanimljiviji od svih ostalih tenisera i tako ce sigurno ostati. Naucite da se nosite s tim vec jednom, ili jednostavno ignorisite, kao sto mnogi od nas ignorisu pravo medijsko silovanje i iskakanje iz frizidera Novaka Djokovica u Srbiji.


  • 1

#5169 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 21 March 2017 - 12:32

Ove slike su stvarno super !

 

Boxy ne mozes da ocekujes da forumasi koji nisu fedovi fanovi stavljaju njegove super slike i velicaju ga (moze ako je bas izuzetno ali u principu ne, nisam sigurna ni da fedovi fanovi stavljaju super slike Novaka ili Rafe ili bilo koga), ali zato je lepo ako ste vi (fedovi fanovi) tu - stvarno to mislim.


  • 0

#5170 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 21 March 2017 - 12:35

Forum ponovo posete uvređena dečica, čim ima nešto da se slavi. :rotflmao:

Agresivno kao i  marketinška kampanja..


  • 3

#5171 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 March 2017 - 12:38

Forum ponovo posete uvređena dečica, čim ima nešto da se slavi. :rotflmao:

Agresivno kao i  marketinška kampanja..

 

Mislim da kao i uvek menjas teze, ali dobro, navikli smo od tebe.

Provociras danima, od pocetka sezone, dokazujes koliko si salty, rusi se sve jer Nole ne pobedjuje, i onda smo mi uvredjeni :D

Nisam se ni javio zbog toga, niti mi je interesantno da vas jasem, nisam toliko dokon.

Iako, moram da priznam da mi je palo na pamet da svaki dan izbacim po jedan self quote iz proslosti na relevantnim temama i tako vam bacam koske.

Imam materijala do kraja ove sezone bar.

Ali cemu :D

Ne uzivam u podbadanju kao neki.


  • 0

#5172 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 21 March 2017 - 12:39

Ove slike su stvarno super !

 

Boxy ne mozes da ocekujes da forumasi koji nisu fedovi fanovi stavljaju njegove super slike i velicaju ga (moze ako je bas izuzetno ali u principu ne, nisam sigurna ni da fedovi fanovi stavljaju super slike Novaka ili Rafe ili bilo koga), ali zato je lepo ako ste vi (fedovi fanovi) tu - stvarno to mislim.

 

ja apsolutno ne ocekujem da neko postavlja njegove slike i da ga velica, ali isto tako ako se vec neko potrudio da postave jednu sliku koja jeste ocajna, onda neka postavi makar jos jednu koja je super :)

ovako se izvlaci iz konteksta i usput se pljucne po Fedu, navijacima i usput se izjednace sa sektom, jer su kao zaslepljeni svojim idolom, a kad bi se pogledali u ogledalo, isto bi videli...

 

evo ti nighhawk, klasican primer pasivno-agresivnog postovanja...


  • 0

#5173 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 21 March 2017 - 12:40

@Boxy : super su fotke, i decica  preslatka :heart:

Koliko sada imaju godina izgubih pojam?


  • 0

#5174 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 21 March 2017 - 12:47

uopste nije poenta da li cu ja da stavim slike, nego kad je wwww stavila tu jednu sliku, sigurno je naletela i na druge, koje su genijalne, ali je nekako smetnula sa uma njih da postavi...jbg. hoce to da se desi  :yawn:
 


Ja sam vec nekoliko puta "zamolila" fanove da oni postavljaju slike da ne moram ja, tako da nemoj sad da prebacuješ krivicu na mene. A na ovu sliku sam prvi put naletela, postavio je jose morgado, portugalski novinar koji inače preferira Federera. Ispod njegovog posta su bili komentari Fedovih navijača, svi do jednog pozitivni (ja sam moje mišljenje zadržala za sebe, A sliku nisam postavila na smešnoj strani tenisa)
Prema tome...
  • 2

#5175 nighthawk387

nighthawk387
  • Members
  • 4,004 posts

Posted 21 March 2017 - 12:47

Mislim da kao i uvek menjas teze, ali dobro, navikli smo od tebe.

Provociras danima, od pocetka sezone, dokazujes koliko si salty, rusi se sve jer Nole ne pobedjuje, i onda smo mi uvredjeni :D

Nisam se ni javio zbog toga, niti mi je interesantno da vas jasem, nisam toliko dokon.

Iako, moram da priznam da mi je palo na pamet da svaki dan izbacim po jedan self quote iz proslosti na relevantnim temama i tako vam bacam koske.

Imam materijala do kraja ove sezone bar.

Ali cemu :D

Ne uzivam u podbadanju kao neki.

Koji j put da barem troje od vas uz patetične fanfare odlazite i dolazite :D

 

Ljudi slobodno komentarišite ne boli i kad slabije ide..

 

Koske slobodno bacaj kroz prozor pošto je nivo komunikacije tu negde ;)


Edited by nighthawk387, 21 March 2017 - 12:48.

  • 0